Wrestling Turkey™

Sheamus at Elimination Chamber Exclusive Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Sheamus at Elimination Chamber Exclusive Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sheamus at Elimination Chamber Exclusive

2 posters
YazarMesaj
King of the Ring Sheamus
Jobber
Jobber
King of the Ring Sheamus

Doğum tarihi : 10/05/95

Sheamus at Elimination Chamber Exclusive Empty
MesajKonu: Sheamus at Elimination Chamber Exclusive   Sheamus at Elimination Chamber Exclusive Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 7:07 pm

Written In My Face Eşliğinde Sheamus Promosu Yayınlanıyor Ve Ardından Kameralar Backstagede.
Sheamus at Elimination Chamber Exclusive Vtfqkhgbbdki

(Spiker - Sheamus *)

-Selam Sheamus Elimination Chamberda US Kemeri İçin Daniel Bryan İle Karşılaşacaksın. Bu Maç Hakkında Ne Düşünüyorsun?

*Merhaba Elimination Chamberda Önemli Bir Maçım Var Evet Doğru. Ancak Karşımda Önemli Bir Rakibim Yok. Daniel Bryan Denen Çaylak Güreşçi ile karşılaşacağım. Bana Karşı Hiç Şansı Yok. US Kemerini Ben Kazanıcam. Oysa O Sadece Bunları İzlemekle Yetinicek. Ve Bu Olay Tüm Bu Asırı Kaplayacak. Onun Bu Arenada Ben Olduğum Sürece Kesinlikle Hiçbir Şekilde Şansı Yok!

-Elimination Chamber 30 Nisanda Olucak. Bu Ertelenme Hakkında Ne Düşünüyorsun?

*Evet 30 Nisan Herkes Gibi Benim İçinde Mükemmel Bir Tarih. Ve 25 Nisana Nazaran Daniel Bryanın Tarihe Karışma Günü Olarak 30 Nisan Daha Bir Akılda Kalır Durumda. Bunu Herkes Aklında Tutsun. Elimination Chamberda Daniel Bryanı Yenip Wrestlemaniaya Ben Gidicem!
The English Gentleman
Jobber
Jobber
The English Gentleman

Doğum tarihi : 15/04/94

Sheamus at Elimination Chamber Exclusive Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus at Elimination Chamber Exclusive   Sheamus at Elimination Chamber Exclusive Icon_minitimePerş. Nis. 28, 2011 5:54 pm

O anda arkasında Wade Barrett beliriyor. Sırıtkan bir yüz ifadesi ile Sheamus ve spikere bakıyor. Ardından Sheamusdan mikrofonu alıyor ve konuşuyor.
-Şu zırvalıkları kesinde beni dinleyin baş belaları. EC'ye katılamıyorum. Bunu bende biliyorum ancak bu USA kemeri için Wrestlemania'da birinin başını ağrıtmayacağımın anlamına gelmez. EC'de USA kemerini kazananın başına bela olucam. Onu ufak bir böcek gibi ezicem ve ringe gömücem. deyip kameralardan uzaklaşıyor.

Sheamus at Elimination Chamber Exclusive
1 sayfadaki 1 sayfası