Wrestling Turkey™

Jeff Talks About Everything. Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Jeff Talks About Everything. Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jeff Talks About Everything.

YazarMesaj
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

Jeff Talks About Everything. Empty
MesajKonu: Jeff Talks About Everything.   Jeff Talks About Everything. Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 3:40 pm

No More Words!!!

Jeff Hardy Gozukuyor .
Jeff , Klasik Tauntunu Yapıyor!!
Jeff Talks About Everything. 1178864s
Ve Hardy , Ringe Dogru İlerliyor .
Tum Taraftarlar Cosmustur !
Koseye Cıkıp Tauntunu Yapar.
Jeff Talks About Everything. 070324011940415220dg9
Jeff Hardy World Heavyweight Title İle Taunt Yapar .
Jeff Talks About Everything. Fanswwecomjeffhardywins
Ve Jeff Konusur :
-Buraya Gelmemin 3 Sebebi Var . Bunlar :
1)Cm Punk'ın Sakaltıgı
2)Elimination Chamber'da Nexses ' in Ezilecegi
3)Christian!
İlk Olarak Punk'tan Baslayalım. Sizce Neden Punk Sakatlandı , Elimination Chamber'a Bu Kadar Yakınken ? Cevap Gayet Basit . Cevap : E.C ' de Nexses 'in Yenilmesinden Korkugundan Dolayı . Cunku Nexses'i Yenecegiz . Biz Bunu Basaracagız . Rock , Ben Ve Digerleri Su Ah*ak ikiliyi yenecegiz. Onlar Ezilecek!
2. Olarak Nexses . Soyledigim Gibi Nexses Ezilecek . Bundan Ne Benim , Ne de Sizin Supheniz Olsun . Ve Oncelerde Biz Bir takım Kurduk . Nexses ' eKarsı Ve O Takımın Kaptanı da Benim ! Ayrıca U.s.a Champion Hic W.H.C ' yi Yenebilir Mi? Asla Yenemez!
Son Olarak Cakma Karizma . Onunla Wrestlemania'daYuzlesecegiz . Suan Onunla Tek Kavgam Maryse İle İlgiliydi. Ama Maryse Bana Sansım Oldugunu Soyleyince Her Sey Bitti ! O Kim de Bana Laf Atıyor . Artiz ! VWF ' de Gercek Bir Sampiyon Varsa O Da Benim. Ve Onu Wm'de Ezecegim!

Misafir
Misafir

Jeff Talks About Everything. Empty
MesajKonu: Geri: Jeff Talks About Everything.   Jeff Talks About Everything. Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 4:37 pm

Birden titantronda CM Punk gözükür ve Jeff'e güler ve konuşur.

CM Punk:

Minik bir çocuk gibi beyindesin Jeff. Acaba EC[Yeni Adıyla]'i çok takip etmiyorsun. Sen abartmaya devam et mini palyanço. Çünkü sen kendin eziliyorsun. Sakatlanmamın nedeni senin dediğinle tam rahmen hiç tutmuyor. EC'de RVD'i yendim ama zorlu maç olmasına rahmen onu yendim ama boynumda sakatlık yaşadım. Ama bu beynin iyice gelişmesi lazım Jeff. E.C'de herkese söz veriyorumki dönüceğim ve NexSes'i görüceksiniz. Tabi sana böyle şeyler gelmez. Sende o kadar alabilecek bir düşünce yok. Çünkü senin hayatın tam çakma olmuş Jeff. Şu adını bile duymak istemediğim bir takıma geçelim. En güzel dövüşen ve kendilerini güzel sanan krallara. Şu güreşcilerden nefret etmiyormusun Jeff. Rock,R.V.D ve dahasına. Tabi sende bunlara alıştığın için seninde böyle kişiler gibi olduğun söylenebilir. hayal kurmayı bırakta acı çekmeyi düşün.

Jeff Talks About Everything.
1 sayfadaki 1 sayfası