Wrestling Turkey™

RPG hayatım | Ozmen Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

RPG hayatım | Ozmen Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

RPG hayatım | Ozmen

5 posters
YazarMesaj
Y2J's Rebirth
Mid Carder
Mid Carder
Y2J's Rebirth

Doğum tarihi : 21/12/99

RPG hayatım | Ozmen Empty
MesajKonu: RPG hayatım | Ozmen   RPG hayatım | Ozmen Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 6:05 pm

Eh, ilk RPG'mi nasıl bulduğumu hatırlamıyorum ama olsun.
İlk RPG'ye başladığımda adım gibi hatırlarım 19 Nisan 2010'du. Hatta o gün okula gitmemiştim. lol! Kayıt oldum filan Rey'ciydik tabii Rey akar stayıl. Rey oldum falan sonra orada Deneme Moderatör oldum. O sırada milletle kaynaştım falan. Bir adamı rütbesinden ettim, pislik bi iş yaptım biliyorum. Adam kıldı ama. (: Sonra Moderatör oldum sitede. Samet'le oradan tanıştık hatta. Bir de UW*'deki Erhan Öztür. Namı diğer Lionheart Dany. Onunla da ordan tanıştık. Site hacklendi. Adı da WWE TÜRKİYE'ydi. RPG macerama yaz tatilinde bayağı bir ara verdikten sonra UWF'e kayıt oldum. Adım da "Richard Morgan Fliehr" -midir nedir bende hatırlamıyorum o adı, öyle karmaşık ad ki- idi (sanırım). Sonra beni küçük bir oyuna getirdiler "sözde" reklamdan ban yedim. Samet'le MSN'den konuşuyorduk felan onun hesabın şifresini aldım. Tek hesap çift kişi. Ortak modem stayla. Sonra Mehmet ile Mert benim foyamı ortaya çıkarıp banladılar. UWF ile küçük çaplı bir maceram oldu. Orada banlanmayı beklerken bana WWE-TIME'ın reklamı geldi. İlk sefer takmadım ama 2. sefer sıkılmıştım, kayıt oldum. Ki düşünün, ben hala banlanmadım çünkü admin tatilde (!) Sevgili admine saygılarımı gönderiyorum (!) WWE-TIME maceramızda tanıştık zaten. Tommy Dreamer oldum felan saçma sapan feudlar o zaman çok havalı bulduğum küçük numaralar felan bi' baktım 2. günümde Booker olmuşum. Ana! Booker da Co-Admin gibi bir şey orada. Aradan 10-15 gün geçti benim UWF'deki maceram ortaya çıktı. Banlanma eşiğine geldim. Oğuzcan'a herşeyi döktüm tabii. Affetti beni sağolsun. Tekrar döndüm ama daha küçük bir görevde. "Karakter Görevlisi". Görevimi başarılı (!) bir şekilde bitirdikten sonra Mid Carder oldum. Sonra WWE-TIME hacklendi herkesin bildiği gibi. Kimden aldığımı hatırlamadığım bir haberle Wrestling-TIME'a geçtik. Orası da tarih oldu. Oğuzcan'la Mert bayağı tartıştılar falan bazıları Wrestling-TIME'da kaldı ama biz (Sefa - Çağatay - Mert - ben filan tam hatırlamıyorum kusura bakmayın) Wrestling-Life'ı kurduk. Orası da sıralamada ilk 10'a girdikten sonra WWE-TIME ile aynı hüsranı paylaştı. Atlamadan söyleyeyim. Bir de Futbol RPG oynadık 2-3 gün. Devrim yarattım ben. Cool Çağatay'ı sefil bıraktım hatta. Very Happy Ocak'ta da DWA'yı kurduk. Daredevil Wrestling Alliance. İlk defa panel almıştım. Heyecanlıydım filan. Paneli kavradım orda. Biri fena hackledi orayı. Düzelttik ama orayı da bıraktık. Şubat'ta da UWF'e geri döndüm. Oradan 1-2 arkadaş edindim. İyi çocuklar. I love you UWF yine aynı sessizliğini koruduğu için sıkıldık (Çağatay'la) ve bıraktık orayı da. Sonra o arkadaşın bi' RPG'sine gittim. Ne diyeyim, ezik mi desem ayıptır söylemesi. Kötüydü, aktif değildi orada da Çıkış yaptım daha da girmedim. Mart'a kadar Non-RPG devam ettim. Sefa, Çağatay ve ben WT'e (All-Up)'a gittik. Ben orayı da bıraktım. Şimdi buradayım. Feud yapmayı da Oğuzcan ve reyizden öğrendim. Yoksa beni biliyordunuz ne kadar berbat promo kestiğimi. (:
Üstümde emeği geçen herkese teşekkürler. RPG hayatımı değil de 19 Nisan 2010 - 7 Nisan 2011 arasında geçen hayatımı özetlemiş gibi oldum. Hadin gari herkese iyi RPG'ler.
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: RPG hayatım | Ozmen   RPG hayatım | Ozmen Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 7:48 pm

Eline sağlık, bende patlatıcam şimdi kendi hikayemi.. Very Happy
https://realliferpg.yetkin-forum.com
ѕιℓνєяωσℓƒ
Mid Carder
Mid Carder
ѕιℓνєяωσℓƒ

Doğum tarihi : 05/08/96

MesajKonu: Geri: RPG hayatım | Ozmen   RPG hayatım | Ozmen Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 12:24 pm

Seni foyanı ortaya fökmek benim için kolay olmuştu... Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: RPG hayatım | Ozmen   RPG hayatım | Ozmen Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 12:28 pm

Çok güzel olmuş fakat ben All-Up'ta pek durmadım. Yani azıcık grafik paylaşıyordum. Virtual'dan önce beyler ha.
Mr.Awesome ™
Main Eventer
Main Eventer
Mr.Awesome ™

Doğum tarihi : 16/01/98

MesajKonu: Geri: RPG hayatım | Ozmen   RPG hayatım | Ozmen Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 10:10 pm

Sen Mehmet'le her kaynaştığında sana sövüyordum. Very Happy Sende bana sövüyormuşsun ama neyse şimdi iyi arkadaşız.. Smile
яєy mystєяıo
Mid Carder
Mid Carder
яєy mystєяıo

MesajKonu: Geri: RPG hayatım | Ozmen   RPG hayatım | Ozmen Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 1:47 am

Güzel hayat. Very Happy

RPG hayatım | Ozmen
1 sayfadaki 1 sayfası