Wrestling Turkey™

Jeff Talks About Nexses .  Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Jeff Talks About Nexses .  Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jeff Talks About Nexses .

3 posters
YazarMesaj
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

Jeff Talks About Nexses .  Empty
MesajKonu: Jeff Talks About Nexses .    Jeff Talks About Nexses .  Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 6:36 pm

No More Words!!!

Jeff Hardy Gozukuyor .
Jeff , Klasik Tauntunu Yapıyor!!
Jeff Talks About Nexses .  1178864s
Ve Hardy , Ringe Dogru İlerliyor .
Tum Taraftarlar Cosmustur !
Koseye Cıkıp Tauntunu Yapar.
Jeff Talks About Nexses .  070324011940415220dg9
Jeff Hardy World Heavyweight Title İle Taunt Yapar .
Jeff Talks About Nexses .  Fanswwecomjeffhardywins
Ve Jeff Konusur :
-Hey , Nasılsınız ? Uzun Suredir , Kendimi Dinlenmeye Bıraktım . Sizlerden Ayrı Kalmak İnanın ki Benide Uzuyor . Ama Artık Sık Sık Gelecegım . Bu Ringe . Neden Mi? Cunku Haddini Bilmeyen 2 Kisi Var : Cm Sucks Ve Eyç . Bu İkili Beni Bir Takım Macında Yeneceklerine İnanıyorlar . Yazık ... Sadece Bir Hayaldeler . Ama Onları Uyandırmak Kime Duser ? Tabiki Bana . Cm Sucks Ve Takım Arkadası Eyc , Twist Of Fate'i Tadınca İlk Once Uyanacaklar . Ne Oldugunu Anlayacaklar . Karsılarında Jeff 'in Yani World Heavyweight Champion Oldugunu Anlayacaklar ! Ve Hepiniz Yeniden Punk'ın Yenildigini Goreceksiniz . Ve Benim Neden Champ Oldugumu Goreceksiniz . Ve İste Karsınızda : Cm Sucks Ve Eyç . !

Punk ve Edge , We Are One Esliginde Gelirler .
Broken Dreams
Mid Carder
Mid Carder
Broken Dreams

MesajKonu: Geri: Jeff Talks About Nexses .    Jeff Talks About Nexses .  Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 6:54 pm

Broken Dreams çalıyor Drew McIntyre İC kemeri ve takım elbisesiyle geliyor.Ovv burda tag team kavgası var izlenmez mi ? Bir yanda NexSES bir yanda ez*klerin takımı The Awesome Enigma.Siz NexSES'i kıskanıyorsunuz neden biliyor musun ? Sizden daha iyi oldukları için.Sizi yenebilecekleri için,Onları kıskanıyorsunuz bunu itiraf edin.Korkaklar,güçsüzler,kıskançlar ve en önemlisi ez*kler deyip JR'ın yanına oturur.

MC:Niye karıştın Drew ?

Drew:Canım istedi.Bir sorun mu var ?

MC:No no sakin ol Drew. Very Happy

JR:Sence ne olucak Drew.

DREW:İzleyip göreceğiz.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Jeff Talks About Nexses .    Jeff Talks About Nexses .  Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 9:25 am

CM Punk bir mic isteyip konuşur.

CM Punk:

Hey Drew. Senin şu sözünü çok beğendim ve ilkez şu beceriksizleri savunmayan birini görüyorum. Buda sen olmalısın. Sana bir teklifim var ama kabul edermisin bilemem artık. Sen aslında başarılı bir güreşcisin ama bizimle olarak daha iyi bir güreşci olabilme şansın olabilir. O omzundaki kemer için daha iyi şansın olabilir. Doğru değilmi Drew. Bizim yanımızda kalarak ölümsüz bir şampiyon olursun. Şuğan bana bakmam. Çünkü o R.V.D bozuntusundan kemeri alıcağım ve takımımız güzel bir ünvan takımı olucak. Seni NexSes'e katılma teklifi ediyorum. Böylece Edge ve sen takım kemerleri için mücadele ediceksiniz bende ECW ünvanı için maç yapıcağım ve şampiyon olucağım. Şuğan Jeff sana geliyorum. O bilinmeyen çeneni kaparmısın lütfen. Herkes sesini dinlemekten bıktı. Tabi senin hayranların hikaye dinler gibi dinliyor. Neyse lafa geçiyim. ECW şovunda seni rezil ediceğim. Daha doğrusu 2 takımı rezil ediceğim. sen ve o R.V.D bozuntusu ve süpriz arkadaşı. Aslında dostum olan Edge ile iyi düşmanlıkalr yaşadın ve seni rezil etdi Jeff. İşte. Beni RAW sovunda beni yenmen hiç de önemli değildi. Çünkü seni ECW sovunda maffedicem. Rezil olucaksın.
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

