Wrestling Turkey™

Smackdown's Best Show Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Smackdown's Best Show Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Smackdown's Best Show

+7
tђє ค๓єгเςคภ ๔гคﻮ๏ภ
Mr.Awesome ™
Y2J's Rebirth
Be Miz
The Phenomenal™
~Save Us Y2J~
Mr.Wrestlemania'
11 posters
YazarMesaj
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

Doğum tarihi : 31/12/91

Smackdown's Best Show Empty
MesajKonu: Smackdown's Best Show   Smackdown's Best Show Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 5:51 pm

Pyrolar patlıyor.Ve Wrestlemania için olan gerin sayım 1 dk boyunca gösteriliyor.Ardından şovun en iyi şov olacağını belirtiyor,JR ve spiker takımı.
Ve maçlar takdim ediliyor..
-Sting vs The Undertaker - No Holds Barred-
-Rey Mysterio vs Jeff Hardy-TLC-
-Triple H vs Chris Jericho Hell In A Cell-

Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

MesajKonu: Geri: Smackdown's Best Show   Smackdown's Best Show Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 5:58 pm

The Undertaker,geliyor ve Sting hakkında konuşmasına başlıyor.
The Undertaker:
-Evet,biliyorsunuz ki Wrestlemania,en iyi Wrestlemania olmaya aday ve 19-0! olacağını sizde biliyorsunuz.Daha ne hakkında uğraşmaya çalıştığını bende anlamadım Sting'in..Fakat saçma şeyler peşinde..Sadece böyle yapıp,kendi döngüsünü...

derken..

Kara savaşçı tanıtılıyor..Ardından It's Sting dendiğinde yukarıdaki direklerin üstüne oturan Sting,ışıklar kapandığında akbaba görünümündedir ve Undertaker'ın kafasının üzerinde döner..Turnbuckle'da durur ve gaaklar..Ardından Taker,güler ama o sırada..Üstüne yukarıdan kapağı açılan çatıdan beyzbol sopaları düşer.

The Undertaker,yere düşer.Ardından Sting ışıklar kapanıp,açıldığında eski haline döner ve bir beyzbol sopasını alıp,WM tabelasını işaret eder.Ardından şimşekler çakar.

Sting:
-Merhaba,VWF
Universe.Evet,biliyorsunuzki..(Seyircilerin tezahuratlarından dolayı
konuşamıyor ama o samimiyet göstermeyip,soğukkanlılığını tutuyor.Ringin
etrafında birkaç tur atıyor ardından da beyzbol sopasını alıyor.Ardından
da seyircilere işaret yapıyor ve seyircileri susturup konuşmaya
başlıyor.)Aptallar,beni cheerlamanıza hiç gerek yok.Çünkü ben bildiğiniz
Sting değilim veya beklediğiniz Sting.Çünkü ben intikam ateşiyle
doldum.Ve intikamımı alacağım kişiden bahsedeyim.Kendisi
Wrestlemania'nın vazgeçmezlerinden ve benim sayemde Wrestlemania'nın
Main Event'ında yer alacak,kendini bir şey sanan ve egosunu tatmin
etmeden,duramayan biri.18 kişiyi kaldırdı ve oturttu.Bunu kabul ediyorum
ve ben o 18 kişi arasında yoktum ve bundan dolayı onun serisinin
yanında 1 yer almadı ve o asla en iyi olmadı.Benden korktu ve korkusunu
dile getirmedi.Fakat,artık korkusunu paşa paşa dile getirecek.Çünkü
karşısında ben varım.Ve gözlerinin altını boyayarak,seyircileri
korkutmaktan veya korkutmaya çalışmaktan başka bir şey yapmıyor.Bunada
dilimizde ego tatmin etmek denir.Aynen keşlere benziyorsun The
Undertaker.Bunu sende biliyorsun.Evet,biliyorsunuzki Wrestlemania
27,Atlanta'da olacak ve tüm zamanların en iyi Wrestlemania'sı olmak için
hazırlanıyor ve bu şovda The Rock,Chris Jericho,The Undertaker ve benim
gibi isimler yer alacak.Fakat bu yeterli değil.Şovu size tanıtacak olan
18-1 olacak ve The Undertaker'ın Aint No Grave'i ile gecenin bitmesi de
değil..Slay Me ile bitmesi olacak.Siz de bu geceden dolayı mutlu
olacaksınız.Evet ama bana geri döndüğünüz de artık vakit çok geç olmuş
olacak.Çünkü hepiniz kölelerim olacaksınız ve The Undertaker,karanlığın
lordu olduğunu sanıyor.Fakat bilmiyor ki karanlığın imparatoru benim ve
benim öyle bir oğlum yok.The Undertaker,bugün maçını izledim ve Triple
H'i yendin.Tebrik ederim,tebrik ederim ama Triple H,sana bir şey
yapamadı ve sen ona rağmen maçtan sonra 5 dakkika 20 saniye kadar yerde
yattın.Ardındanda sedye getirdiler.Sen artık güreşin anlamını unutmuşsun
dostum.Ben Triple H,gibi değilim ..Sana çok şey hissettiriririm ve seni
korkuturum.Senin kalbine şüphe düşürürüm ve teredütte kalmanı
sağlarım.Bunları bildiğin halde hala bana karışabiliyorsun..Dostum
dediğim gibi Triple H,gibi pasif bir güreşçi değilim ve sana baseball
batimi kullandığımda,onun sandalye vuruşlarından etkili olur.Ben aktif
ve senin k*çını tekmeliyecek bir güreşçiyim.Bunu hala anlamakta güçlük
mü çekiyorsun ?Fakat ben sana bunu Wrestlemania'da anlatacağım ve k*çını
tekmelediğimde sen de yerden kalkamadığında o anda her şey senin için
bitmiş olacak.Çünkü kendinin lordu olduğunu sandığın karanlık,sana
ihanet edecek ve ellerim ,karanlık altında çürüyeceksin..
Wrestlemania'da..(1'i eliyle gösterir.)18 ve 1 yan yana gelicek!

