Wrestling Turkey™

Rob Van Dam ECW Return!. Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Rob Van Dam ECW Return!. Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rob Van Dam ECW Return!.

3 posters
YazarMesaj
The Golden Medal
Main Eventer
Main Eventer
The Golden Medal

Doğum tarihi : 10/01/96

Rob Van Dam ECW Return!. Empty
MesajKonu: Rob Van Dam ECW Return!.   Rob Van Dam ECW Return!. Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 1:31 pm

Yeşil Lazerler Etrafı Aydınlatır ve ''Rob Van Dam'' sesi duyulur gelen kişi RvD
RvD mzükte her ''Rob Van Dam'' deyişinde duraklar seyircilere bakar ve devam eder..Ringe gelir köşeye çıkar ve kendini göstererek ''Rob Van Dam'' der ve eline mikrafon alıp konuşmaya başlar!...

-Tekrar buradayım ve tekrar sizinleyim..Ve hep beraber buraya gelen yalakaları engelleyeceğiz...Çünkü burası ECW!..Ve ben buranın kralıyım..ECW koltuğumdan beni edicek kişi bu ringe adım atmaya kalkışamadı bile tabi o aptal beyinli Cena haricinde ama bunlar mazide kaldı şimdi show zamanı..Ve rakiplerimi bekliyorum aranızdan bir kaç kişiyi bu ringden silmeye hazırım ve reytingleri alt üst etmeye hazırım çünkü burası ECW ve ben ''Rob Van Dam''...Ve efsanaler aslaha yenilemez bunu RR'de görüceksiniz RR galibi olup ECW Chap olmak krallara yakışır birşey.Ve ben kralım ve ben ''Rob Van Dam''....''The Whole F'n Show!..''

Der ve seyirciler gaza gelir!!
The Golden Medal
Main Eventer
Main Eventer
The Golden Medal

MesajKonu: Geri: Rob Van Dam ECW Return!.   Rob Van Dam ECW Return!. Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 3:44 pm

Rp Out: Güncel!.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rob Van Dam ECW Return!.   Rob Van Dam ECW Return!. Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 4:05 pm

We Aren One çalıyor.

CM Punk podyumda gözükmüyor. Müzik kesiliyor ve herkes şaşkın.

Matt Strıker:Punk napıyor ?

J.R:Sanırım ECW'e gelme kutlaması gibi bişey.

Birden Punk titantronun üstünde gözüküyor ve ışıklar orayı aydınlatıyor.

CM Punk:

Bir kaç kutlama yaptım kendime. Pek şaşırmış gibisiniz ECW alemi. Buranın havaları hiç değişmemiş. Herşey aynı. Sizleri burada görmek güzel. Tabi aranızdaki bazı pislikleri. Bakalım şuradaki R.V.D'e. Kendini burada pek heyecanlı sanıyorsun ama seni yok ederim RVD ! O küçük beyninle herşeyi saçmalıyorsun. Bırakda bu işleri büyüklerine bırak. Çünkü bizde büyüklük erken yaşta başladı ve sonsuza denk kalıcak. Sana pek diyecek laf yok. Buraya yeni geldim ve yeniden bu havalara alışıcam. Şu Jeff hala beynimden fırlamıyor. Çünkü ECW'e gitmek için çok istedim ve geldim. Şimdi seni eziceğim RVD.
Star Ship Pain
Jobber
Jobber
Star Ship Pain

MesajKonu: Geri: Rob Van Dam ECW Return!.   Rob Van Dam ECW Return!. Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 4:16 pm

Duyuluyor. Seyirciler Coşuyorlar Ve bir anda pyrolar patlıyor ardından Randy Orton rampada beliriyor. Randy Orton Return yapıyor sevgili izleyenler. Köşeye çıkıyor ve RVD'ye bakarak Tauntunu yapıyor. Randy köşeden iniyor ve 10 dk boyunca RVD ile Fac To Face yapıyorlar. Randy 10 dk sonra bu sessiz esareti bozup mic alıp konuşuyor.

- Çok enerjik gözüküyorsun Rob. (yüzünde gülümseme vardır) Herhalde o kemeri alamaycağını biliyorsundur. Burada yılların tecrübesi Orton var. Şuanda beni kıskandığını biliyorum. Evet güzel bir return yaptım. Ama geçti uzatmaya gerek yok. Geldim ve karşındayım haydi silsene beni karşından. Ne oldu silemiyormusun yoksa? Evet sana ezik derlerdi ama inanmazdım. Artık senin ezik biri olduğunu anladım. Sen bu ezilmiş halinle gelmiş benim karşıma Ben ECW'nin kralı olucam ben ECWWH Kazanacağım diyorsun. Ama Yanılıyorsun bay ezik. ğzın daha süt kokuyor annenin karnından daha yeni çıkmış buraya gelip bana kafa tutmaya çalışıyorsun. RVD sözünü keser...
The Golden Medal
Main Eventer
Main Eventer
The Golden Medal

MesajKonu: Geri: Rob Van Dam ECW Return!.   Rob Van Dam ECW Return!. Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 4:37 pm

-Hey hey hey iki dakika durun cüceler kimin toprağına ayak bastığınızı bilmiyorsunuz (seyirciler RvD diye tempo tutar).Burası ECW ve burda tek bir kazanan vardır oda benim!..

der ve üzerindeki ECW T-Shirt'ünü çıkarır ve seyircilere atar ve tekrar konuşur:

-Ve bu ringde elimden kurtulan hiçkimse kalmadı beni yeneni ben on kere yendim beni yere devireni ben 10 kere yere devirdim ve benim öneme çıkanın karşına on kere çıakrım ve kimse bana engel olamaz burası benim ringim burası benim evrenim ''Thw Whole F'n Show!..'' , ''Rob Van Dam''!..

