Wrestling Turkey™

JBI My RPG My Rules! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

JBI My RPG My Rules! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

JBI My RPG My Rules!

5 posters
YazarMesaj
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

JBI My RPG My Rules! Empty
MesajKonu: JBI My RPG My Rules!   JBI My RPG My Rules! Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 9:03 pm

Baktım ki herkes RPG hayatını yazmış bende yazmalıyım dedim.. Very Happy

Mart 15 2009. Yağmurlu ve hafif soğuk bir kış günü. Hani şu 'Mart kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır.' denilicek bir gün bende hastayım ve evde sabah oturuyorum. Ege var, benim sınıf arkadaşım. Sınıfça kurduğumuz Cyber-Board diye bir eğlence forumu vardı. Uzun süre ayakta kalmış, unutulmazlar listesine girmeye az kala bazı arkadaşların bizi sırtımızdan vurmasıyla vasatı aşamayan bir forum sitesi.
Aslında sırtımdan vurulmaya alıştığım bir başlangıçtı bu, tüm arkadaşlıklar bozulmuş ve sadece ben, Ege ve Tayyip adında üç kişilik bir grup msnde bitirilen forum hakkında konuşuyoruz.
Ardından bir süre durgunluk oldu ve Ege'den bir mesaj. Bir link vardı.
'svr-tna-rpg..'' tıkladım ancak ne olduğunu bilmiyordum. Karşımda WCW'dan görmeye alışkın olduğum birkaç kare ancak bu adamlar çok farklıydı.Merak etmeyin karşıma çıkan adamlar John Cena, Randy Orton gibi güreşçilerdi ancak o zamanlar en son izlediğim güreş şovu Flash TV'deki WCW'ydu. Ama yinede bir güreş bebesi olduğumu söyliyemem. Çünkü WCW'dan beri bu işi iyi biliyor ama ilgilenmiyordum, ayrıca şu aptal spikerlerden dolayıda WCW'ya veda etmiştim.Herneyse..
Ege'ye dedim 'Bu site neyin nesi?' cevabı 'RPG, gir karakter seç' dedim ki 'RPG! What's the RPG?' Very Happy
Aslında o da çok bilmiyordu sadece bir iki adam pataklamaktan ve maç yapıp kemer almaktan ibaret bişiler anlattı durdu bana. Aklıma geldikçe hala gülüyorum biz neymişiz diye. Daha sonra beni FOX Tv'deki SmackDown ve RAW'la tanıştırdığında ( o zaman sadece RAW vardı Very Happy ) Tanıştırmaz olaydı. WCW şovundan daha rezalet sunulan bir şovdu bu. Ancak 2-3 defa izleyince alışmıştım ve sesi kısıp keyfime bakıyordum.. Very Happy
Svr-tna-rpg' ile bişeyler yapmaya başladım. Bu işte ilk başlarda başlayanlar iyi olma nedenim. YF'yi biliyor ve mükemmel bir panel yöneticisiydim.(Halada öyleyimdir, düşman sitelerden bile gel şu paneli düzenle diye mesajlar yağıyor. Very Happy ) Bu işide elinde sonunda öğrendim ama sitede 3 kişi takılıyorduk. Başka kimse yoktu. Ardından ben Ultimate 35 diye saçma sapan ama o zamanlar iyi bir iş yaptığını sandığım siteye dadandık. 1-2 feuddan sonra, chatte herkes benim yabancılara karşı tavrımı bilir. Başkalarının sitelerinde eğer bana laf atılırsa admin bile olsa altta kalmazdım. Birşeyler oldu ve ben o siteden atıldım, arkamda Ege'de geldi. Tayyip o sırada sırra kadem basmıştı, nette dahi yoktu.
Herneyse ben Ege'yle anlaştım. Ve hayatımın ilk ve mükemmel saldırısını gerçekleştirdim. Nerdeyse Ultimate 35'deki 10-15 aktif üyeyi sitemize çekmiştim ki zaten U35'de de o kadar kişi aktif oluyordu. Ardından U35'i dağıttık. Ordaki admini bile kendi sitemize çekmiştim. Yep yeni bir site kurmuştuk, SvR-RPG. Çok yeni kişilerle tanıştım, ve dostum dediğim çoğu insan U35'den beri yanımda.
'SvR-RPG'de Ege'yle sorunlar yaşadım. Bir sitede iki baskın yönetici olması zorluyordu. Çünkü o da bütün gün aktifti, bende.. İkimizde sözümüzü geçiren ve baskın bir admin olduğumuz için bir süre sonra aramızda anlaşmazlıklar oldu. Bazı arkadaşlar bilirler. Herneyse bir şekilde baya uzun süre yıkılmayıp ayakta kalan SvR-RPG'de yıkılmıştı.
Ardından efsane RPG, bunu büyük bir gururla söylüyorum. WWE-TIME kuruldu. WWE-TIME yenilikçiliği, değişen temaları ve sistemleri, uzun süre ayakta kalan ve paylaşımcı üyeleri ile bizden çok uzun süre önce kurulan RPGleri bile geçti. Ancak bunlardan bazıları şimdi iflas etmiş Ultimate RPG bizim sitemize adam sokarak sitemizi bitirdi. İnanın ben hala WWE-TIME'ı unutmuyorum.
Ardından bir süre geçti. Ben tövbe etmiştim. RPG kurmam RPG kurmam diye. Çünkü aylardır çok emek verdiğim ve Ege'nin netindeki sorun nedeniyle nerdeyse tek başıma yönettiğim, yaz aylarına damgasını vuran RPG hacklenmişti. (Google'a ''wwe-'' yazdığınız anda WWE-TIME'ın çıktığını hala görebilirsiniz.)
Ardından nasıl oldu bilmiyorum ama bana bir şekilde kurdurdular Wrestling-Time'ı. Bu sitedede WWE-TIME'ın daha gelişmiş haliydi ve WWE-TIME seviyesine gelmişken, benim tamamen kendi hatalarım ile kötü net arkadaşları edindiğimden dolayı WTF'yi de kaptırdık.
Bir süre Mert'le kavga ettik ancak bunlarda Mert haklıydı. Ve doğru olanı yapıp, siteden üyeler ile ayrıldılar. Bunda herkes son derece haklıydı ama benim kızdığım şey, Mehmet dönen lavuğa güvenmeleriydi. Çünkü Mert beni yeni kurdukları Wrestling-Life'da istiyordu. Ancak Mehmet denilen lavuk üyelere karşı beni kışkırtarak kaç kere chatbox'dan dahi kovmuş ve banlamıştı. Benim ağrıma giden buydu ve uzun süre Ugi dışındaki herkese sırt dönmüştüm.
Ancak Ugi bana destek olmuştu ki hiç unutmam şuanda bile en iyi arkadaşlarımdan. Kendisini gerçekte hiç görmedim bile ama onun kadar iyi bir net arkadaşı bulamacağınızdan eminim. Sadece RPG hakkında değil Face'de her türlü onla sohbetimiz olmuştur.(Burdan ona selam ederim. Very Happy )
O beni gaza getirdi ve onunla beraber burayı kurduk. Buraya çok yeni üyeler almıştık ve kimseyi tanımıyorduk. Ancak hepsi olayları duyunca bize destek olmuştu. Ardından çok iyi gidiyorduk ki benim netimde sorunlar oldu. Ardından bir daha toparlandık ancak bu sefer pcmin uzun süreli arızalanması ile yine dağıldı. Sonunda bir gün bana Sefa'dan mesaj geldi. Uğuray'da destek verdi ve eski üyeleri toparlayığ Mert'le barışıp burayı yeniden düzenledik. Daha çok olmadı geçen hafta Cuma günü yani 1 hafta oldu tam toparlanalı, iyi gidiyoruz şimdiden RPG listesinde 3.sıradayız. Umarım en azından yaza kadar şu YF yasağı kaldırlda bizde SBS sonrası domanimizi alır, burayı efsanevi hale çeviririz.

