Wrestling Turkey™

RPG hayatım Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

RPG hayatım Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

RPG hayatım

+3
Mr.Wrestlemania'
Sexton Hardcastle™
~Save Us Y2J~
7 posters
YazarMesaj
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

Doğum tarihi : 23/10/96

RPG hayatım Empty
MesajKonu: RPG hayatım   RPG hayatım Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 9:40 pm

İlk RPG'me Facebook sayfasından başlamıştı, "Wrestling RPG" gibi bir şeydi. Very Happy Christian olmuştum. JTG ve Shad ile takım olduğumuzu hatırlıyorum.JTG süper bir arkadaşım olmuştu sonra.Her neyse, sonra site kapandı ve yeni siteye geçildi.Bunun adını vermiyim, hala devam ediyor gibi gibi.Orada "Bgrcarlos" isimli bir üye vardı.Beni kendi RPG'sine çağırmıştı.Bende gitmiştim.Heath olmuştum, çok can sıkıcıydı.Bırakmıştım.O sırada WWE Time'ada gitmiştim.Orada normal bir RPG yaşarken Bgr beni Face'den buldu.RPG'sini boşladığımı anlamış olacak ki beni yeniden çağırdı.Gittim, Christian oldum.Buğra'nin şerefsizliğini anladım, ona sinir olmaya başladım.Bir arkadaşla tanıştım; Alper, o benim arkadaşım oldu.Onla beraber Buğra'yı sinir ediyorduk.Sonra;(O günü asla unutmam.)Buğra, bizi Tahir ile aynı konuşmaya aldı.(Buğra, Tahir'ede sinirdi.)Sonra onlar konuşmadan çıkınca biz Tahir'le plan yaptık.Buğra'yı dövme planları.Tahir'le arkadaş oluşumuzun başlayışıydı.Ondan sonra; bir NWO kurduğumuzu hatırlıyorum.(Christian, Undertaker, JoMo süper üçlü. Razz)O 3lü Buğra'yı sinir ediyorduk işte.Bgr'nın Rpg'si öyle geçti.Sonra kapanmıştı işteee.Buğra ara sıra RPG açardı, hacklenene kadar gitmişimdir.Bir süre sonra Buğra'nın nasıl olduğunu anlayınca onu umursamadım.Sonra, arkadaşlarla kurduğumuz, sıradan RPG'lerle takılıyorduk.O sırada WWE Time ve diğerine devam ediyordum işte.Tahir ile RPG kurmuştuk."F4 Wrestling" güzeldi, abaza Barış, Alkın, falan filan.Güzel geçmişti.Ondan sonra Tahir başka siteyle birleşti.Geri döndüğümüzde F4'e kimse girmiyordu.Öyle öyle arada sırada Tahir ile RPG açıp kapıyorduk. Very Happy Öyle saçmalıklarla gitti RPG hayatım. Very Happy
(Kalın bölümleri Tahir baba belki dikkat eder diye yaptım. Razz
Kısa bir özetti.Zaten baya bir RPG'de oynadım.Ama fazla bilinmezler.10 kişiyle geçinirdik. Razz
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

RPG hayatım Empty
MesajKonu: Geri: RPG hayatım   RPG hayatım Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 11:26 pm

Teşekkürler.

Şu BGR Denen Herif Herkezin Hayatına Girmiş lan Very Happy Bi Ben Göremedim Lan onu Very Happy

Not : Ben Önceden BGR'yi Site İsmi Sanıyodum Very Happy İsmi WWE , TNA , ROH Gibi Kısaltma mk Very Happy
Misafir
Misafir

RPG hayatım Empty
MesajKonu: Geri: RPG hayatım   RPG hayatım Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 6:50 am

Sexton Hardcastle™ demiş ki:
Teşekkürler.

Şu BGR Denen Herif Herkezin Hayatına Girmiş lan Very Happy Bi Ben Göremedim Lan onu Very Happy

Not : Ben Önceden BGR'yi Site İsmi Sanıyodum Very Happy İsmi WWE , TNA , ROH Gibi Kısaltma mk Very Happy

Tanımasanda olur kanka. Beyni 1 yaşındaki çocuk gibidir. Onun sitelerini ben kaç kere sildim ve açtı. Very Happy

Rulz
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

Doğum tarihi : 31/12/91

RPG hayatım Empty
MesajKonu: Geri: RPG hayatım   RPG hayatım Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 7:32 am

