Wrestling Turkey™

The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında. Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında. Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında.

5 posters
YazarMesaj
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında. Empty
MesajKonu: The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında.   The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında. Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 7:42 pm

The Rock backstagede ilerliyor ve Jeff Hardy'nin locker room'una giriyor. Ardından Rock, üzgün olan Jeff'in yanına oturuyor ve..
''Tamam ahbap, üzülme eninde sonunda senin en iyi olduğunu anlayacak, şimdi Elimination Chamber'a hazırlanmalıyız..'' der ve elini uzatır.
https://realliferpg.yetkin-forum.com
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

Doğum tarihi : 31/12/91

MesajKonu: Geri: The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında.   The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında. Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 7:45 pm

Chris Benoit ve Jericho gelir.Ardından Jericho,kapıyı çalar.Fakat Benoit,Ne yapıyorsun sen diye bağırır ve kapıyı kırar.
Ardından The Rock ve Jeff'i uygunsuz anda yakalarlar.
"Ah dostum.."
Ardından The Rock ve Jeff'e saldırırlar.Ardından EC'de rakipleri olacaklarını söylerler!
(WM'de benim Taker,Jericho'nun Dı Rak)
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

Doğum tarihi : 23/10/96

MesajKonu: Geri: The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında.   The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında. Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 7:47 pm

Jericho Rock'ı yumruklarla bayıltmıştır.Onu duvara fırlatır.
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

Doğum tarihi : 31/12/91

MesajKonu: Geri: The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında.   The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında. Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 7:49 pm

Chris Benoit,aynayı kırar ve camları Rock ve Jeff'in ağzına koyarlar.Ardından ikili ağızlarına yumruk atarlar ve kanama geçirirler.
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

Doğum tarihi : 23/10/96

MesajKonu: Geri: The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında.   The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında. Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 7:50 pm

Jericho ağzı kan içindeki Rock'a bakar.
-Bir daha ki sefer, bu kadar kolay kurtulamayacaksın, Lanet olası.
Jericho odadan gider.
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

MesajKonu: Geri: The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında.   The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında. Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 7:51 pm

Out : Naptınız Ya?
In : Jeff , Bir Anda Kendine Gelir Ikısını de Dısarı Cıkartır . Ve Rock'a :
-En İyisi Oldugumu Nasıl Kanıtlayabilirim Ki ? Kemerimin Dısında.. Of , Birde E.C Var . Ama Maryse Aklımda Cıkmıyor .
Broken Dreams
Mid Carder
Mid Carder
Broken Dreams

MesajKonu: Geri: The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında.   The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında. Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 5:10 am

Drew içeri girer.Hardy dostum neden üzülüyorsun ? Maryse'i aklından EC'da çıkarıcam.NexSES'ten intikamımı alınca,NexSES'i dağıtınca deyip The Rock'a göz kırpar.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında.   The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında. Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 9:39 am

NexSes odadaki sesleri duyar ve kapıyı tekmelerler. Odada Jeff,Rock ve Drew vardır. Punk Drew'e doğru bakar ve Drew'e saldırır. Elini tutarak onu Rock ve Jeff'in üzerine itdirir. İkisi kalkmaya çalışıyordur. NexSes onlara gülerek odadan ayrılırlar.
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

MesajKonu: Geri: The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında.   The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında. Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 1:58 pm

Out : Abem , Backstage'de Dalmayın Ya.
In : Jeff , Nexses ' i Guvenlikler Sayesinde Dısarı Cıkartır . Ve Odasını Kitler . İcerde Sadece Rock , Drew ve Jeff Vardır . Jeff :
Ne Yapayım. Beni Reddetti . Hala O An Aklımda . Hic Cıkmayacak Gibi! Ayrıca Ben Bu Halimle Bile O Sala*ları Yenebilirim . Supheniz Olmasın .
Broken Dreams
Mid Carder
Mid Carder
Broken Dreams

MesajKonu: Geri: The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında.   The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında. Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 2:35 pm

Bunu biliyorum Hardy.Ama sorunumuz : Maryse senin aklını almış.Aklından çıkar şunu dostum.Seni aldatıp NexSES'ten olmıyacağını kim bilir ? Sen sadece kemerini,EC'ı ve Miz'i düşün.
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

MesajKonu: Geri: The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında.   The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında. Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 2:38 pm

Jeff , Drew'e : 'Bunu Hic Dusunmemistim . Ama O , o kadar masum gorunuyor ki . Bunu Yapacagını Dusunmuyorum . Napmam Gerek , Cıkarmak İcin . Hic Bir Fikrim Yok . La*et Olsun . Keske Reddetmeseydi !
Yerdeki Cantaya Tekme Atar .
Broken Dreams
Mid Carder
Mid Carder
Broken Dreams

MesajKonu: Geri: The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında.   The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında. Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 2:50 pm

Out:Çantaya acı la bari. Very Happy

On:Sonuçta o bir diva,Herşeyi yapabilir.Dostum sen aklına NexEziği koy.Onları dövüceğimiz zaman Maryse aklının bir köşesinde bile olmaz merak etme Jeff deyip.İC kemerini alır ordan başka bir yere gider.

The Rock, Jeff Hardy'nin Yanında.
1 sayfadaki 1 sayfası