Wrestling Turkey™

Mr. Anderson Talks About I.C. Title Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Mr. Anderson Talks About I.C. Title Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mr. Anderson Talks About I.C. Title

2 posters
YazarMesaj
HoLy ImmortaL
Mid Carder
Mid Carder
HoLy ImmortaL

Doğum tarihi : 28/01/97

Mr. Anderson Talks About I.C. Title Empty
MesajKonu: Mr. Anderson Talks About I.C. Title   Mr. Anderson Talks About I.C. Title Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 6:28 pm

-Evet bilyiyorsunuz ki Superstars'ta Sin Cara'nın k*çını tekmeledim.Fakat bununla yetinemiyorum çünkü WrestleMania'da bir I.C. maçı istiyorum evet lanet Genel Müdür derhal buraya gel !!!
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: Mr. Anderson Talks About I.C. Title   Mr. Anderson Talks About I.C. Title Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 7:05 pm

If You Smell? What The Rock? Is Cookin'! duyuluyor ve ringe hızlı adımlarla omzunda WWE champ. ile üstünde I Bring It yazılı t-shirtle The Rock geliyor. Ringe hızlıca bir giriş yapıyor ve mic.'e konuşuyor.
''Hey seni Jobber, beni saçma bir kemer için buraya kadar yordun. Bir sorunun varsa Backstage'de RAW GM yazılı odama gelip söylemelisin. Biliyorum jobbersın, ve bu hareketlerinide arenadaki çaylaklığına bağlıyorum. Söyle baş belası ne istiyorsun?''
https://realliferpg.yetkin-forum.com
HoLy ImmortaL
Mid Carder
Mid Carder
HoLy ImmortaL

MesajKonu: Geri: Mr. Anderson Talks About I.C. Title   Mr. Anderson Talks About I.C. Title Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 7:46 pm

OUT: Pardon görmedim Very Happy Özür dilerim bir daha olmaz.

İn:

-Hey GM özür dilerim.Ama senden WrestleMania'da I.C. Title için hak istiyorum kendimi ispatlamak için,seni ve RAW'ı yeni bir kemerle taçlandırmak için.
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: Mr. Anderson Talks About I.C. Title   Mr. Anderson Talks About I.C. Title Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 8:04 pm

''Biraz düşünmem gerekli. Bana kısa bir süre zaman ver.(The Rock seyircilere ve havaya bakarak düşünmeye başlar, ardından tekrar konuşur) Evet aslında olabilir. Sin Cara'yı bu gece Superstars şovunda yendin. Gerçekten başarılı bir maçtı. Ayrıca hareketlerin ve güreş tarzın ile beğeni topladın. Sana WrestleMania'a da Intercontinental Champ. için şans veriyorum. Ama bu hakkını iyi kullanmalısın, ahbap.'' der ardından Anderson'a elini uzatır.
https://realliferpg.yetkin-forum.com
HoLy ImmortaL
Mid Carder
Mid Carder
HoLy ImmortaL

MesajKonu: Geri: Mr. Anderson Talks About I.C. Title   Mr. Anderson Talks About I.C. Title Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 8:37 pm

Anderson elini sıkar ve

-Sen gerçek bir People's Champion'sun der omzuna dostça vurur ve ringden ayrılır.

Mr. Anderson Talks About I.C. Title
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ext. Rules İçin US Title Maçı Planlanıyor
» Mr. Anderson
» Jeff Talks About Everything.
» Mr. Anderson WrestleMania hakkında konuşuyor
» Anderson Ayrılıyor