Wrestling Turkey™

Jeff Hardy Talks About C.M Sucks! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Jeff Hardy Talks About C.M Sucks! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jeff Hardy Talks About C.M Sucks!

YazarMesaj
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

Jeff Hardy Talks About C.M Sucks! Empty
MesajKonu: Jeff Hardy Talks About C.M Sucks!   Jeff Hardy Talks About C.M Sucks! Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 2:31 pm

No More Words!!!

Jeff Hardy Gozukuyor .
Jeff , Klasik Tauntunu Yapıyor!!
Jeff Hardy Talks About C.M Sucks! 1178864s
Ve Hardy , Ringe Dogru İlerliyor .
Tum Taraftarlar Cosmustur !
Jeff Hardy Talks About C.M Sucks! 070324011940415220dg9
Koseye Cıkıp Taunt Yapar . Ve Jeff Konusur :
Hepinizinde Bildigi Gibi Haftaya Raw Showunda Cm Sucks İle Macım Var . Hic Supheniz Olmasın Onu Yenmesini Bilecegim . Her Zaman Biliyorum .Orasıda Ayrı ! Onu ECW ' ye Gonderip Kendim Smackdown'a Gidecegim . Smackdown ' da Hep Beraber Gorusecegiz . Ve Daha Bir Suru Kisileri Beraber Yenecegiz . Hepsi Tıpkı Punk Gibi Dagılacak . Ve Ben Smackdown veya ECW'de , Hic Farketmez , İkisinde de Champ Olacagım . Bunları Goreceksiniz . Ve Champ'lıgımı Koruyacagım . Ben En İyilerdenim . Bunu Herkes Biliyor . Ama Punk , Beni Yenecegini Sanıyor . Ama Unutmayın Sadece ''SANMAK!'' Punk Kendi AlemlerindeDolanıyor . Ve Cok Merak Ediyorum. Yuzune Birayı Puskuttugumu Begenmis Mi? Hahaha , O Anki Yuz İfadesi Superdi . Degil Mi ? Yesss!!! Hadi Punk Buraya Gel de Duygularını Ogrenelim , Ger*zekalı!

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Talks About C.M Sucks!   Jeff Hardy Talks About C.M Sucks! Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 12:14 pm

We Are One çalıyor.

CM Punk podyumda gözüküyor. Ringe geliyor. Mic isteyip konuşuyor.

CM Punk.

Geçen geceki bana atdığın bira şisesi pek bana önemli bir iş gelmedi. Çünkü senin bütün hamlelerin bana işlemez. Şuğan maçımıza bir kaç maç sonra kendi maçımız olucak ve seni buralardan kovucağım yada hiç belli olmaz. Kendi isteğim ile istediğim branda giderim. Çünkü ECW'de iyi bir yer. Her yer orda oluyor. Güreşler ve herşey. Ama sende ECW'e gitmek istiyorsan beni açıkcası güldürürsün. Çünkü ECW'de nasıl saçma işler yaparsın bilemiyorum.

[Seğirciler Punk'u yuhalıyorlar]

İşte Jeff. Bana karşı çıkıyorlar. Çünkü ben haklıyım ve her zaman haklı çıkıcağım. Ben kralım Jeff. Ben temiz yaşayan biriyim. Senin gibi bira şişelerini atan kişi değilim. Senin gibide bira içen adam değilim. Kısacası ben sen gibi değilim. Sana acıyorum Jeff. Hayranların boş işlerle uğraşıyor sende. Senden örnek bir güreşci olmak mümkün değil çünkü bir güreşci ciddi olur ama sende böyle davranışlar olmaz. Sen tam bir p*razitsin. Sana pek ağır konuştum galiba. Sinirlenmiş olmalısın. Hahaha ! Sinirlenmiş gibi duruyorsan Jeff sinirlenme. Çünkü seni gıcık etmicem. Seni acılar içinde bırakıcam Jeff.
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Talks About C.M Sucks!   Jeff Hardy Talks About C.M Sucks! Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 5:46 pm

Jeff , Gulerek Konusur :
Aslında Punk Sana 2 Cift Sozum Daha Var . Bu Sana Veda Olsun Ah*ak . Cunku Ben Smackdown'dayım . Soz Verdigim Gibi . Ama Sen ECW ' desin . Ve Senin İcin Soylemem Gereken Bir Sey Var . O Da Su :
NA Na Na Na ! Na Na Na Na ! Hey Yeah Yo ! GoodBye!! Taraftarlar İyice Cosmustur .
Jeff , Punk'a Bir Clothesline Yapar . Ve Punk'ı Dısarı Atar . Tıpkı ECW ' ye Gonderdigi Gibi ! Ardından No More Words ile Jeff Ringi Terkeder .

Jeff Hardy Talks About C.M Sucks!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jeff Talks About Everything.
» Jeff Talks About Nexses .
» Drew McIntyre Talks To Intercontinental Championship
» Mr. Anderson Talks About I.C. Title
» New Champion Talks About His Carrier .