Der ve seyircileri ayağa kaldırıp Rob Van Dam diye bağırmasını sağlar!...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rob Van Dam ECW Return!.   Rob Van Dam ECW Return!. Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 4:50 pm

RVD bu destekçilerinle burada ne ses kirliliği yapıyorsun. Buralarda paçanı iyi al. Çünkü bende bu brandın emektarıydım sonra yine geldim. buranım tam bir patronu olabilme şansım var. Seninle anlaşma zamanı geldi. ECW ünvanı. O ünvanı kazanırsam herkes beni kral olduğuma inanır ve kendime tekrar bir ECW defteri açabilme şansım olur. Çünkü buraları özledim. Bana destek verenler güreşci olmak istediler. Onlar geleceğin güreşcici olucaklar RVD. Pekiya senin hayranların. Onlar ise uykuya dalıcaklar. Seninle güzel bir mücadele için seninle Royal Rumble'de ECW kemeri için kapışalım diyorum. Çünkü seni Royal Rumble'de acı çektireceğim ve bütün günün acı çekilerek olucak..!

Matt Strıker: Punk çok ciddi olmalı.

J.R: Punk'u buralarda görmek güzel. Yine kendi yerine kavuştu Matt.

Çünkü ben buralara alışığım RVD. Senin gibi kendimi bazı kişilere yanlış tanıtmadım. bu arenadaki insanlar beni doğru olarak gördüler ve beni iyi ve güreşci olarak biliyorlar. Ama sen. Hahaha ! Sana inanamıyorum RVD.
Matt Hardy!
Jobber
Jobber
Matt Hardy!

MesajKonu: Geri: Rob Van Dam ECW Return!.   Rob Van Dam ECW Return!. Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 4:58 pm

GEÇERSİZ!
Sebebi:Feuda bu kadar kişi yeter ve aynı zamanda ECW hakkında bir kaç metin oku özellikle ECW taraftarları Cena'yı sevmezler ve nefret ederler!..
The Golden Medal
Main Eventer
Main Eventer
The Golden Medal

MesajKonu: Geri: Rob Van Dam ECW Return!.   Rob Van Dam ECW Return!. Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 4:59 pm

-Bakın beyler bu herif saçmalıyor.Bu arenanın felsefesini anlamadın galiba Punk? İnan bana bu evrende senden daha fazla tecrubem var ve herzaman efsaneler ve tecrrübeler konuşur!Bu hep böyledir ve böyle olur.Burası ECW dostum burası Raw veya SmackDown değil!...Burda işler tam tersi yürür ve burada işleri ben yürütürüm...Ve benim işyerime bir fare yuva yaparsa onu yakalamak için elimden geleni yaparım ve unutma bende peynir bol ama sende akıl yok Punk?!...Ve sana son bir sözüm var ''Burası benim mabedim ve burayı ele geçirömeye çalışan herkesi b*k yoluna gönderirim Punk RR'deki maçını kabul ediyorum ama o maçın kuralı kaybeden RAW'ın yolunu tutar olmalı!''
Star Ship Pain
Jobber
Jobber
Star Ship Pain

MesajKonu: Geri: Rob Van Dam ECW Return!.   Rob Van Dam ECW Return!. Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 10:08 am

Randy Sözlerini kesiyor.

- Saçmalamayın 2 budala karşıma geçmişsiniz laf yarışı yapıyorsunuz bu laflarla peynir gemisi yürümez şapşallar. Siz bu ringi haketmiyorsunuz. Sadece bu Ringmi ? Hayır! ECW Champliği Bununla sınırlı değil. Siz Bu Arenayı bile haketmiyorsunuz Bugün RR'de sizin halinizi görüceğim birde şu Christian Yercücesi gelmiş onada bir karşılama merasimi hazılayacağım yani kısacası ECW Champ ben olacağım siz ise sadece divas Champ! Hatta o bile size göre iyi bir kemer! Sizin akıllanmanız için ECW'den kovulmanız gerek! Çünkü ECW'nin sizin gibi şapşalları yeri Yok! ECW'ye en layik ve en çok yakışan bir İsmi var O isimde, Randy Orton! Duydunuzmu Randy Orton! Şimdi bu ringten gidiyorum Royalrumbleda görüşmek üzere!
Der ve Voices eşliğinde tautunu yaparak ayrılır.
Star Ship Pain
Jobber
Jobber
Star Ship Pain

MesajKonu: Geri: Rob Van Dam ECW Return!.   Rob Van Dam ECW Return!. Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 10:09 am

RP Out: Arkamdan konuşmayın lütfen. Smile Bu arada özür dilerim flood oldu. Smile

Rob Van Dam ECW Return!.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Batista Return !
» This is my life Return!...
» CM Punk Return !
» Animal return
» John Cena Return RAW