Wrestling Turkey™

Sin Cara is here.. Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Sin Cara is here.. Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sin Cara is here..

4 posters
YazarMesaj
SinCara
Jobber
Jobber
SinCara

Doğum tarihi : 05/06/97

Sin Cara is here.. Empty
MesajKonu: Sin Cara is here..   Sin Cara is here.. Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 7:10 pm

-Unmasked duyulur ve girişte Sin Cara gözükür.

-Koşarak ringe girer ve taunt yapar.Eline bir mikrofon alır ve konuşmaya başlar.

''Selam VWF Universe. Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerleyim. Şuanki hedefim ortama alışmak ve kemer feuduna girmek. Bu kemerse I.Championship olucak.Mr.Anderson , o kemerle vedalaşmaya hazırlan.'' der ve ardından ..... duyulur.

En son SinCara tarafından Salı Mayıs 03, 2011 7:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
*Straight Edge Savior*
Mid Carder
Mid Carder
*Straight Edge Savior*

Sin Cara is here.. Empty
MesajKonu: Geri: Sin Cara is here..   Sin Cara is here.. Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 7:15 pm

OUT:VFW değil , VWF.Wink
SinCara
Jobber
Jobber
SinCara

Sin Cara is here.. Empty
MesajKonu: Geri: Sin Cara is here..   Sin Cara is here.. Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 7:25 pm

Out : Hallettim.
HoLy ImmortaL
Mid Carder
Mid Carder
HoLy ImmortaL

Doğum tarihi : 28/01/97

Sin Cara is here.. Empty
MesajKonu: Geri: Sin Cara is here..   Sin Cara is here.. Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 7:42 pm

Sin Cara is here.. 4t25bc

(Tribünler deliye döner)

-"Hey seni gizemli böcek.K*çında kaşıntımı var ? Eğer IC kemeri için bir şans istiyorsan bunu kendin kazanmalısın ve bunu Bu Hafta Smackdownda yapmalısın.Eğer bir şans istiyorsan şimdi k*çını kaldırp Smackdown GM'in yanına gider bir #1 Conterdership maçı istersin.
SinCara
Jobber
Jobber
SinCara

Sin Cara is here.. Empty
MesajKonu: Geri: Sin Cara is here..   Sin Cara is here.. Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 7:46 pm

''Yenilmeye nekadar meraklısın Anderson! Senin gibi bir eziği WM'de ezmek güzel olucaktır! #1 Conteders macımı , peeh şimdiden maçın biletini hazırlamaya başlayın çünkü rakibimi ezip karşına geleceğim!''.
HoLy ImmortaL
Mid Carder
Mid Carder
HoLy ImmortaL

Sin Cara is here.. Empty
MesajKonu: Geri: Sin Cara is here..   Sin Cara is here.. Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 7:51 pm

-"Hıhı evet evet kesinlikle...evet......Sana kısa bir hikaye anlatıyımmı eskiden bir SinCara varmış.Bu pislik bir gün Süperstars şovuna gelmiş ve Anderson onun k*çını tekmelemiş.Sonra return yapmış ve tekrar k*çını tekmeletmek istemiş.Devamını ise WM'dan sonra dinleyin.
SinCara
Jobber
Jobber
SinCara

Sin Cara is here.. Empty
MesajKonu: Geri: Sin Cara is here..   Sin Cara is here.. Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 7:54 pm

''Dostum nekadar bozuk hafızalı birisin. Sana C4 çektikten sonra dediklerini hala hatırlıyorum.

-Ahh! Kaldırın üstümden eziliyorum! Sonrada hakem senin demirle vurduğunu görmeyince maçı almıştın.

Şimdiyse ortada kemer var ve şimdilik sende. Ama WM'de , o kemer benim olucak ve kimin k*çının tekmelendiğini gayet net hatırlayacaksın!'' der ve Unmasked eşliğinde ringden ayrılır.

HoLy ImmortaL
Mid Carder
Mid Carder
HoLy ImmortaL

Sin Cara is here.. Empty
MesajKonu: Geri: Sin Cara is here..   Sin Cara is here.. Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 7:56 pm

-Ben olsam bu kadar emin konuşmazdım.Ve şöyle diyip beni yenemiyeceksin çünkü (Yukardan Mikrofon İner) My Name İs Misteeeeeer Anderson...But you already know that diyip ringi terkeder.
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

Doğum tarihi : 31/12/91

Sin Cara is here.. Empty
MesajKonu: Geri: Sin Cara is here..   Sin Cara is here.. Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 8:51 pm

Triple H,geliyor ve Smackdown GM'si olduğunu açıkladıktan sonra ikili arasında WM'e maç ayarlamayı düşündüğünü ama Sin Cara'nın Anderson karşısında Rey'i Supershow'da yenmesi gerektiğini söylüyor..

Sin Cara is here..
1 sayfadaki 1 sayfası