Wrestling Turkey™

Rpg Hayatım .  Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Rpg Hayatım .  Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rpg Hayatım .

4 posters
YazarMesaj
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

Rpg Hayatım .  Empty
MesajKonu: Rpg Hayatım .    Rpg Hayatım .  Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 7:55 pm

İlk Oldugum RPG'ye Nasıl Gittim Bilmiyorum .
İlk Gittigim RPG'nin Kurucuları Yigit ile Bgr 'mus . Ben Sonrasında Ogrenmistim . Rpg Oynamayı İlk Orada Ogrendim . Ve Orada Gelistirdim Kendimi . O Aralar Yigit'e Daha Yakındım . Benimle İlgilenen Oydu . Ve Bgr ile Yigit Kavga Edince Bende Yigitler ile Kaldım . O Aralar Sanal Alem Hayatım Pek Yoktu . Ardından , Yaz Oldugu İcin RPG'leri Bırakmıstım . Sonrasında Eskiden Oldugum RPG 'nin Yeniden Kuruldugunu Gordum. Hemen Yeniden Uye Oldum Ve Orada Bir Sure Sonra Admin Oldum. Fakat Biri Siteye Bir Sey Yaptı . Herkes Bana Yuklendi . Bende Oradan Ayrıldım . Ve Bgr'larla Tanıstım . Baya İyiydik . Ben , Bgr , Ali , Mert ... Rpg'ler Kuruyorduk . O Aralar WTF Diye Bir Rpg Oldugunu Bilmiyordum . Ve Bizim Kurdugumuz Rpg ile Sizin Rpg'nin Dusman Oldugunu Ogrendim .Ve O Gun Ali & Ben Vs Bgr Gibi Bir Sey Oldu . Bgr , Bize Kufretti . Bizde WTF Gittik . Sonrasında BGR Bize Yalvardı . Biz WTF 'de Devam Ettik . Ve WTF Kapandı . WLF 'yi Kurduk . Ve Orada Takıldık . Sonra WLF ' de Dagıldı . Ve Bazıları Baska Yere Gitti . Cagatay & Ben & Burak & Sefa & Batuhan Bir RPG Kurduk : DWA! Orada Baya Eglendik . Biraz Once Bahsettigim Mert'te Oraya Geldi . Sonrasında Divalar & Bir Suru Uye Vardı Online Olan . Daha Dogrusu 30 Uye Varsa Hepsi Online Oluyordu . Ve Sonrasında Bir Sey Oldu . Ve DWA Silindi . Sonra Yeniden Kurduk . Ama Hicbiri Tutmadı . Ve En Son UCF'ye Gitmistim . Orada da Feudlar OlmadıgındanOradan da Ayrıldım . Ve Cagatay Beni Virtual'a Davet Etti . Barıstık Diye. Bende Geldim . Evet , RPG Hayatım Boyle . 2 Yıllık RPG Hayatını Boyle Kısalttım .
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

Rpg Hayatım .  Empty
MesajKonu: Geri: Rpg Hayatım .    Rpg Hayatım .  Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 9:10 pm

Eline sağlık, geldiğin yeri hak eden birisin. Wink
https://realliferpg.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

Rpg Hayatım .  Empty
MesajKonu: Geri: Rpg Hayatım .    Rpg Hayatım .  Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 12:35 pm

Çok güzel yazmışsın. Aslında devamınıda ayzsaydın. BGR'in sitesini sildiğim falan. Gururlanırdım. Very Happy Neyse güzel maceralar oldu ve yine aileler barışıp geri döndük. İyi yazmışsın. Eline sağlık.
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

Rpg Hayatım .  Empty
MesajKonu: Geri: Rpg Hayatım .    Rpg Hayatım .  Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 2:07 pm

Kısa Tuttum . Arada Rpg'yi Bırakmıstım . Oraları da Atladım . Yorumlar İcin Tesekurler .
яєy mystєяıo
Mid Carder
Mid Carder
яєy mystєяıo

Rpg Hayatım .  Empty
MesajKonu: Geri: Rpg Hayatım .    Rpg Hayatım .  Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 2:30 am

Aynı neredeyse benim gibi.
Mr.Awesome ™
Main Eventer
Main Eventer
Mr.Awesome ™

Doğum tarihi : 16/01/98

Rpg Hayatım .  Empty
MesajKonu: Geri: Rpg Hayatım .    Rpg Hayatım .  Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 2:47 pm

O BGR'nin anasına selam söyle..Rpg hayatın çok da uzun değilmiş senle WLF felan vardık çok post ksardın lan sayenizde gitmiştim.. Very Happy
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

Rpg Hayatım .  Empty
MesajKonu: Geri: Rpg Hayatım .    Rpg Hayatım .  Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 4:54 pm

Mr.Awesome ™ demiş ki:
O BGR'nin anasına selam söyle..Rpg hayatın çok da uzun değilmiş senle WLF felan vardık çok post ksardın lan sayenizde gitmiştim.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu Kadar Kısa Degil . Sadece Onemlileri Bu.

Rpg Hayatım .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RPG Hayatım | Cg-E
» RPG Hayatım
» RPG Hayatım...
» RPG Hayatım
» RPG hayatım