Wrestling Turkey™

The Miz Talks About Elimination Chamber Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

The Miz Talks About Elimination Chamber Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Miz Talks About Elimination Chamber

YazarMesaj
Be Miz
Jobber
Jobber
Be Miz

Doğum tarihi : 18/06/95

The Miz Talks About Elimination Chamber Empty
MesajKonu: The Miz Talks About Elimination Chamber   The Miz Talks About Elimination Chamber Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 8:00 pm

I Came To Play çalıyor.Uzun bir aradan sonra Miz ringe geliyor.

-Evet VWF evreni Elimination Chamber 30 Nisan'a ertelendi,benim için daha iyi kendimi hazır hissetmiyordum.Ama şimdi daha kötüyüm çünkü Edge veda etti.Buna çok üzüldüm.(Miz'in gözleri dolar.)Eee biz ne yapalım VWF evreninin en iyilerinden biri,gönüllerin şampiyon Rated R Superstar Edge gitti.Üzücü bir haber.Sizin için benim için tüm VWF evreni için.Dostum Edge neden bıraktın ki ? Neyse gelelim Elimination Chamber'a.Edge'in gitmesinden dolayı performans düşüklüğüm olabilir ama fazla etkileyeceğini sanmıyorum.Elimination Chamber'da harika olaylar olacak.6 Man Tag Team Match'ta gerçek Miz'i göreceksiniz,gerçek halimi göreceksiniz.Hepiniz diyorsunuzdur şimdi kessin Edge veda etti.Bu da WHC açlarından biri.Evet World Heavyweight Championship'ten bahsediyoruz.En büyük kemer sayabiliriz.Onu almayı ben dahil herkez ister ama ben onun için gelmedim.Çünkü dersiniz Edge için WHC maçına çıkmak istiyorum,hepsi yalan.Sırf Edge gitti diye açlık yapmış olursunuz.Ben WHC maçına çıkmak isterdim tabii Elimination Chamber'da ama Rated R'a haksızlık olur.Ondan bunu yapmadım.Çünkü ben akıllıyım sizin gibi değilim ahm*k,aç,mor*k güreşçiler.Because I'm The Miz And I'm Awesome der ve eşliğinde ringten göz yaşları ile ayrılır.(Seyirciler alkışlar Miz'i.)

Out:Sadece promoydu kilitleyebilirsiniz.

The Miz Talks About Elimination Chamber
1 sayfadaki 1 sayfası