Wrestling Turkey™

Ext. Rules Macları Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Ext. Rules Macları Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ext. Rules Macları

+3
Broken Dreams
~Save Us Y2J~
Sin Cara!
7 posters
YazarMesaj
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

Ext. Rules Macları Empty
MesajKonu: Ext. Rules Macları   Ext. Rules Macları Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 2:20 pm

-(c)The Miz vs John Cena vs R-Truht
Dusuncelerim : R-Truht'un Maca Katılması Beni Biraz Kuskuya Dusurdu . Fakat Bu Macı Yine The Miz Alır . Cunku Raw'ın Son Dakikalarında R-Truht ve Cena Birbirleri ile Biraz Atıstı . Ve Bence , Cena Tam Alırken R-Truht Onu İtecek . Fakat , Miz'de Bundan Yararlanıp Kazanacak !
Ext. Rules Macları 208360_202418126458363_113743671992476_585975_4623922_n
-Alberto Del Rio vs Christian (Ladder Match , For W.H.C Title.)
Goruslerim : Christian Alır . Ve Bu Feud Boyle Uzar Gider . Ama Artık SD ' nin Bir Guclu Adama İhtiyacı Var . Draft Smackdown İcin Cok onemli Olacagına İnanıyorum !
Jerry Lawler & Jim Ross vs. Michael Cole & Jack Swagger
Goruslerim : Swagger , Hepsini Dovecek Very Happy
Ext. Rules Macları 208360_202418129791696_113743671992476_585976_3231022_n
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

Doğum tarihi : 23/10/96

Ext. Rules Macları Empty
MesajKonu: Geri: Ext. Rules Macları   Ext. Rules Macları Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 2:24 pm

Extreme Enigma! demiş ki:
-Alberto Del Rio vs Christian (Ladder Match , For W.H.C Title.)
Goruslerim : Christian Alır . Ve Bu Feud Boyle Uzar Gider . Ama Artık SD ' nin Bir Guclu Adama İhtiyacı Var . Draft Smackdown İcin Cok onemli Olacagına İnanıyorum !
Christian'ı iyi kullanabilirlerse 1 main event var demektir.Rey ve Alberto main event sayılırlar.Ve Big Show'unda iyi olduğu günleri, Taker'ı yenmeye yaklaştığı günleri hatırlıyorum.Bunları iyi kullanabilirse zaten gerek kalmaz ancak 1-2 main event daha fena olmaz.
Extreme Enigma! demiş ki:
Jerry Lawler & Jim Ross vs. Michael Cole & Jack Swagger
Goruslerim : Swagger , Hepsini Dovecek Very Happy
Ext. Rules Macları 208360_202418129791696_113743671992476_585976_3231022_n
AYNEN!
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

Ext. Rules Macları Empty
MesajKonu: Geri: Ext. Rules Macları   Ext. Rules Macları Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 2:28 pm

@Y2J : Bence ADR Ve Rey Bir Main Eventer Olmamalı . Bir Edge , Bir Punk , Bir Orton Kadar İyi Degiller . Ve Onların Macının Heyecanını da Veremiyorlar .
Broken Dreams
Mid Carder
Mid Carder
Broken Dreams

Ext. Rules Macları Empty
MesajKonu: Geri: Ext. Rules Macları   Ext. Rules Macları Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 4:59 pm

Swagger gibi bir adamı bu mor*klarla uğraştırıyorlar.Yazık.İnşallah dediğin gibi çıkar.Swagger hepsini döver. Very Happy
яєy mystєяıo
Mid Carder
Mid Carder
яєy mystєяıo

Ext. Rules Macları Empty
MesajKonu: Geri: Ext. Rules Macları   Ext. Rules Macları Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 7:18 pm

Hacılar jeff hardy extreme rules'te gelecek ben inanıyorum.
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

Ext. Rules Macları Empty
MesajKonu: Geri: Ext. Rules Macları   Ext. Rules Macları Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 7:47 pm