Uu ye adamsın Efe.(Adamsın Nihat Very Happy )
Mr.Awesome ™
Main Eventer
Main Eventer
Mr.Awesome ™

Doğum tarihi : 16/01/98

RPG hayatım Empty
MesajKonu: Geri: RPG hayatım   RPG hayatım Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 8:59 am

BGR benim hayatımada girdi bana g*t*m* vereyim abi dedi ben yok dedim.. Very Happy
Rpg hayatın orta derece Tahir reiz'le rpg hayatın sürmüş zaten.. Very Happy

En son Mr.Awesome ™ tarafından Paz Nis. 10, 2011 5:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
яєy mystєяıo
Mid Carder
Mid Carder
яєy mystєяıo

RPG hayatım Empty
MesajKonu: Geri: RPG hayatım   RPG hayatım Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 4:24 pm

Güzel hayat . Very Happy
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

RPG hayatım Empty
MesajKonu: Geri: RPG hayatım   RPG hayatım Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 12:19 pm

Teşekkürler.

Bir şey değil.
Görmekte istemezsin zaten.
Kingsin. bedava

Player Or Wrestler™ demiş ki:

Teşekkürler.

Tanımasanda olur kanka. Beyni 1 yaşındaki çocuk gibidir. Onun sitelerini ben kaç kere sildim ve açtı. Very Happy
Rulz
İyi yapmışsın.
~Sting™ demiş ki:
Uu ye adamsın Efe.(Adamsın Nihat Very Happy )
Sende adamımsın Tahir panpa. Very Happy

Mr.Awesome ™ demiş ki:
BGR benim hayatımada girdi bana g*t*m* vereyim abi dedi ben yok dedim.. Very Happy
Rpg hayatın orta derece Tahir reiz'le rpg hayatın sürmüş zaten.. Very Happy
Buğra bu, herkese g*t*n* verir.
Evet, aynen öyle. Very Happy

яєy mystєяıo demiş ki:
Güzel hayat . Very Happy
Sağ ol. Very Happy
Not:Çoklu alıntı zor oluyor.
Y2J's Rebirth
Mid Carder
Mid Carder
Y2J's Rebirth

Doğum tarihi : 21/12/99

RPG hayatım Empty
MesajKonu: Geri: RPG hayatım   RPG hayatım Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 12:32 pm

G*tünü yediğim Bgr bana bulaşmadı daha. F4'te beni billiın mı ? Undertahir'in karakterini çalıp Admin olmuştum. Very Happy
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

RPG hayatım Empty
MesajKonu: Geri: RPG hayatım   RPG hayatım Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 12:34 pm

Şimdi, (M)Alkın olamazsın, Akın HHH olmadan yaşıyamaz, Abaza Animal kendini belli ederdi, diğerlerinin adını bilmiyorum zaten. Very Happy Very Happy
Y2J's Rebirth
Mid Carder
Mid Carder
Y2J's Rebirth

RPG hayatım Empty
MesajKonu: Geri: RPG hayatım   RPG hayatım Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 12:35 pm

Malkın değilim. Akın o ama olsun. Very Happy Animal da değilim. Ministry of Darkness'ım. Cool
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

RPG hayatım Empty
MesajKonu: Geri: RPG hayatım   RPG hayatım Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 12:40 pm

|19-0| demiş ki:
Malkın değilim. Akın o ama olsun. Very Happy Animal da değilim. Ministry of Darkness'ım. Cool
Alkın ile Akın farklı kişiler.CAHİL! Suck or Rulz
Y2J's Rebirth
Mid Carder
Mid Carder
Y2J's Rebirth

RPG hayatım Empty
MesajKonu: Geri: RPG hayatım   RPG hayatım Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 12:50 pm

~Save Us Y2J~ demiş ki:
|19-0| demiş ki:
Alkın ile Akın farklı kişiler.CAHİL! Suck or Rulz
HHH olan Akın. CAHEL! bedava
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

RPG hayatım Empty
MesajKonu: Geri: RPG hayatım   RPG hayatım Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 12:53 pm

YETER!DUYMAK İSTEMİYORUM! Embarassed
The Golden Medal
Main Eventer
Main Eventer
The Golden Medal

Doğum tarihi : 10/01/96

RPG hayatım Empty
MesajKonu: Geri: RPG hayatım   RPG hayatım Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 1:14 pm

Konu kargaşaya yol açıyor arkadaşlar.. +KİLİT

RPG hayatım
1 sayfadaki 1 sayfası