Saygılar.. Smile

Biraz uzun olmuş ama beni iyi tanımak istiyorsanız en azından göz atın derim.. Emeğe saygı Smile
https://realliferpg.yetkin-forum.com
Y2J's Rebirth
Mid Carder
Mid Carder
Y2J's Rebirth

Doğum tarihi : 21/12/99

MesajKonu: Geri: JBI My RPG My Rules!   JBI My RPG My Rules! Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 11:21 am

Ellerine sağlık. Mehmet ne şeroymuş yav. İnsan kışkırtılınca haklı olarak kışkırtanı haklı buluyor. Kusura bakma. En son birbirimize sövüp sayıp daha da konuşmamıştık.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: JBI My RPG My Rules!   JBI My RPG My Rules! Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 12:30 pm

Oğuzcan çok güzel anlatmışsın. Mehmet sana bunları yapmışsa ona yazıklar olsun diyorum yani.
ѕιℓνєяωσℓƒ
Mid Carder
Mid Carder
ѕιℓνєяωσℓƒ

Doğum tarihi : 05/08/96

MesajKonu: Geri: JBI My RPG My Rules!   JBI My RPG My Rules! Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 12:31 pm

RPG hayatında yer almak güzel bir şey,bende aynı şekilde düşünüyorum "WWE-TIME" bir efsane idi keşke daha dikkatli olabilseydim. Bored
Mr.Awesome ™
Main Eventer
Main Eventer
Mr.Awesome ™

Doğum tarihi : 16/01/98

MesajKonu: Geri: JBI My RPG My Rules!   JBI My RPG My Rules! Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 5:09 pm

Çok king adammışsın be.U35'de çok anılarım var ama neyse iyi adminsin..Zaten Mehmet'i sevmezdim Mert'de bilir WLF'ye sadece Mert için gitmiştim neyse o Ege'nin büyük katkısı var sana ama senden king değil.. Very Happy
Eline sağlık hikaye gibi geldi.. Very Happy
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

MesajKonu: Geri: JBI My RPG My Rules!   JBI My RPG My Rules! Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 5:47 pm

WTF Doneminde Sizleri Pek Tanımıyordum . O Yuzden Mehmet'in Tarafındaydım . O Bana Yakın Davranıyordu . Boyle Yaptıgını Bilsem Onun Yanında Olmazdım .
Yazı İcin Tesekkurler .
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: JBI My RPG My Rules!   JBI My RPG My Rules! Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 5:54 pm

Okuyup, yorum atan herkese teşekkürler.. Wink
https://realliferpg.yetkin-forum.com

JBI My RPG My Rules!
1 sayfadaki 1 sayfası