Ardından Sting gider.
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

MesajKonu: Geri: Smackdown's Best Show   Smackdown's Best Show Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 7:17 pm

Sting vs The Undertaker -No Holds Barred:

Smackdown's Best Show 4uggnb
Slay Me çalıyor ve Sting ringe yürüyor.Fakat ışıklar sönüyor ve açıldığında içeride The Undertaker gözüküyor.
(Bu maç Elimination Chamber'dan ve Wrestlemania'dan önceki kaderlerini belirliyebilecek bir maç ve JR,Josh Matthews yerlerinde heyecandan duramıyor.Ardından ikili tanıtılıyor Gong çalıyor ve maç başlıyor.)İkili birbirine bakıyor ve ringin etrafında dönüyorlar.Sting ,ona 18 ve 1 diyor..Ardından da The Undertaker,RIP tauntu yapıyor.Maç başlıyor.Sting,direk The Undertaker'ın üstüne atlıyor ve yumrukluyor.Ardından kafasını çarpıyor The Undertaker'ın turnbuckle'a ve sinirinden The Undertaker'a low kickler yapıyor turnbuckle'dayken hakem ayırıyor ve Sting'e sakin olması gerektiğini söylüyor.Taker,kalktığında üzerine koşan Sting'e big boot yapıyor.Ardından Sting,ağzını tutuyor .The Undertaker,onu kaldırıyor.Yumruklar atıyor.Ardından da chokeslam için tutuyor ama Sting,kurtuluyor.Ardındanda block chop yapıyor.The Undertaker'ı yere düşürüyor.Ardından Undertaker'ın zayıflanmış olan bacaklarına vuruyor.Sting'i seyirciler hem yuhalıyor ,hem cheerlıyor.Jumping Elbow Droplar atıyor.Ardından Knee Drop yapıyor Sting ve iplerden sekiyor ama The Undertaker,kalkıp clothesline yapıyor.Undertaker,kalkıyor ve bir European Uppercut izliyoruz.Ardından turnbuckle'a fırlatıcakken Sting'i The Undertaker,Sting'in reversalı ile kendini orada buluyor.Ardından Sting ,iyice gerilip üstüne koşuyor fakat birden ringin dışına yuvarlanarak çıkıyor Taker.Sting,kafasını iyi bir deneyim olarak turnbuckle'a çarpıyor.The Undertaker'a taraftarın reaksiyonu büyük ama çoğu olumsuz yönde.Sting'de Taker'ın arkasından iniyor ve ikili yumruklaşıyorlar.Ardından Sting,bir low kick yapıp ; Swinning Neckbreaker yapıyor.Ardından ringin altına bakıyor.Ve sandalye alıyor.The Undertaker,kalkarken sırtına vuruyor ve The Undertaker,yerde sürünüyor.Ardından yerdeyken Taker'a defalarca vuruyor.Taker,halsiz hale geliyor ve Taker'ı saçından tutup,Steel Stepslere çarptırıyor defalarca ve ringe sokmaya çalışırken The Undertaker,direnir ve Sting'e eye poke yapar.Ardındanda Side Walk Slam yapıyor Steel Steps'in üzerine.Ve bir çöp kutusu alıyor.Ardından Sting'i saçından tutup,içeri koyuyor.Ardından kafasına (çöp kutusuna) sandalye ile vuruyor ve Sting'in kafası zonklayıp,turnbuckle'a düşüyor.Ardındanda The Undertaker ; onu oraya bağlıyor bantla (Ringin altında bulunan..) .Ardındanda sandalye ile defalarca vuruyor ve çöp kutusunu çıkarıyor.Knive Edge Choplar atıyor The Undertaker ve söküyor,onu yerinden.Ardından Sting,öksürürken kaldırıyor fakat Sting'ten reversal geliyor.Snap Suplex yapıyor.Ardındanda