Wrestling Turkey™

RPG Hayatım... Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

RPG Hayatım... Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

RPG Hayatım...

+2
Y2J's Rebirth
Sexton Hardcastle™
6 posters
YazarMesaj
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

RPG Hayatım... Empty
MesajKonu: RPG Hayatım...   RPG Hayatım... Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 1:20 pm

Tam Yılını Bilmiyorum Ama 2009 - 2010 Gibiydi. Yeni Kurulan DAndik Bi RPG'yle Başlamıştım. Sonra O RPG Hacklendi Ardından Başka Bir RPG'ye Geçtim. Ordada WWE Time'ın Reklamını Almıştım (Silver Wolf Reyiz Göndermişti Very Happy) Sonra WWE Tıme'a Geçtim İlk Gün Bret Hart Olmuştum. Ama Cena Olan Herif Banlanınca Hemen Cena'ya Aktım (Hiç bir Zaman Vazgeçmeyeceğim Bir Adamdı o ) Çok Sevinmiştim !!! Öyle Büyük Bir RPG'de John Cena Olmak !! Hep Hayal Ettiğim Birşeydi. Sonra Hardcore Kemeri İçin feud Attım. Sonra Kazandım O Kemeri. Ve Sefa'yla Tanıştım. Çok İyi Arkdaş Olduk. Tanıştık Kaynaştık. Onunla Tag Team Kurdum. Sonra Can Teo Ben Sefa Üçümüz DX Kurmuştuk. Birkaç kişi Girmişti Steable'a Sonra RVD (Oğuzcan) ve Ekibi İle Feuda Girmiştik. Hemen Hemen Tüm DX'te Kemer Vardı. Sonra Bi PPV'da DX Tüm Kemerleri KAybetmişti. O Zaman Daha Booklamanın Ne Olduğunu Bilmiyordum. Orda Oğuzcanı Bilerek KEndilerini Şampiyon Yaptılar Sanıyordum Very Happy Sonra Oğuzcanla Kavga Ettik Ben Siteyi Bıraktım. Arada WWE Live Diye Bir RPG'ye Girdim. ORda Tommy Dreamer Oldum. İyi Hoş Ne Güzel Gidiyorken WWE Live'ın Bir Düşman RPG'si Olduğunu Öğrendim. Sonra WWE Live Düşman RPG'mizle Birleşmeye Karar vermiş. Orasıda Only Wrestling'di. Ordada Tommy Oldum. Ordakilerle Biraz Tanışıp Kaynaştım. HAtta Tag Team Bile Kurdum. Ama Tabiki Tommy Fazla İyi Bir Karakter Olmadığı İçin Yenilgi Serisi Yapmıştım Very Happy Orda Bir Şerefsizle Kavga Etmiştim. Onun Yüzünden Banlandım. Sonrada Biraz RPG'siz Kaldım. Sefa ile MSN'de Konuşuyorduk. Bana WWE Time'ın Hacklendiğini Söyledi. ve Yeni Site Kurulduğunu. Wrestling Time'ın Linkini verdi. Gitsemmi Gitmesemmi Diye düşündüm. Sonra Gittim. Oğuzcana Sordum Gelebilirmiyim diye gel dedi. Orda HBK Oldum. Sonra Bayramda 4-5 Gün Girememiştim. Hem Karakterim alınmış hemde Ban Yemiştim. Girdim ve Niye Ban Yediğimi Sordum Bi Tane Sitede Görmüşler Beni. Sonra Konuyu Birazdaha Aydınlattım ve Banımı Açtılar. Sonra Karakterim Elimden alındığı İçin Sting oldum. NXT'li Sisteme Geçilmiş. Oğuzcanın Çaylağı Oldum. Sonra NXT Sistemi Kapanınca Oğuzcanla Tag Olduk ve TT Title'ı Kazandık. Sonra Tag Bozuldu. Bende WWE Title'a Yöneldim. Onuda Kazandım Sonra Kaybettim. Ve Baktığımda Wrestling Time'da Hacklenmiş. Sonra Mert Reyiz (Silver Wolf) Wrestling Life'ı Kurdu. Orda Edge Oldum. WHC İçin Feud Attım ve Kazandım. Sonra Kemeri Kendime Göre Dizayn Ettim (Resmi bu Very Happy [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sonra WLF Yürümemeye Başladı. Hiç Aktif Olmadı. Sonra Biz Kendi Sitemizi Kurduk. DWA'yı Kurduk. Ordada HHH Oldum. (Edge Çoktan Kapılmıştı) Sonra Ordada Bir Durgunluk Başladı. Sonra Çağatay'la Ben UCF'e Aktık. Orda Booker T Oldum. Sonra Shane McMahon Oldum. Ordada Biraz Zaman Geçirdik. Orda World Tour GM Oldum. Sonra Orayıda Bıraktım. Biraz RPG'siz Durunca Soluğu Virutal'de Aldım. Smile
Y2J's Rebirth
Mid Carder
Mid Carder
Y2J's Rebirth

