Wrestling Turkey™

Kane ECW Debut!!! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Kane ECW Debut!!! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kane ECW Debut!!!

2 posters
YazarMesaj
| Magister of Wrestling |
Jobber
Jobber

Doğum tarihi : 24/07/94

Kane ECW Debut!!! Empty
MesajKonu: Kane ECW Debut!!!   Kane ECW Debut!!! Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 2:10 pm

Slow Chemical! Heryer kıpkırmızı!

Kane ECW Debut!!! Images?q=tbn:ANd9GcTEmfdhGyzFOlCBTmOcV-lAqFQhigWoQ0uFg5A80ZPdr5g_NltJ6A

Big Red Monster ringe doğru ilerliyor.Ardından ringe giriyor ve pyroları patlıyor.Heryer eski haline dönüyor.

Kane ECW Debut!!! Z156768320

Bir mikrofon alıyor.

Kane ECW Debut!!! Images?q=tbn:ANd9GcRqCSjzJF3NrYJe0mE-rXDQSFYLU3_r4hAx2NVu3i-rm7I11Dfh

Öksürür ve konuşmaya başlar.

- Lanet olası kol sakatlığım yüzünden uzun süre yoktum.Ama artık,büyük kırmızı makine geri döndü! (Seyirciler Kane,Kane diye bağırır.) Susun ahmaklar! Susun! Yoksa sizi cehenneme yollarım! Şeytan beni buraya herkesi cehenneme yollamam için gönderdi.Ve listemin başında ECW Champion RVD ve Hardcore Champion John var.İkisinide daha önce yendim.Ve yine yenerim! O kemerleri alacağım! ECW tam benlik.Çünkü burada kan var! Çünkü burada heyecan var! Çünkü burada extreme var! Çünkü burada (biraz susar) KANE var! Şimdi,bana rakip olmak isteyen salaklar buraya gelsin.Gelsinler ve mezar taşlarına isimlerini hemen yazdırsınlar.

Big Daddy Cool
Jobber
Jobber
Big Daddy Cool

Kane ECW Debut!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kane ECW Debut!!!   Kane ECW Debut!!! Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 5:40 pm

Diesel Blues duyuluyor!Seyirciler şaşkın bir vaziytte bakıyor, Kane ise iplere kadar geliyor ağzı açık vaziyette.Diesel ise rampada gülümsüyor etrafa ve eldivenini takıyor.Ardından elini havaya kaldırıyor ve ringe giriyor.Bir mikrofon alıp eldivenli eline aıyor ve konuşuyor;

-Kane!Biliyor musun debut yapmak için başka bir an arıyordum aslında, daha uygun bir an.Ama fark ettim ki seyircileri çok sıkıyorsun.Buraya gelmiş herkesin dediklerini tekrar ediyorsun.Tek yaptığın bui ben ECW şampiyonu olacağım, ben Hardcore şampiyonu olacağım, ben en iyisiyim falan filan.(Bekler.)ZIRVA! Yaptığın şey sadece bu, zırvalamak.Mezartaşıma ismimi sen yazmayacaksın, aksine ben seninkine güzel bir şekilde yazacağım bunu... Hayır bunu yapmayacağım.Senin cesedinin üzerinden bir Dizel motor ile geçeceğim.Ve o zaman, kol ağrını özleyeceksin.Keşke hiç dönmeseydim diyeceksin.Ve biliyor musun, buraya gelmemin sebebi herhangi bir kemer değil.Para da değil hayır.Bu atmosferi tekrar yaşamak, ve daha önemlisi... SENSİN KANE! Buraya gelmemin sebebi sensin.Senin k*çını tekmelemek istiyorum Kane, zamanında benim taklidimi yapmış ve bu taklidi tamamen başarısız bir şekilde yapmış olan o insandan intikam almak istiyorum.Seni... yok.. etmek istiyorum Kane.Ve bunu başaracağım!
Jobber
Jobber

Kane ECW Debut!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kane ECW Debut!!!   Kane ECW Debut!!! Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 5:58 pm