WM tabelasını gösterip,The Undertaker'ı ringin için sokuyor.Kendisi Turnbuckle'a çıkıyor.The Undertaker'ın pozisyon değişikliğinden ve erken kalkmasından dolayı Flying Clothesline yapmayı çalışıyor ama beceremiyor.The Undertaker,onu boğazından tutup chokeslam yapıyor.Chokeslam yapıyor ve taraftarlar coşuyor.Ardından tombstone için tauntlarını yapıyor..Seyirciler çılgına dönüyor.Sting'i kaldırıyor ve tombstone,pozisyonu!Ama Sting,onun lehine çeviriyor ve tombstone'a çeviriyor.The Undertaker,gene tombstone'a çeviriyor.Sting'te çeviriyor.Ardından Sting,dengesini kaybedip bırakıyor onu.Ardındanda turnbuckle'a çıkıp,eliyle taunt yapıyor ve Diving Elbow Drop yapıyor.Ardındanda seyircilere bakıyor spiker masasına bakıyor ve JR'a bağırıyor."Oranın üstünü boşalt!"Ardından The Undertaker'ı dışarı fırlatıyor ve üstüne Suicide Dive ile atlıyor.Ardındanda ikiside yerde ve Sting,spiker masasına dayanarak ayağa kalkıyor.Ardından da The Undertaker'ı kaldırıyor ve kafasını birkaç kez spiker masasına sürttükten sonra.The Undertaker'ı masanın üstüne koyuyor.Ardından masanın üstüne çıkıyor.Kaldırıyor The Undertaker'ı Tombstone Piledriver için pozisyona getiriyor ama o sırada titantron ekranında kodlar beliriyor ve Sting bırakıp,hemen taaruz pozisyonuna geçiyor.Fakat kodlar bitiyor.Ardından kafasını karışmışken The Undertaker onun kafasından tutup,içeri atıyor onu.Snake Eyes geliyor The Undertaker'dan !Ardından Big Boot ve clothesline yapıyor.Sting,apronlara atıyor kendini.Guilotine Leg Drop yapıyor ama The Undertaker,bunu fırsat bilerek.Ardından Sting,sinirleniyor.Fakat The Undertaker,chokeslam tauntu yapıyor.Kalkmaya başlıyor Sting .Chokeslam için boğazına yapışıyor.Fakat Sting,onu chokeslam pozisyonuna getiriyor.İkili birbirinin boğazına yapışmışken birbirlerini bırakıp,WM tabelasına bakıyorlar ama The Undertaker,bakmaya devam ederken Sting tekme atıyor ona ve turnbuckle'a çıkıyor.Oradan Diving Leg Drop ile üzerine atlıyor.The Undertaker,boynundan inciniyor!Ardından The Undertaker'ı kaldırıp,turnbuckle'a ittiriyor ve Jumping Knee ile atlıyor.Fakat yoruluyor ve iplere dayanıyor.Ardından tekrar Jumping Knee yapacakken The Undertaker,çekiliyor.Ardından kafasını çarpıyor Sting.Sonra The Undertaker,arkadan ona Vertical Suplex yapıyor.Pine gidiyor ama başarısız oluyor.Ardından kaldırıp,arkasına geçicekken Sting ; arkaya doğru ittiriyor ve turnbuckle'a yapışıyor.Ardından Knives Edge Chop yapıyor.Defalarca!Ardından The Undertaker,nefes alamazken onu boğazından sıkıyor.Ve The Undertaker,nöbet geçiriyor o sıra (gerçekten) .O sırada reklamlara gidiliyor.Ve döndüğümüzde Sting,Taker'ı yumrukluyor ve Taker,yerde baygındır.Ardından Sting,kaldırıyor Taker'ı.Fakat Taker,chokeslam için boğazına yapışıyor!
Smackdown's Best Show 207teeh
Ardından chokeslam geliyor!
Smackdown's Best Show Theundertakertombstonep
Tombstone piledriver geliyor!

