Wrestling Turkey™

Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor

+2
The Golden Medal
Mr.Awesome ™
6 posters
YazarMesaj
Mr.Awesome ™
Main Eventer
Main Eventer
Mr.Awesome ™

Doğum tarihi : 16/01/98

Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor Empty
MesajKonu: Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor   Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 5:47 pm

Sexy Boy !

Hayranlarına ellerini uzatır..
Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor 5629870lz1

Ringe girip konuşmasına başlar:
Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor 5y8lg13

Merhaba,merhaba RAW ! Sizleri uzun zamandır göremiyordum işlerim yoğundu ve benim önüme kimse çıkamayacağı için gelmedim bu ringe ama artık benimde bir takımım var adı ise Nexses ! Nexses iyi bir grup ve bende o gruba girmek istedim ama bu grubu kötüleyenler var başta Rock,Jeff ve Miz..Bu 3'ü kendilerini en iyisi sanıp bize her feudda saldırmaya çalışıyorlar sizde biliyorsunuz ki biz kazanıyoruz bazı zamanda onlar..Aslında Rock ile çok işimiz yok Rock bir People's Champ ona her zaman bir saygım var ama oda bizi kötülediği için ona bir nefretim var..Ama her zaman profesyonel güreşçiler kazanır ben gibi ve Nexses'daki gibi...
Hey,Awesome Enigma gelin buraya ve benimle yüzleşin..!!
The Golden Medal
Main Eventer
Main Eventer
The Golden Medal

Doğum tarihi : 10/01/96

MesajKonu: Geri: Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor   Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 5:56 pm

Omg omg Rob Van Dam geliyor elinde altın kemeri takım elbisesiyle RvD geliyor;

-HBK !? Yaptığınız iş tam bir saçmalık ama bu saçmalığa dur diyecek bir kişi daha karşınıza çıkabiklir..Ve o kişi benim!..Ve bu laflarıma inan seni bu ringde ve şu dakikada becerebilirim Sexy Boy!!!!!!
Broken Dreams
Mid Carder
Mid Carder
Broken Dreams

MesajKonu: Geri: Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor   Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 6:05 pm

Broken Dreams.Drew McIntyre kemeriyle geliyor.

-Hey bana NexEz*k'ten bahsetme Shawn.Sana saygım vardı.Ama NexSES'e katıldığından beri ben de dahil tüm VWF alemi senden utanıyor.HBK neden NexEz*ğe katılıyorsunki sana yakışanı yapıp NexSES'i bırakman lazım.Ama sende o akıl bitmiştir.NexSES beni kovdu.Ben daha orda dursaydım.Harika geleceğim maf olurdu.Şimdi EC'da hiç aklınızı gelmiyecek şeyler olucak.NexSES'i bitiricem.Becericem.Gülerek İC kemerini havaya kaldırır.Siz bu kemeri alan birisini haketmiyorsunuz.Çünkü siz ez*ksiniz.NexSES ez*ksiniz.Anlıyor musunuz başka birşey değilsiniz ? EZİKSİNİZ !.Hele sana bir sözüm var Punk:Be Careful
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor   Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 6:18 pm

We Are One çalıyor. CM Punk podyumda gözüküyor. Ringe geliyor fakat Drew'e bakarak gülüyordur. HBK sakin ol der ve bir mic verir ona. Konuşur.

CM Punk:

Öhö öhö ! Kendimi tutamıyorum Drew. Çünkü çok hayalce laflar ediyorsun. Ne kadar dönek bir insansın. Neyse o çeneni kapa çünkü büyüklerin çeneni kapamasın. Çünkü o omzundaki kemer bizi küçük duruma düşüremez ama GTS yemen gerçekten beni üzdü Drew. O yerdeki acı çekmelerin gerçekten beni üzdü. Mr.Attacked ! Sana bişey dmeiyorum. Çünkü seni NexSes'in eski bir üyesi olarak tanımlıyorum. Yoksa seni buralarda beter etmiştim. Neyse seninle pek ilginemiyecem. Bakalım ve tamı tmaına R.V.D ! Nerdesin dostum. buralarda havan yoktu ve sonunda havan geldi ve rahatladık. Nerde benim hava aletim. Nerde benim güreşcim. Hahaha ! Pardon ağır espiri gitmiş olmalı R.V.D. Burada sana meydan okuyorum ve ibşey yapacağınıda biliyorum ama o hareketlerin ne yazıkki bana işlemiyecek.
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor   Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 7:21 pm

If You Smell?. What The Rock?. Is Cookin'? duyuluyor, ardından Rock koşarak ringe geliyor. Ve Punk'ın karnına mükemmel bir tekme vuruyor ardından Rock Bottom!
OMG! OMG! Rock Bottom ve Punk yerde..
Ve yerde yumruklamaya devam ediyor.

