Wrestling Turkey™

Animal return Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Animal return Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Animal return

2 posters
YazarMesaj
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

Doğum tarihi : 23/10/96

Animal return Empty
MesajKonu: Animal return   Animal return Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 4:12 pm

Batista rampada kendini gösterir.Işıklar ona çevrilir.Batista ringe girer.Mikrofon alır.Işıklar normale döner.

Batista, evine, WWE'ye geri döndü!Evet, doğru duydunuz."En iyi" geri döndü.Ben, geri döndüm.Neden biliyor musunuz?WWE'ye temizlemek için, buraya gelip "güreşiyorum." diyenlerden temizlemek için.Buna ECW ile başlayacağım.Şu Roster'a göz atalım;
Matt Hardy,
Christian,
Randy Orton,
Rob Van Dam,
CM Punk,
John Morrison,
Ve ben.
Her birine sıra gelecek.Buna bir yerden başlamak gerekecek, herkesi sırayla temizleyeceğim.Ve şuan da kimden başlayacağım biliyor musunuz?Rob Van Dam'dan başlayacağım, neden biliyor musunuz?Güçlüleri elediğim de, kolaylar zaten kendi kendini bırakacaktır.Sıra onlara geldiğinde, onlar korkacak ve bırakacaklar.Eğer, bırakmayacağım derlerse, sonlarının kötü olacağını garantiliyebilirim.Ringi temizlemek konusunu fazla geçmeden söyleyeyim, Royal Rumble'da da son aynı olacak.Ben ringi o sersemler den kurtaracağım.Ringdeki herkesi eleyeceğim, onların k*çlarına tekmeyi basacağım, o sersemler ne olduğuna şaşırırken ben Royal Rumble'ı kazanacağım.Onlara güreşmenin ne olduğunu öğreteceğim, ama bu yol onlara zor olacak.Ne kadar üzücü, aman ne umurumda!Buraya gelmeden bende acı çektim, ve şimdide başkalarına acı çektiriyorum.Gerçi, siz benim gibi yetenekli asla olamazsınız!Belki, bana yakın olabilirsiniz, ama asla beni geçemezsiniz; çünkü ben en iyiyim.Kimse, ama kimse, benden daha iyi olamaz.Bunu Royal Rumble'da da kanıtlayacağım.Wrestlemania için güzel planlarım var.Kemersiz girip, kemerli çıkmak gibi.Harika olacak.Aslında, benim planlarım daha devam ediyor, Royal Rumble'ı kazanamama ihtimalim düşük, ancak kazanamazsan ECW kemeri ile devam ederim.O kemeri elime geçirmek, zevkli olur.
Matt Hardy!
Jobber
Jobber
Matt Hardy!

Animal return Empty
MesajKonu: Geri: Animal return   Animal return Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 4:36 pm

My Time İs Now Cena geliyor.

-Vay vay vay hayvanımız buraya dönmüş.Batista yediğin dayaktan sonra seni gönderdim ne için döndün söylesene bana intikam almak için mi ?.Ama alamıyacaksın.Birde o rosterda ben de varım.Ama beni niye yazmadığını biliyorum.Korktuğun için ve dayak yiyeceğin içi hayvancık.Birde belki RVD ile bir ECW Championship feudumuz olabilir ama ben onu en az kendim kadar yetenekli görüyorum ve ona dokunursan olacaklardan ben sorumlu olmam Batista.Burası senin yerin değil sen git.MMAlar la uğraş.Burası profesyönellerin yeri.Ez*klerin,hayvanların yeri değil anladın mı Batista bunu yarım olan aklının bi köşesine sok.
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

Animal return Empty
MesajKonu: Geri: Animal return   Animal return Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 5:44 pm