Ardından Sting,kaybediyor maçı..
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

MesajKonu: Geri: Smackdown's Best Show   Smackdown's Best Show Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 8:09 pm

Jeff Hardy vs Rey Mysterio
Booyaka 619 çalıyor. Rey geliyor.
Smackdown's Best Show 1zvfy2p
No More Words duyuluyor. Jeff geliyor.
Smackdown's Best Show ThJeffNeroHardyEntrance1
Jeff Rey’in karnına tekme atıyor ve yumruk geçiriyor. Jeff Rey’in kafasını köşeye vuruyor. Jeff Rey’i diğer köşeye gönderiyor. Jeff Rey’in üstüne koşarken Rey oradan çekiliyor, Jeff kafasını köşeye vuruyor. Rey Jeff’i yumruklamaya başlıyor. Jeff Rey’in karnına tekme atıyor ve yüzüne yumruk geçiriyor. Ardından Jeff Rey’i Irish whip’e gönderiyor. Yumruk atacakken Rey kolunun altından geçiyor ve Springboard crossbody yapıyor. Ardından Rey leg drop yapıyor. Jeff kalkarken Rey onu Irish whip’e gönderiyor. İkisi de crossbody deniyor ve double crossbody oluyor. Jeff Rey’den bir süre önce kalkıyor ve ona tekme geçiriyor. Rey onu yakalıyor, Jeff Mule kick vuruyor. Jeff Rey’i kaldırıp ona Running neckbreaker yapıyor. Jeff ringin dışına çıkıyor ve merdiveni ringe atıyor. Kendisi de ringe giriyor. Rey o sırada kalkıyor ve Rey’e yumruk geçiriyor. Jeff birden Rey’i ringin dışına atıyor ve merdivene tırmanmaya başlıyor. Fakat Rey aprona çıkıyor ve Jeff’e Apron dropkick yapıyor. Jeff yerdeyken Rey merdivenden tırmanmaya çalışıyor fakat Jeff kalkıp merdiveni itiyor. Rey karnına iplere çarpıp düşüyor. Jeff onu yerden kaldırıyor ve Suplex facebuster yapıyor. Jeff merdiveni yere düzeltip yere bırakıyor. Jeff Rey’i kaldırıyor ve merdivene doğru suplex yapacakken Rey’i kaldıramıyor. Rey Jeff’in karnına tekme atarak kurtuluyor. Rey Jeff’e tekme geçiriyor ve onu Irish whip’e gönderiyor. Jeff gelirken Rey dropkick yapıyor. Jeff ringin dışına çıkıyor ve Rey’i ayaklarından çekerek ringin dışına çıkarıyor. Jeff Rey’i yumrukluyor ve bariyerlere gönderiyor. Jeff o sırada bir sandalye alıyor ve sandalyeyi ringe gönderiyor. Jeff Rey’i kaldırıp ringe sokuyor ve kendisi de giriyor. Rey Jeff’e yumruk geçiriyor. Jeff front dropkick ile karşılık veriyor. Rey kalkınca iplere doğru koşuyor ve Wheelbarrow bulldog yapıyor.
Smackdown's Best Show 2ew1edw
Jeff kalkarken Rey Thesz press yapıyor. Rey Jeff’i yumruklarken Jeff onu üstünden atıyor ve ikisi de kalkıyor. Jeff Rey’e bir tekme geçiriyor ve Whisper in the wind yapacakken Rey sandalyeyi geçiriyor. Jeff kalkınca Rey onu hurricanrana ile dışarı gönderiyor. Rey merdiveni kuruyor fakat Jeff ringe giriyor ve Rey’in ayaklarından çekerek onu yumrukluyor. Jeff Rey’i kaldırıyor ve yüzüne yumruk geçiriyor. Ardından Jeff Rey’in kafasını köşeye vuruyor ve Rey düşüyor. Rey köşeden yardım alarak kalkmaya çalışınca Jeff Hardyac arrest geçiriyor. Rey ringin dışına düşüyor. Jeff o kalkarken Baseball slide yapıyor. Jeff’de ringin dışına çıkıyor. Jeff Rey’in üstüne koşarken Rey, drop toe-hold yapıyor demir merdivenin üstünde. Rey ringe geri giriyor. Jeff kalkmaya başlarken köşeden Suicide dive ile atlıyor. Rey kalkıp Jeff’i ringe sokuyor. Jeff merdiven itiyor o sırada Rey apron’a çıkıyor. Apron’dan köşeye çıkıyor ve Seated senton yapıyor. Jeff Rey’i birden üstünden fırlatıyor ve kalkıyor. Jeff köşeye gidiyor ve Rey’e bir dirsek çakıyor. Ardından Jeff Whisper in the wind yapıyor.
Smackdown's Best Show O5p1de