@яєy mystєяıo
Bende katılıyorum, Jeff Hardy olmasa bile kesinlikle bir süpriz olucaktır.
WWE Championship maçına bende katılıyorum. R-Truth maça katılması, sadece artık sıkan Cena vs Miz maçına heyecan getirmek içindi. Ayrıca izleyenler bilir bu hafta RAW şovunda R-Truth maçı kazanınca Cena R-Truth'a çeşitli hareketler (iktirdi) yaptı. Cena heel yolunda ilerliyor..
https://realliferpg.yetkin-forum.com
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

Doğum tarihi : 31/12/91

Ext. Rules Macları Empty
MesajKonu: Geri: Ext. Rules Macları   Ext. Rules Macları Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 8:01 pm

Truht değil birincisi Truth.Yazım hatası deme bence çünkü hep aynı kalıbı kullanmışsın.
2.'si WHC'nin Jericho olacağını düşünüyorum ilerde.CC vs Y2J Dream Feuduyla..
3.'sü Jack Swagger ,Jerry Lawler ve JR'i koruyacak.Bunu RAW'da dedi..Fakat ne olur bilemem.
Mr.Awesome ™
Main Eventer
Main Eventer
Mr.Awesome ™

Doğum tarihi : 16/01/98

Ext. Rules Macları Empty
MesajKonu: Geri: Ext. Rules Macları   Ext. Rules Macları Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 5:21 pm

R-Truth kim ya ? Bu maça Punk girse daha iyi WWE Suck or Rulz...Christian Del Rio maçını bence Del Rio kazancak..Diğer maç ise yorumum yok her şey olabilir..
Ayrıca Jeff Extreme Rules'da gelmez bence daha mahkemesi bitmedi...
Misafir
Misafir

Ext. Rules Macları Empty
MesajKonu: Geri: Ext. Rules Macları   Ext. Rules Macları Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 9:44 am

Şimdi kararsızım bu maçta. Bu maçı R-Truth kazanıcak gibime geliyor. Bu adamın kazanmasını istemem aslında. Çünkü ringlere çok fazla çıkmayan ve başarılı olamayan adam WWE maçında. Neyse. En azından maça hareketli bir tat getirir fakat bu maçı Miz kazansa çok saçma olur. Adam kaç aydır kemeri koruyor.

WHC düşüncelerim:

Hepimiz Edge vs ADR feudundan sıkıldık. Hep aynı maçlar. CC bu maça dahil edildi ve CC'in kazanıcağını düşünüyorum. CC'in her aydır bir ünvan maçına çıkmasını istiyorduk ve çıktı. Bu maçta yenilirse çok saçmalık olur. Fakat WWE kemeri anında Jeff Hardy gelebilir.
Mr.Awesome ™
Main Eventer
Main Eventer
Mr.Awesome ™

Doğum tarihi : 16/01/98

Ext. Rules Macları Empty
MesajKonu: Geri: Ext. Rules Macları   Ext. Rules Macları Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 12:28 pm

Player Or Wrestler™ demiş ki:
Şimdi kararsızım bu maçta. Bu maçı R-Truth kazanıcak gibime geliyor. Bu adamın kazanmasını istemem aslında. Çünkü ringlere çok fazla çıkmayan ve başarılı olamayan adam WWE maçında. Neyse. En azından maça hareketli bir tat getirir fakat bu maçı Miz kazansa çok saçma olur. Adam kaç aydır kemeri koruyor.

WHC düşüncelerim:

Hepimiz Edge vs ADR feudundan sıkıldık. Hep aynı maçlar. CC bu maça dahil edildi ve CC'in kazanıcağını düşünüyorum. CC'in her aydır bir ünvan maçına çıkmasını istiyorduk ve çıktı. Bu maçta yenilirse çok saçmalık olur. Fakat WWE kemeri anında Jeff Hardy gelebilir.
Jeff konusunda:Devlet Su İşleri sen unut o işleri... Very Happy

Ext. Rules Macları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RPG Maçları Sizce Nasıl Yayınlanmalı?
» JBI My RPG My Rules!
» Spoiler - Ext. Rules'ta WHC Maçı
» Extreme Rules'a Yeni Maç
» Extreme Rules'ta İzlemeyi En Çok Beklediğiniz Maç?