Wrestling Turkey™

RPG Hayatım | Cg-E Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

RPG Hayatım | Cg-E Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

RPG Hayatım | Cg-E

4 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

RPG Hayatım | Cg-E Empty
MesajKonu: RPG Hayatım | Cg-E   RPG Hayatım | Cg-E Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 6:16 pm

[
i]Aslında ilk olarak WWE genel forum sitelerinde takılıyordum. Ozaman tabi face bebesi olduğum söylenebilir. Rey tarzı filan. sonra takılırken bir rpg adresi duydum. O rpg'e gitdim. Fakat rpg bilmiyordum ve çok acemi davranıyordum. Bazıları bana alay ediyordu ama bende daha iyi olduğumu biliyordum. Sonra benim internetim kesildi ve rpg oynayamadım. Netim geldi ve baktığımda rpg çökmüştü. Sonra WWE Rpg'leri araştırdım ve karşıma eskilerden bir rpg. Ultimate 35 diye bir ad geldi. Evan'ı seçtim ama ordada kuralları falan bilmiyordum. Üyelere sordum ama üyelerden birtanesi bana sert davranıyordu. Buda beni üzmüştü. Sonra bana bir reklam geldi. Baktığımda Oğuzcan'da o siteye üyeydi. Önceden. Bana sitesini verdi bende gitdim. Sitelerinde hep uyarı alıyordum. Çünkü hala rpgyi pek kavrayamamıştım. Sonra SVR-Rpg kuruldu ve oraya gitdik. SVR Rpg'dede eğlendik ve sonra birde WWE-Time kuruldu ve ben WWE-Timede pek duramadım. Bazı durumlardan dolayı. Tatil falan. Sonra WWE Time'ye Ağustos araları katıldım ve Eylül'e kadar WWE-TİME sevgim geri döndü. Sorna site silindi. Wrestling-Time diye kurduk. Heyecanlıydık. Wrestling-Time'de eğlendim ama 23 ekim aralarıda netim kesildi ve bir kaç gün güzel siteye giremedim. Meraklıydım ama yapıcak bişey yoktu. Netim yine geldi ve Wrestling-Time girdim ama konular vardı. Oğuzcan nerdesin diye. Oğuzcan ozaman 1 hafta yoktu ve geldi. Sonra WTF'de bir kullanıcının profilini değiştirdim. [ Nedeni ise Buğra gilin siteyi çökertmekti. İnanmları için ] Bgr gilin sitede kaldım ve sonra Coşkun reyize şifremi verdim ve iyi numaralarla panel alıp siteyi bitirdik ve bende tekrar WTF'e geri döndüm. Sonra WTF'de aktiflik düştü ve sonra site değiştirildi. Game Time oldu ve kavgalar oluştu. İki site açıldı ve rakip oldu. Sonra ikiside kapandı ve Virtual açıldı ve biz barışarak yeni bir aile olduk.

RPG Hayatım. Yorumlarınızı bekliyorum.[/i]
αωєѕσмє σηє!
Mid Carder
Mid Carder
αωєѕσмє σηє!

RPG Hayatım | Cg-E Empty
MesajKonu: Geri: RPG Hayatım | Cg-E   RPG Hayatım | Cg-E Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 6:24 pm

Destan gibi hayatın var. Smile
Broken Dreams
Mid Carder
Mid Carder
Broken Dreams

RPG Hayatım | Cg-E Empty
MesajKonu: Geri: RPG Hayatım | Cg-E   RPG Hayatım | Cg-E Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 6:50 pm

αωєѕσмє σηє! demiş ki:
Destan gibi hayatın var. Smile
Misafir
Misafir

RPG Hayatım | Cg-E Empty
MesajKonu: Geri: RPG Hayatım | Cg-E   RPG Hayatım | Cg-E Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 1:10 pm

Up !

Konu geride kaldı ve hiç kimse görmüyor. Nedeni yorumlarınızı merak etdiğim için. Very Happy
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

RPG Hayatım | Cg-E Empty
MesajKonu: Geri: RPG Hayatım | Cg-E   RPG Hayatım | Cg-E Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 1:27 pm

La Wrestling Life ile DWA'yı Ne Çabuk Unuttun Very Happy:D
Misafir
Misafir

RPG Hayatım | Cg-E Empty
MesajKonu: Geri: RPG Hayatım | Cg-E   RPG Hayatım | Cg-E Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 2:55 pm

WLF aklıdmaydı. Dedimya. İki site rakipti diye.
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

RPG Hayatım | Cg-E Empty
MesajKonu: Geri: RPG Hayatım | Cg-E   RPG Hayatım | Cg-E Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 5:56 pm

Beni Yazmamıssın . [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

RPG Hayatım | Cg-E
1 sayfadaki 1 sayfası