Jeff ringin dışına çıkıyor. Bir sandalye ve bir masayı ringe atıyor. Rey Jeff’e Slingshor crossbody yapıyor. Rey Jeff’i ringe sokuyor. Rey ringe girdiğinde Jeff ona clothesline geçiriyor. Jeff Rey’i kaldırıp Suplex facebuster yapıyor. Jeff sandalyeyi kaldırıyor. Rey kalkınca onu köşeye oturtuyor. Jeff’de köşeye çıkıyor. Rey’i yumrukluyor fakat Rey birden headbutt vuruyor. Rey Jeff’i itiyor ve masa kırılıyor. Jeff kalkınca Rey üzerine atlıyor fakat Jeff sandalye geçiriyor. Jeff merdiveni kuruyor. Çıkmaya başlarken Rey onu ayağından çekiyor ve yumruk geçiriyor. Jeff’de yumruk vuruyor ve Rey’i ringin dışına gönderiyor. Jeff ringin dışına çıkıyor ve Rey’in kafasını bariyerlere vuruyor. Jeff Rey’i bariyere gönderiyor. Rey kalkarken Jeff low dropkick yapıyor. Jeff Rey’i kaldırıp ringe atıyor. Jeff ringe girip Rey’e DDT yapıyor. Jeff merdiveni yere seriyor. Jeff Rey’i kaldırıp Suplex facebuster yapıyor. Jeff Rey’i merdivenin arasına sokuyor ve sandalye alıp bir tane geçiriyor. Jeff Rey’i kaldırıp yüzüne yumruk geçiriyor. Rey yere düşüyor. Jeff Rey’i kadırıp ringin dışına atmak isterken Rey Jeff’i atıyor. Rey köşeye çıkıp Jeff’e crossbody yapıyor. Jeff kalkınca Rey hurricanrana yapıyor. Jeff kalkınca Rey ayağına tekme atıyor. Rey tekmelere devam ediyor. Jeff birden Rey’i itiyor ve front dropkick yapıyor. Rey sırtını bariyere vuruyor. Rey birden hurricanrana deniyor fakat Jeff onu powerbomb’a çeviriyor. Jeff sandalye alıyor ve kuruyor. Peotry motion yapıyor Jeff. Jeff Rey’i alıyor ve seyircilerin yanına gönderiyor. Jeff bariyerlerin üstüne çıkıyor ve clothesline ile Rey’in üstüne atlıyor. Jeff Rey’i ringin dışına atıyor. Jeff üstüne atlarken Rey dropkick yapıyor. Rey apron’a çıkıyor ve birden merdivene zıplıyor. Jeff hızlıca ringe giriyor ve Rey’i powerbomb pozisyonunda yakalıyor fakat Rey hurricanrana’ya çeviriyor. Jeff kalkınca Rey Headscissors takedown DDT yapıyor. Rey apron’a çıkıyor ve Springboard splash yapıyor.
Smackdown's Best Show Reysplashea2
Rey merdivene çıkıyor. Jeff kalkıyor ve Rey’in ayağından çekiştiriyor. Rey onu itiyor ve üstüne seated senton ile atlıyor. Rey kalkıyor. Jeff’e leg drop yapacakken Jeff çekiliyor. Jeff kalkıyor ve eline sandalyesini alıyor. Rey’e vuracakken Rey sandalyenin altından geçiyor. Rey merdivenin arkasına geçip merdiveni itiyor. Jeff oradan çekildiğinde Rey dropkick geçiriyor. Jeff kalkınca Rey enzuigirii geçiriyor. Jeff ringin dışına uçuyor. Rey ona 619 yapacakken Jeff oradan çekiliyor. Rey Slingshor crossbody yapıyor. Rey Jeff’e elbow drop yapıyor ve onu yumrukluyor. Jeff kalkınca Rey TOF yapmak istiyor fakat Jeff onu itiyor. Rey bariyerlere çarpıyor. Mule kick yapıyor Hardy. Hardy bir sandalye alıyor. Rey’e vuracakken Rey dropkick yapıyor. Rey sandalye ile bir tane geçiriyor. Ardından sırtına geçiriyor. Jeff kendini yerde buluyor. Jeff kalkıyor. Rey teme atmak isterken Jeff tutuyor ve yere düşürüyor. Rey sırtını sandalyeye çarpıyor. Rey kalkınca Jeff Twist of Fate yapıyor.
Smackdown's Best Show Twistoffateonrko
Jeff ringe giriyor ve merdivene yavaşça çıkıyor. Çantayı alacakken Rey koşarak merdivene giriyor. Jeff Rey’i yumrukluyor. Rey karşılık veriyor. Jeff son anda çanta ile Rey’e geçiriyor ve Rey yere düşerken Jeff maçı kazanıyor.
Here is your winner Jeff Hardy
No More Words çalıyor. Jeff kemeri ile merdivenin üstünde taunt yapıyor.