(Batista, Cena'yı umursamadan.] Sinir bozucu olan ne biliyor musunuz?Bir sineğin burada vızlaması.Sen, sinek, roster'da seni unutmuşum değil mi?Özür dilerim.Roster'ı tekrar okuyorum;
Matt Hardy,
Christian,
Randy Orton,
Rob Van Dam,
CM Punk,
John Morrison,
sinek,
Ve ben.
Başka eskiğim var mı?Roster'ı bir sinek yüzünden tekrarlamak sinir bozucu oldu.Ama sineğin hakları yenmemeli.Evet, sinek, şimdi eski konulardan mı açıldı konu?Şanslıydın, sen her zaman şansdan ibaretsin sinektion.Ama şansını burada bitireceğim.Buranın ECW olduğunu biliyorsun değil mi?Sinektion?Burada seyircilerde brand gibidir.Asla normal değillerdir.Burada senin o büyük sevgi dolu taraftarların yok sinektion.Bak siney, sen bir konuda haklısın.Hangi konuda haklısın açıkliyim; RVD'de sana güzel bir rakip, ikiniz de eziksiniz.Ben ise; "en iyiyim."Aslında, sen 2 konuda haklısın; Burası profesyönellerin yeri.İşte bu yüzden sen burada olmamalıydın.Seni buraya neden alıyorlar biliyor musun?Çünkü, bebelerin kahramanısın.Ama burası ECW!Burada seni kahramanı sanan bebekler yok; kanlı, extreme güreş seven insanlar burada.

En son Just Bring It™ tarafından Salı Nis. 05, 2011 8:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Royal Rumble'a katıldın. ;))
Misafir
Misafir

Animal return Empty
MesajKonu: Geri: Animal return   Animal return Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 6:02 pm

We Are One çalıyor.

CM Punk hemen ringe geliyor. Mic isteyip konuşuyor.

CM Punk:

Şu lanet olası sesini kapamanı öneriyorum Batista. Bu halinle bile nasıl konuşuyorsan şaşırıyorum sana. Kısacası bu evrene hoşgelmedin diyorum. Çünkü buraya geldin ama kısa bir süre sonra gidiceksin. Buraya ilk gelerek ECW ünvanına saırlmasın bni deli etdi. Bu minik beyninle bir işler başaramazsın Batista. Yada sana hayvanmı demeliydim. Hahaha ! Şuğan RVD kemeri aldı ama yakında kaybedicek. O kemeride ben alıcağım. Şu ECW rosterini niye okuyorsun. Krallarımı sayıyorsun. Unutma Batista. Bu evrende hayal kurmak yok. Ama sen kuruyor gibisin. Dikkat et çünkü bu evrende herşey güçlüklerle dönüyor. Seni bulduğum yerde bile gebertirim Batista.
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

Animal return Empty
MesajKonu: Geri: Animal return   Animal return Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 7:07 pm

Batista gözülüğünü çıkarır ve Punk'a bir bakış atar.Ve tekrar gözlüğünü takar.
-Siz benimle dalga mı geçiyor sunuz?Bak Punk, gerçektende deli olmuşsun.Ya da hep böyleydin.İlk başta, seni kırmamak için;
Seyircilere döner ve;
-Hoşgelmedim!
Punk'a döner;
-Bak Sucks, seni delirtmek gibi bir niyetim yok, seni sevdim.Şaka olduğunu anlıyamadın değil mi?Gerçek sandın.Merak etme.Sana açıklıyım; ECW ünvanını istememin nedeni, onu buradaki eziklerin değilde, benim hak etmem.Bak CM Sucks, buradan gidecek miyim?Emin misin?O süreyi zevkle bekliyorum Sucks.Bu arada sanırım, "Beni göremiyorsun Sucks."(You Can't see me)Beni bulduğun yerde geberticeğini söyledin değil mi?Tamam, bir dahaki sefere görüşüceğiz Sucks, bu durum 2'ye tek oluyor.(Punk ile Face 2 Face yaparlar.)Bir sonraki seferde "sadece" sen ve ben kalınca görüşeceğiz Sucks.
Batista köşeye çıkar.Seyircilere bir göz gezdirir.Cena ve Punk'a bakmayı unutmaz.Ve I walk alone ile ringden ayrılır.
Out:2'nizi dövsem abartı olur diye dövmedim. Razz Very Happy
Misafir
Misafir

Animal return Empty
MesajKonu: Geri: Animal return   Animal return Icon_minitimeÇarş. Nis. 06, 2011 9:42 am

CM Punk Cena ile bakışırlar ve ringten ayrılır.

Kilit.

Animal return
1 sayfadaki 1 sayfası