Wrestling Turkey™

Triple H,ringte. Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Triple H,ringte. Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Triple H,ringte.

YazarMesaj
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

Doğum tarihi : 31/12/91

Triple H,ringte. Empty
MesajKonu: Triple H,ringte.   Triple H,ringte. Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 7:02 pm

(WWE Title=Spinner 18-1 WWE Title)
Mikrofon alır.
Triple H:
-Triple H,kral tahtından iner ve taunt yapar.Ardından kral tahtını yanındaki şovalye giyinimli adamlara verir ve onlar da ringe kurar.Ardınndan geri dönüp,yanına giderler HHH'in.Seyirciler coşar ve şovalyeler dağılır..Triple H,ringe gelir ve tahta oturur.Merhaba,VWF Universe ? Beni hatırladınız mı ? The Game!Triple H! Ve belimdeki kemere hayretle bakıyorsunuz.Çünkü ne olduğunu düşünüyorsunuz.Spinner butonuna basar ve The Undertaker'ın yendiği 18 rakibi gösterir ve..Ardından pedigree gösterir Taker'a yapılan ve 1 yazıları kemerde gözükür. Taker ile görüşmeyeli bir hayli vakit geçti.Wrestlemania X-Seven'dan beri onla görüşmüyoruz ve Taker..Senle en son ben ayırlmadan önce konuşmuştuk ve bana serinden bahsetmiştin..Gene bana bir maçta saldırmıştın veya dark matchlerde üstüme atlama gayretini göstermiştin.Tarih tereddüt ediyor.Aptallığına devam ediyorsun.Sen Wrestlemania XXV'da benim en iyi arkadaşım Shawn'ı yendin.Kutlarım,ama o çok yaklaşmıştı..Wrestlemania XXVI'dada yendin ve bundada o çok yaklaşmıştı ama sen hakkederek aldın.Gerçekten kutlarım.X-Seven'dada haksızlık yapıldı ve o Paul denen aptal,meymenetsiz ve kendini bir şey sanan penguen kılıklı adam yüzünden yenildim.Neyse,geçmiş önemli değil ve artık geleceğe bakma zamanım geldi..Bunu hepimiz biliyoruz!Ve artık birilerinin yenilme vakti..Taker,biliyor musun ? Buraya gelmeden önce akrebin senle gerçekleştirdiği feududa izledim..Onda bile,o küçücük boyalı mahlukat olan adamda bile korkup,konuşmalarına gelmedin.Yada sadece o penguen kılıklı dostunu yolladın.Neden mi ? Korktuğundan dolayı..RAW&Smackdown'ın birleştiği yerde yani Supershow'da bir maçımız olacak.Eğer o maçı alırsam,senin geleceğini kurtarmış olurum.Neden ? Düşündün mü ?Ah unuttum.Hayvanların düşünce yeteneği yoktu.Çünkü senin kariyerini Wrestlemania XXVII'da bitireceğim için!Ve geleceğinde daha iyi bir hayatın olabilir..Burada sana iş yok dostum.Bunu anlama vaktin geldi ve geçti.Ben bazı şeylerden ders çıkardım ama sen ? Sen hiç yenilgiyi tatmadığın için ders alamadın ve ben Shawn'ın maçlarını izledim.Kendi maçımızı izledim ve nerelerde eksik kaldığımı anlamaya çalıştım ve kavrayıp,oralara çalıştım.Fakat sen hala Wrestlemania'ya kadar yan gelip,yatma düşüncesindesin..Bu senin sonun olacak ve keşkelerle yaşıyacaksın..ARtık hayattan kopacaksın ve bana hak verip,keşke ayrılsaydım diyeceksin ama vakit çok geç olmuş olacak..Artık ünün..Yenilme ünün bütün dünyaya yyılacak.Ve biliyorsun ki hepimiz bir oyun içerisindeyiz ve bu oyunun son oyuncusu sensin!Çünkü Wrestlemania'da karşılaştığımız zaman..Maçın türü..NO..HOLDS..BARRED! Olacak ve sledgehammer karşısında hiçbir şansın kalmıyacak.Hiçbir eksiğim olmıyacak ve senin menejerin Paul Bearer olacak..Sen bunu daha önceden seçtin bile..Ve benim menejerim ise..Stephanie Mcmahon..Vince ve Shane olacak!Ve Taker karşımda hiçbir şansın olmıyacak..Ancak diz çökmekle yetineceksin..Bak beni tutan seyirciler eskiden seni tutuyorlardı ve artık serinin bitmesi gerektiğini düşünüp,beni destekliyorlar..İşte aramızdaki fark bu..Aramızda dağlar kadar fark var.Biliyorum ki Shawn Michaels,ben,Jimmy Snuka,Randy Orton,Mark Henry gibi birçok kiş iserinden geçti ama hepsi daha acemiydi!HBK,sadece kavrıyamadı ama ben onun eksiklerini kavradım ve ben senin karşında bir maça hazırım..Peki ya sen ? Hazır olmadığını biliyorum!Wrestlemania XXVII tabelasına bakar ve iç çeker.Eliyle bir işareti yapar. Wrestlemania VIII'dan beri olan serini bitirme vakti geldi ve bunu yapacak tek kişi benim.Bunu anlıyorsundur umarım..Anlamıyorsan da Wrestlemania XXVII'da bunu sana göstereceğim..Mikrofonu yere bırakır ve turnbuckle'a çıkar.Ardından Wrestlemania XXVII tabelasını gösterip,RIP tauntu yapar ve The Game eşliğinde gider.

Promo gösterilir ve gecenin sonuna geliriz.

Triple H,ringte.
1 sayfadaki 1 sayfası