Wrestling Turkey™

The Miz NexSES to attack Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

The Miz NexSES to attack Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Miz NexSES to attack

2 posters
YazarMesaj
Be Miz
Jobber
Jobber
Be Miz

Doğum tarihi : 18/06/95

The Miz NexSES to attack Empty
MesajKonu: The Miz NexSES to attack   The Miz NexSES to attack Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 5:28 am

I Came To Play..!! The Miz ringe geliyor.

The Miz NexSES to attack 190348_148107581917982_125576084171132_298632_5899476_aEvet o NexSES bozuntusnu E.C'da takım arkadaşım Jeff Hardy ve sürpriz kişi ile bitireceğiz.Bundan hiç şüpheniz olmasın.Size göre de NexSES bozuntusu sıkmadı mı ? onların da zamanları geldi.Şimdi gelin bu ringe benimle yüzleşin.Ama teke tek gelin korkmuyorsanız ! Ama biliyorum korkuyorsunuz kı*ınız yemiyor.Come on NexSES ! hadi buraya gelin de gününüzü göstereyim size.

Neden böyle bir atakta bulundum derseniz.BECAUSE I'M THE MİZ AND I'M AWESOME !
The Miz NexSES to attack 10117_169966218419_69237538419_3672976_468452_n
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: The Miz NexSES to attack   The Miz NexSES to attack Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 9:19 am

CM Punk titantronda gözükür ve Miz'e gülümser konuşur.

CM Punk:

Şu koca çeneni kapasana. İnsanlar gece gece senin sesini duymak zorundamı. Şu senin bozuk arkadaşın Jeff. Sizlerde hiç bir beyin yok esasında. Bizi yeniceğinizi düşünürsünüz ama yenemezsiniz sonra büyük büyük iftiralar neymiş muhteşemimmiş neymiş neymiş. Bunlar saçma bişey Miz. Senin gibi güreşciler işte. İş muhteşemlikte değiş. İş başarıda. Peki ya sen bu ringe amacın olmadan bağırmaktan başka bir iş yapıyormusun ? Dur ben söylüyeyim. Sesini ince ve komik yapar. Ben muhteşemim. Ben muhteşemim. Böylemi Miz ?
Be Miz
Jobber
Jobber
Be Miz

Doğum tarihi : 18/06/95

MesajKonu: Geri: The Miz NexSES to attack   The Miz NexSES to attack Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 5:36 pm

Dostum burda Awesome olan biri varsa o da benim.Sen ez*klerin yani NexSES'in kralısın.Ben ise VWF aleminin kralıyım.Aramızdaki tek fark bu değil CM Punk.Ben yakışıklıyım sen sümüğüe benziyorsun.Ben muhteşemim sen ez*klerin kralısın.Bunlar da var CM Punk.Anladın mı ? o kıt kafana sokarsın bunu.Senin için zor olur.Birde o cevabına da:Evet bu ringte amacım olmadan bağırmaktan başka birşey yapıyorum.Seni,grubunu eziyorum,herkezi yeniyorum.Ardından Miz T-Shirt'ünü çıkarır.Mikrofunu yere atar.COME ON PUNK COME ON !
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

MesajKonu: Geri: The Miz NexSES to attack   The Miz NexSES to attack Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 6:21 am

No More Words!!!

Jeff Hardy Gozukuyor .
Jeff , Klasik Tauntunu Yapıyor!!
The Miz NexSES to attack 1178864s
Ve Hardy , Ringe Dogru İlerliyor .
Tum Taraftarlar Cosmustur !
Koseye Cıkıp Tauntunu Yapar.
The Miz NexSES to attack 070324011940415220dg9
Jeff Hardy World Heavyweight Title İle Taunt Yapar .
The Miz NexSES to attack Fanswwecomjeffhardywins
Ve Jeff Konusur :
-Evet Punk. Bize Karsı Ne Yapacagını Dusunuyorsun. Hele de Sakatken . Seni Neden E.c'deki Maca Aldılar Hic Bir Fikrim Yok . Ama Bir Gercek Ortada Sucks . O da su : Bizim , Sizi Ezecegimiz ! Buna Kim Yalan Diyecek . Seyircilere Soralım . E.C ' de Kim Ezilecek? Nexses !!! Nexses !!! Sesleri Gelir. Goruyor musun Sucks . Onlar Bile Dogruyu Biliyor . Siz Neden İnkar Ediyorsunuz ? Miz ve Ben Sizi Yenebiliriz . Neden Mi? Because We Are The Awesome Enigma And We Are Awesome!!!!

The Miz NexSES to attack
1 sayfadaki 1 sayfası