Wrestling Turkey™

Tough Enough Hakkında Herşey.. Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Tough Enough Hakkında Herşey.. Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tough Enough Hakkında Herşey..

+2
The Phenomenal™
The Golden Medal
6 posters
YazarMesaj
The Golden Medal
Main Eventer
Main Eventer
The Golden Medal

Doğum tarihi : 10/01/96

Tough Enough Hakkında Herşey.. Empty
MesajKonu: Tough Enough Hakkında Herşey..   Tough Enough Hakkında Herşey.. Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 3:09 pm

Aslında hepimiz bu showun ne olduğunu merak ediyoruz..Kısaca hatırlatalım Bu show WWF yıllarında da yapıldı ve çok başarılı oldu The Miz ve John Morrison gibi superstarlar TG'dan gelmişlerdir.TG'un asıl amacı güreşçi eğitmektir aslında birebir Survivor'a benzer.Yarışmalarda başarılı olan kazanır.Tabikide adada yapılmıyor.Çok Lüks bir WWE Villasında gerçekleşiyor.

Tough Enough Hakkında Herşey.. F40950lkaoeTough Enough Hakkında Herşey.. Toughenough

Aslında eski TG'lerde kızlar erkekler bir arada olmazdı ama yeni Show'da daha iyi bir dostluk ortamı yada daha çok reyting amaçlı kavga ortamı yaratmak için kızlar erkekler bir arada olmuş..Bu show içinde bulunan güreşçilerin kariyeri 4.düzeyden fazla olmamalıdır mesela en fazla CZW olmalıdır.Buraya gelen bir çok güreşçi Amerikada yapılan SWW (Street Wars Wrestling) tarafından yetiştirilmiş.Göze çarpan en büyük şeyde orada bulunan güreşçilerin daha çok WWE Superstar tiplemeleri olması..Yani yine WWE'den kötü bir seçim.WWE eski günlerini yine arıyor...Zaten eğitmenler listesine baktığımızda da bu böyle;

Tough Enough Hakkında Herşey.. WWE+Tough+Enough

Listeye bakın hepsi birer eski güreşçi.WWE'de güreş sistemi WWF ile karşılaştırıldığında çok büyük fark yaratıyor o yüzden eski günleri eğitmenlerden güreşçilere aktarmak isteyen WWE bunu başarabilicek mi çok büyük merak konusu..Ama NXT yanında TG çok başarılı kalıyor benim deyimimle '' Tough Enough Rulez Rulz ''
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: Tough Enough Hakkında Herşey..   Tough Enough Hakkında Herşey.. Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 4:04 pm

Smackdown'dan daha heyecanla izliyorum Tough Enough'u, çok doğru tespitler teşekkürler. Smile
https://realliferpg.yetkin-forum.com
ѕιℓνєяωσℓƒ
Mid Carder
Mid Carder
ѕιℓνєяωσℓƒ

Doğum tarihi : 05/08/96

MesajKonu: Geri: Tough Enough Hakkında Herşey..   Tough Enough Hakkında Herşey.. Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 4:05 pm

Ben bilmiyorumdum ne olduğunu saol ugi. Very Happy
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

Doğum tarihi : 23/10/96

MesajKonu: Geri: Tough Enough Hakkında Herşey..   Tough Enough Hakkında Herşey.. Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 4:07 pm

Güzel yazmışsın.WWE'nin eski günleri aradığını düşünmemiştim. Razz Bu arada The Miz oradan gelecekti fakat Armegedon(Ve ya onun gibi birşey.)'de box maçını kaybedince gelemedi biliyorum ben. Razz
The Golden Medal
Main Eventer
Main Eventer
The Golden Medal

Doğum tarihi : 10/01/96

MesajKonu: Geri: Tough Enough Hakkında Herşey..   Tough Enough Hakkında Herşey.. Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 4:08 pm

Bişey değil dayı... Videolarını izlemeni tavsiye ederim..-Evet çok komik ya ingilizceden bi poh anlamasam da gülüyorum Very Happy
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

MesajKonu: Geri: Tough Enough Hakkında Herşey..   Tough Enough Hakkında Herşey.. Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 5:06 pm

ѕιℓνєяωσℓƒ demiş ki:
Game or Streak!
Mid Carder
Mid Carder
Game or Streak!

MesajKonu: Geri: Tough Enough Hakkında Herşey..   Tough Enough Hakkında Herşey.. Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 5:53 pm

ѕιℓνєяωσℓƒ demiş ki:

Tough Enough Hakkında Herşey..
1 sayfadaki 1 sayfası