Out : Arkadaşlar ringde olay çıksın diye yaptım. Herkes istediğine ringe gelip dalabilir..
https://realliferpg.yetkin-forum.com
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

MesajKonu: Geri: Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor   Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 7:59 pm

No More Words !
Jeff Hardy Ringe Kosarak Geliyor . Ve Rock'ı İttiriyor . Ve Ona Bir Seyler Fısıldıyor :
-Bırak da Bu Hareketi Swanton Bomb İle Susleyelim.
Rock , Evet Gibi Bir İsaret Yapar . Ve Jeff Koseye Cıkar . Ve Bir Swanton Bomb !
Herkes Kafasını Hbk'ye Cevirir .
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

MesajKonu: Geri: Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor   Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 9:26 pm

OMG Edge Elinde Bir Bezbol Sopası Ve Birde Sandalye İle Ringe Koşarak Geliyor Hemen Hardy'nin Sırtına Bir chair Shot Geçirir ve Sopayı HBK'ye Verir. HBK Sopayla Rock'a Dalarken EDGE Birde Drew'a Chair Shot Yapıyor. Rock , Hardy ve Drew Yerde !! EDGE Birşeyler Fısıldıyor. OMG Shawn'dan SCM Tauntu (Rock'a) EDGE'den Spear Tauntu (Hardy'ye) ve CM Punk'danda Bir GTS Tauntu !! (Drew'a) Rock Kalkıyor ve Bir SCM !!! Drew Kalkıyor Ve Bir GTS !! Ve HArdy Kalkıyor ve EDGE "Bu MAryse'i Benden Soğuttuğun İçin !!" Diyor ve Bir Spear !!! Punk EDGE ve Shawn Üçü Ellerini Kaldırıyor !! OMG !! Fark Etmiyorlar Ama Ringde RVD Kalıyor , EDGe Ona Elini Uzatıyor. Ama RVd Oraya Bakarken Bir SCM Yiyor !! Ve Ardından We Are One Çalıyor !!

Out : Arkdaşlar Daha Gitmedik. Ringde Uzun Eşşek Oynamak İsteyen Gelsin Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor   Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 9:34 am

CM Punk,Shawn ve Edge podyumda onların hallerine güler ve bir konuşur.

The Rock:

Kendini bir şey sana Rock. İstersen bizi tanımadan her şeye adımını atma yoksa olan sana olucak lanet olası Rock ! Yanlış yapıyorsun Rock. Bir palyonçoyu tercih ediyorsun değilmi ? NexSes dağılmayacak Rock. Hemde senin elinden hiç ! Yakında NexSes Vs The Rock & Jeff Hardy & Drew olucak.
Mr.Awesome ™
Main Eventer
Main Eventer
Mr.Awesome ™

MesajKonu: Geri: Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor   Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 5:05 pm

Shawn konuşuyor:
Hey siz kendinizi çok gördünüz ama size E.C'de meydan okuyorum meydan maçım Awesome Enigma & Rock ne dersiniz ?
Broken Dreams
Mid Carder
Mid Carder
Broken Dreams

MesajKonu: Geri: Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor   Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 5:09 pm

Hadi Rock,Hardy ve Miz kabul edin de şu ez*klere haddini bildirin.
Mr.Awesome ™
Main Eventer
Main Eventer
Mr.Awesome ™

MesajKonu: Geri: Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor   Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 12:01 pm

Up !
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor   Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 1:47 pm

Rock kendini toparlar ve ''Kabul ediyoruz, o lanet olası kıçlarınızı Elimination Chamber'da kafesin içinde 6-Man Tag Team maçında tekmeleyeceğiz, ve üzgünüm ki budalalar canınız çok yanacak!''
https://realliferpg.yetkin-forum.com

Shawn Grubu Ve Rock,Jeff Ve Miz'le İlgili Konuşuyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Curt Hawkins Edge'nin emekli olmasıyla ilgili konuşuyor.
» Shawn Ringde !
» The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında.
» The Rock: Rock Oldu mu PG Olmaz !
» Mr. Anderson WrestleMania hakkında konuşuyor