Doğum tarihi : 21/12/99

RPG Hayatım... Empty
MesajKonu: Geri: RPG Hayatım...   RPG Hayatım... Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 1:45 pm

Ahaha olum sizi yakmıştık WWE-TIME'da. Very Happy Benden bahsetmemişin hiç şeftali.
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

RPG Hayatım... Empty
MesajKonu: Geri: RPG Hayatım...   RPG Hayatım... Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 1:51 pm

Sen Benden Bahsettinmi Hiç Armut Very Happy
Y2J's Rebirth
Mid Carder
Mid Carder
Y2J's Rebirth

Doğum tarihi : 21/12/99

RPG Hayatım... Empty
MesajKonu: Geri: RPG Hayatım...   RPG Hayatım... Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 1:54 pm

Bahsetmedim kiraz. Very Happy
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

RPG Hayatım... Empty
MesajKonu: Geri: RPG Hayatım...   RPG Hayatım... Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 1:59 pm

Meyve Fantazisi ♥
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

Doğum tarihi : 31/12/91

RPG Hayatım... Empty
MesajKonu: Geri: RPG Hayatım...   RPG Hayatım... Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 2:00 pm

Sen laf edeceğine maçları bookla,muz . scratch
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

RPG Hayatım... Empty
MesajKonu: Geri: RPG Hayatım...   RPG Hayatım... Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 2:26 pm

Bende UCF ' de Vardım . Wwe Champion John Cena [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Mr.Awesome ™
Main Eventer
Main Eventer
Mr.Awesome ™

Doğum tarihi : 16/01/98

RPG Hayatım... Empty
MesajKonu: Geri: RPG Hayatım...   RPG Hayatım... Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 10:07 pm

UCF Sucks ! Ben siz oradayken All-up'taydım süperdi.. Very Happy
Kanka süper yazmışsın hepsini okudum.Eline sağlık.. Smile
Misafir
Misafir

RPG Hayatım... Empty
MesajKonu: Geri: RPG Hayatım...   RPG Hayatım... Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 6:32 am

Neyse. UCF mi neymiş ne. Siteden bizene artık. Eskidendi. Suck It UCF ! Bu arada güzel hayatın var kanka. Ozamanlar SES filan vardı harelde. Very Happy
Game or Streak!
Mid Carder
Mid Carder
Game or Streak!

RPG Hayatım... Empty
MesajKonu: Geri: RPG Hayatım...   RPG Hayatım... Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 6:39 am

S.E.S \/s. DX Army..
Süperdi feudlar.. Neyse benden bahsetmişsin en azından. Sitenin yarısı DX diğer yarısı S.E.S.
Zaten hangi PP\/'ydi unuttum ama o PP\/ full Dx \/s. S.E.S'ti.
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

RPG Hayatım... Empty
MesajKonu: Geri: RPG Hayatım...   RPG Hayatım... Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 9:55 am

Mr.Awesome ™ demiş ki:
UCF Sucks ! Ben siz oradayken All-up'taydım süperdi.. Very Happy
Kanka süper yazmışsın hepsini okudum.Eline sağlık.. Smile

NP Knka Okuduğun Teşekkürler Smile

Player Or Wrestler™ demiş ki:
Neyse. UCF mi neymiş ne. Siteden bizene artık. Eskidendi. Suck It UCF ! Bu arada güzel hayatın var kanka. Ozamanlar SES filan vardı harelde. Very Happy

Thanx Knka Very Happy Suck It UCF !

Game or Streak! demiş ki:
S.E.S \/s. DX Army..
Süperdi feudlar.. Neyse benden bahsetmişsin en azından. Sitenin yarısı DX diğer yarısı S.E.S.
Zaten hangi PP\/'ydi unuttum ama o PP\/ full Dx \/s. S.E.S'ti.

Tamamda Yiğenim "V" Harfini Niye Ergenliğe Yeni Girmiş Ergen Gibi Yazıyon Very Happy

RPG Hayatım...
1 sayfadaki 1 sayfası