- Haydi,sıkıyorsa biraz daha gel koca adam! Gel ve cehenneme bir bilet ayır! Dönmek büyük hataydı senin için.Çünkü ECW sana göre değil adamım.ECW en iyilerin yeridir,senin gibi kendini sadece seksi sananların değil! Şimdi defol ve Extreme Ladies Championship federasyonuna git! Orada kendine bir kemer bulursun.Ama eğer bana sataşmaya devam edersen.
Kane bir anda Diesel'in boynunu tutuyor.Birkaç saniye sonra bırakıyor.
- Eğer bana sataşmaya devam edersen sana bir Chokeslam çeker,ardından mezar taşıyla seni cehenneme postalarım.Şeytan,cehenneme birkaç kişi istiyor,ilk kişi sen olacaksın!
Big Daddy Cool
Jobber
Jobber
Big Daddy Cool

Kane ECW Debut!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kane ECW Debut!!!   Kane ECW Debut!!! Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 6:27 pm

-Kendini seksi sananlar mı?Ben bir makineyim Kane, gerçek bir makine!Senin gibi kendimi şeytanla bir tutmaya çalışmıyorum, yada onun bir yardımcısı olmuyor.Böyle yapanlar afaroz edilmiyor muydu yahu?Ve her defasında aynı kelimeleri söylemekten sıkılmadın mı Knae?Extreme Ldies Championship'miş!Bunu kaçıncı kez söylüyorsun birine, bir milyon mu?Kendi kardeşine fila da söylemişsindir bunu, malum başka lafın yok ya!Bir bu, birde seni cehenneme göndereceğim!Peh!Sen hiç bir şey yapamazsın bana Kane!Şeytan'ın ne istediği umrumda bile değil, istediği kişiyi almayı deneyebilir ama bu ben olmayacağım.Ve bunu bana sen yapmayacaksın!Çünkü eğer denersen bile seni yok ederim Kane.Chokeslam'in bana işlemez, ama benim Jackknife'ım sana işleyecek.Ve seni, ait olduğun cehenneme son kez göndereceğim.
Jobber
Jobber

Kane ECW Debut!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kane ECW Debut!!!   Kane ECW Debut!!! Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 6:35 pm

- Evet ben cehenneme aitim.Ancak,beni şeytan bir elçi olarak gönderdi.Oraya gönderilemem.Ben,sadece gönderirim anladın mı? Şimdi koca seksi! Önümde eğil! Ben şeytanın favori iblisiyim.Ve senden kat kat daha üstünüm.İstesem şuan seni aynen bir domuz gibi pişirir,ağzına bir elma tıkarım! Önümde eğil,haydi! Eğilmezsen bu yapacağın ilk ve son hata olur.
Big Daddy Cool
Jobber
Jobber
Big Daddy Cool

Kane ECW Debut!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kane ECW Debut!!!   Kane ECW Debut!!! Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 6:46 pm

Senin önünde eğilmek mi?Ne bu şaka filan mı? Eğer öyleyse kendini geliştirmen gerekiyor Kane.Ve anlaşılan Seksi olduğumu sen bile kabul ettin.Ve sana güvence verebilirim, o dediklerinin hiçbirini bek ölmediğim sürece yapamazsın ve emin ol ki ölmeme daha çok uzun yıllar var Kane.Ve şeytan'a söyle, seni elçilikten alsın.Çünkü bunu beceremiyorsun.Elçiye zeval olmadığı için sana vurmuyorum ama bil ki sabrım taşacak ve sen kendini ağzında elma olan bir vaziyette cehennemde pişirilirken bulacaksın!Big Daddy Cool Diesel is Here!
Jobber
Jobber

Kane ECW Debut!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kane ECW Debut!!!   Kane ECW Debut!!! Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 6:00 am

- Beni gerçekten sinirlendirdin koca k*ç! Şimdilik sana birşey yapmıyorum.ECW'de debut maçım seninle olursa eğer,o zaman cehennemde yanacaksın! Önümde eğilmediğin şu ana lanet okuyacaksın!

Kane bunları söylüyor ve pyroları patlatıyor.Diesel'e pis bir bakış atıp Slow Chemical eşliğinde oradan ayrılıyor.

Kane ECW Debut!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kane
» @Kane
» Sheamus vs Kane
» Kendime Kane Avatar
» Kane çocuğa yardım ediyor.