MesajKonu: Geri: Jeff Talks About Nexses .    Jeff Talks About Nexses .  Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 2:21 pm

Jeff , Punk'ın Bu Teklifi Karsısında Sasırmıstır . Donup Kaldı !
Kendine Gelince Mikrafonu Eline Alıp
Jeff Talks About Nexses .  Images?q=tbn:ANd9GcTqy6DV9rS_w6hMZSEWXOhYT-lpYPbQ5qYMKBYzlCRsomP0sXTkQg&t=1
Jeff :
Ne , Goruyorsunuz Dimi ? Takım Gittikce Eziklesiyor. Neden Mi ? Onlar Nexses . Takımın Adında Bir Hayır Yok Ki Uyelerinden Olsun . Suna Bakın . Bay İcmeyen Sucks , Ve Yeni Katılabilecek Olan : Secilmis Amele . Ne Yani Simdi Bu Takım Bizi Yenecek Mi ? İsterseniz Deniyelim!
Jeff , M.C ' un Oraya Gider Drew'i Tutup İceri Atar . Ve O da İceri Girer . Ardından Punk'a Bir Dropkick . Ve Drew'e De Twist Of Fate!!! Jeff , Koseye Cıktı. Tauntlardan Sonra Swanton Bomb İcin Durdu . Ama Punk !! İttirdi . Ve Jeff , Baygın . Punk Onu Kaldırıp G.T.S!!! Ve Punk , Drew ' i Kaldırır .
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

MesajKonu: Geri: Jeff Talks About Nexses .    Jeff Talks About Nexses .  Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 3:04 pm

Out : Ohoo Hacı Bana Bişey Bırakmamışsınız Very Happy
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

MesajKonu: Geri: Jeff Talks About Nexses .    Jeff Talks About Nexses .  Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 3:17 pm

Sexton Hardcastle™ demiş ki:
Out : Ohoo Hacı Bana Bişey Bırakmamışsınız Jeff Talks About Nexses .  917949

Out : Daha Gitmediler . Konusma Devam Edilebilir. Yani Sende Gel . 1-2 Mesaj Atın Sonra Spear Falan Razz Bakarız Yani.
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

MesajKonu: Geri: Jeff Talks About Nexses .    Jeff Talks About Nexses .  Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 3:26 pm

Metalingus !! Edge GElir ve Şunları Söyler

-Hey Drew Bizim İçin İyi İşler Yapabilirsin. Ama Tabiki Güven söz Konusu !!! Ama Sana Tabiki Güvenebiliriz. Ama Acıya Dayanıklımısın ?!! Bunu Şimdi Öğreneceğiz.

Edge Punk'a Bi Göz İşareti Atar ve Punk GTS İçin Drew'u Omuzlar. ve OMG !! GTS !!! Drew Tam Yere Düşecekken EDGE'den Birde Spear Gelir !!! Hemen eLiyle Doktor'a İşaret Verir. Doktor Tam Sedye İle Drew'u Götürürken Cebinden Çıkardığı Bir Nexses Pazu Bandını Drew'un Kolunu Takar ve Omzuna "İyileşeceksin" Dercesine 2 Tokat Atar. ve Kalkmakta olan Hardy'yede Bir Spear Yapar !!!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Jeff Talks About Nexses .    Jeff Talks About Nexses .  Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 3:55 pm

CM Punk ise acılar içind yerde yatmaktadır. Edge'nin yardımıyla kalkar ve CM Punk'u kaldırır. Jeff halsizdir. Elini tutar ve NexSes işaretini yapar. Jeff'e doğru bakar ve Edge iel ringten ayrılırlar.

Rp Qut:Anlaşmalı feud.
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

MesajKonu: Geri: Jeff Talks About Nexses .    Jeff Talks About Nexses .  Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 4:06 pm

KİLİT!

Out : Bir Feud Daha Acalım.

Jeff Talks About Nexses .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jeff Talks About Everything.
» The Miz Talks About Elimination Chamber
» Jeff Hardy Talks About C.M Sucks!
» The Miz NexSES to attack
» Mr. Anderson Talks About I.C. Title