Wrestling Turkey™

Jericho's back! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Jericho's back! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jericho's back!

YazarMesaj
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

Doğum tarihi : 23/10/96

Jericho's back! Empty
MesajKonu: Jericho's back!   Jericho's back! Icon_minitimePerş. Nis. 28, 2011 4:23 pm

The Game duyulur.Seyirciler çığlık atar.Chris Jericho, üstünde Triple'ın T-Shirt'ü, altında kot pantolonu ve elinde bir su şişesi ile rampada bekler.Seyirciler yuhalamaya başlar.Ağzından su fışkırtır.Ringe doğru ilerler.Ringin yan tarafına gider.Orada suyu içer ve fırlatır.Ardından aprona çıkar.Suyu seyircilere fışkırtır.Jericho ringe girer.Mikrofon alır;
Oyunun bitişini gördünüz değil mi?Oyunu nasıl yendiğimi...Gördünüz değil mi?Evet, o lanet olası oyunu yendim...Fakat o benim için sadece bir alıştırmaydı.Asıl savaşım, EC'de olacak.The Rock ve John Cena'ya karşı.Bu cumartesi.Bu cumartesi onları yeneceğim ve WWE kemerimi geri alacağım.Sonları aynı Triple H gibi olacak.Yerde ezilmiş bir şekilde yatacaklar...Ben kemerimi kaldıracağım, ve şöyle bir anons duyacaksınız; Here is your winner and The VWF Champion CHRIS JERİCHO!Bunu tekrar tekrar söyliyebilirim; Here is your winner and The VWF Champion CHRIS JERİCHO!Bunu bu cumarteside duyacaksınız.Yani alışın.Ama biz The Rock ile anlaştık sanıyordum, kariyer vs kariyer maçı olacaktı, ama görüldüğü gibi John Cena, bebelerin kahramanı, her şeyi bozdu!Onun lanet olası k*çına tekmeyi basmalıyım, sanırım bu EC'de olacak.EC'de 2 kod kırılacak...The Rock'ın ve Cena'nın kodu!O eziklere acıyorum, benim gibi biriyle karşılaşmak...Onların hayatlarının maçı bile olabilir, tabi ki benim için hala bir avuç ezikler.The Rock'ın o kemeri alması bile bir hata...Düşünsenize, o kemeri şansına Stone Cold'u yenerek aldı.The Rock ve John Cena'nın özelliği ne biliyor musunuz?İkisi de maçları dövülerek alıyorlar, son anda yaptıkları bir haraketle maçı kazanıyorlar.Onların bir özelliği bu, fakat o yöntemler bana işlemez!Son anda maçı çeviremiyeceksiniz, lanet olası k*çınızı tekmelemekten sizi hiçbir şey kurtaramayacak.
I'm the BEST at the world.What I do?

Jericho's back!
1 sayfadaki 1 sayfası