Wrestling Turkey™

C.M Punk Röportajı Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

C.M Punk Röportajı Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

C.M Punk Röportajı

YazarMesaj
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

C.M Punk Röportajı Empty
MesajKonu: C.M Punk Röportajı   C.M Punk Röportajı Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 2:45 pm

C.M Punk Röportajı 228761_162485770480163_125576084171132_382961_5250974_n

WWE superstarı C.M Punk Fighting Spirit dergisi ile yaptığı röportajda bazı konulara değindi. İşte bazı kesitler;

Bugünlere Gelmesi Hakkında: ''Benim 3 kez ilk ve tek Straight Edge WHC olmam ve MITB kazanmanın yanında en çok gurur duyduğum şey 15 yaşında arka bahçede güreşmeye başlayıp şimdi bugünlere gelmem. Ancak değişmeyen tek birşey var. Ben arkadaşlarımla bahçede güreşirken de C.M Punk'tım, 70.000 insanın önünde Randy Orton'la savaşırken de C.M Punk'tım. ''

Randy Orton ile WM 27'de Olan Maçı Hakkında: '' Geride yaptığım işleri yeniden izlemekten, eski maçlarımı tekrar seyretmekten nefret ediyorum ama WM 27'de Orton ile olan maçımı tekrardan izledim ve çok beğendim. Kesinlikle bazı şeyleri daha farklı şekilde yapmak isterdim. Ancak şuanda en çok sevdiğim şey beni '' eski çocuk '' diye çağırmaları. Bret Hart beni aradı ve maçı çok beğendiğini söyledi. Orton'ın babası Bob Orton çok beğendiğini söyledi. Tüm güreş tarihi bu maçtan çok memnun kaldı. Sanırım biz o geceye damga vurduk. ''

Heel Karakter Olarak Destek Almak Hakkında: '' Destek almam benim saçımı başımı yolmak isteyiş nedenlerimden biri. Sanırım bu destek olayı beni uzun zamandır tanıdıklarından ve bana biraz da olsa saygı duyduklarından dolayı geliyor. Fakat yinede onların sınırlarını zorlayıp benden tekrar nefret etmelerini sağlamakta benim ellerimde. ''
https://realliferpg.yetkin-forum.com

C.M Punk Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jeff Hardy Röportajı.
» Drew McIntyre röpörtajı.
» The Rock VWF.com Özel Röportajı
» Kevin Nash Röportajı
» Cm Punk