Wrestling Turkey™

WWE Champion Ringte !  Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

WWE Champion Ringte !  Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WWE Champion Ringte !

2 posters
YazarMesaj
*Straight Edge Savior*
Mid Carder
Mid Carder
*Straight Edge Savior*

WWE Champion Ringte !  Empty
MesajKonu: WWE Champion Ringte !    WWE Champion Ringte !  Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 10:13 am

My Time is Now ! Seyirciler birden coşuyorlar.

WWE Champion Ringte !  2drui6f

John Cena girişte gözüküyor.Tauntun yaptıktan sonra koşarak ringe giriyor.Bir mikrofon alıyor.Konuşmaya başlıyor.

-Evet VWF Universe.Karşınızdayım.WWE Champion olarak.Buraya ilk geldiğimde WWE Champion olacağımı söylediğimde bana gülmüşlerdi.Şimdi onlara bakarak gülüyorum.EC'de yenidğim kişilere bakarsak ; Peoples Champ The Rock ve King of Spear Goldberg.Evet ben ikisinide yendim.Ben John Cena.WWE'nin en iyisi.Ben bu alemin en iyisiyim !
Who's Next? ~
Jobber
Jobber
Who's Next? ~

Doğum tarihi : 26/07/95

MesajKonu: Geri: WWE Champion Ringte !    WWE Champion Ringte !  Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 5:44 pm

Who's Next duyulur

WWE Champion Ringte !  Grvsyp4

Goldberg ringe girer...

mikrofon alır ve konuşmaya başlar...

John John John ben seni EC de seni unuttum biliyormusun benim aklımda THE ROCK'tan başkası yoktu amacım sadece wwe kemeri değildi ilk amacım THE ROCK'ı yollamaktı vede başardım senin kazanmak bir şans tı arkası dönük rakibe saldırdın vede hakkınla kazandığını söleyemezsin neyse konumuza dönelim ilk hedefim THE ROCK ta başarılı oldum şimdiki hedefim WWE kemeri WWE kemeri sende kalmıyacak dostum bidahaki birebir maçta arkadan saldıramazsın bu maç senin için bir tesadüftü okadar bi kere bi şansın vardı birdaha olmaz!!!
*Straight Edge Savior*
Mid Carder
Mid Carder
*Straight Edge Savior*

MesajKonu: Geri: WWE Champion Ringte !    WWE Champion Ringte !  Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 5:59 pm

-Bakın kimler gelmiş.Goldberg gelmiş.Onun The Rock zırvalıkları falan filan.Buraya gelmiş benim kemerimi alacağını söylüyor.[Gülerek] Ama bu kemeri asla alamayacak.[Ciddileşir] Sen kendini ne sanıyorsun ? Sen bir kas yığınısın.Çok gereksizsin.Fazla gereksizsin.Bana meydan okuyorsun.John Cena'ya.Bu alemin en iyisine.Benim seviyemde değilsin.Git kendine jobber bul.Senin gibi.
Who's Next? ~
Jobber
Jobber
Who's Next? ~

Doğum tarihi : 26/07/95

MesajKonu: Geri: WWE Champion Ringte !    WWE Champion Ringte !  Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 6:07 pm

THE ROCK'tan alıntı yapıyorsun yapmıyacaksın sen o kemeri haketmiyorsun burda sadece seni güçlü gösteren arkanda seyirci olması ahmak onlar bile senin wwe kemerini kaybetmene engel olamıcak. Sen kendini çok gerekli sanıyorsun demi John Cena ne gerekliliğin var sen ve senin gibi ler Teker teker gidicek ilk THE ROCK gitti şimdide sıra sende dostum !!!

WWE Champion Ringte !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CM Punk Ringte.
» Goldberg ringte
» Triple H,ringte.
» Sheamus ringte ve kızgın!
» SmackDown! GM Jeff Hardy Ringte..!