Wrestling Turkey™

Sin Cara Debut to Smackdown! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Sin Cara Debut to Smackdown! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sin Cara Debut to Smackdown!

YazarMesaj
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

Sin Cara Debut to Smackdown! Empty
MesajKonu: Sin Cara Debut to Smackdown!   Sin Cara Debut to Smackdown! Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 5:11 pm

Unmasked Duyuluyor.Ve Sin Cara Entrance ' da Gozukuyor.
Sin Cara Debut to Smackdown! 206741_184700888243331_113300232050064_440560_4539852_n
Sin Cara , Muhtesem Show'u İle Ringe Geliyor!
Sin Cara Debut to Smackdown! Th_SinCaravsJackSwaggerSmackdown4_8_11_360p-new-1
Sin Cara , Taraftarların Bagırıslarından Sonra Mikrafon Alıp Konusuyor :
Sin Cara Drafted To Smackdown!!!! Bunu Bekliyordum ne Yala Soyleyeyim. Benim Gibi Bir Superstar'ı Smackdown Gm'in Kacırmayacagı Belliydi. Ve Smackdown'da Olmak Beni İki Hedefe Yonlendiriyor. Smackdown'ın Yüzü Olmak . İkincisi ise Intercontiental Champion Olabilmek! Kıtalararası Kemeri Kazanmak... Nasıl Guzel Bir Sey Degil Mi ? Soylemesi Bile Güzel . Bakın ! Sin Cara Yeni Kıtalararası Şampiyonu! Muhtesem Bir Sey. Ama O Kemeri Benden Baska isteyen Olabilir. Ama Bin kisi ister Sin Cara Alır.
Taraftarlar Sin Cara , Sin Cara diye Bagırmaya Baslar. Bazıları ise Sin Cara'nın Bu Sözune Guluyordur.
Noldu ? Gulen Kişiler İnanmıyor Galiba ?!? Bunu size Kanıtlayacagım. İlk Pay Per View'da .Ya da Smackdown Show'unda İlk Galibiyetimi Alarak ? Hangisini İstersin He?!? Ayrıca Bu Kemer Ugruna Beni Kimin Engelleyecegini Dusunuyorsun ? Hahaha , Kimse. Hadi Bakalım . Beni Engelleyecek Kisiyi Gorelim !

.... Duyulur. ... Ringe Gelir .

Sin Cara Debut to Smackdown!
1 sayfadaki 1 sayfası