Emeği geçen Efeye ve Coşkun yani bene daha çok Efe'ye teşekkür ederim.
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

Doğum tarihi : 23/10/96

MesajKonu: Geri: Smackdown's Best Show   Smackdown's Best Show Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 8:15 pm

Bir şey değil panpa. Razz En uzun maçımı yazdım sanırım. Very Happy
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: Smackdown's Best Show   Smackdown's Best Show Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 8:58 pm

Süper şov, ibretlik Very Happy
https://realliferpg.yetkin-forum.com
Be Miz
Jobber
Jobber
Be Miz

Doğum tarihi : 18/06/95

MesajKonu: Geri: Smackdown's Best Show   Smackdown's Best Show Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 5:18 am

Okudum valla. Very Happy Harika yazmışsınız ellerinize sağlık.
Y2J's Rebirth
Mid Carder
Mid Carder
Y2J's Rebirth

Doğum tarihi : 21/12/99

MesajKonu: Geri: Smackdown's Best Show   Smackdown's Best Show Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 11:37 am

Helal olsun.. Özellikle reyize.. Güzel show. Neutral
Mr.Awesome ™
Main Eventer
Main Eventer
Mr.Awesome ™

Doğum tarihi : 16/01/98

MesajKonu: Geri: Smackdown's Best Show   Smackdown's Best Show Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 12:52 pm

Süper booklamışsınız,elinize sağlık.. Very Happy
tђє ค๓єгเςคภ ๔гคﻮ๏ภ
Jobber
Jobber
tђє ค๓єгเςคภ ๔гคﻮ๏ภ

MesajKonu: Geri: Smackdown's Best Show   Smackdown's Best Show Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 1:26 pm

Elinize sağlık süper olmuş.
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

MesajKonu: Geri: Smackdown's Best Show   Smackdown's Best Show Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 2:04 pm

Be Miz demiş ki:
Okudum valla. Very Happy Harika yazmışsınız ellerinize sağlık.
2 maçı ben yazdım yinede okumadım. Very Happy Helal sanada. Very Happy
Teşekkürler beyler. Very Happy
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

MesajKonu: Geri: Smackdown's Best Show   Smackdown's Best Show Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 3:00 pm

Mr.Awesome ™ demiş ki:
Süper booklamışsınız,elinize sağlık.. Very Happy
ƒяєη¢н вєαυту♥
Jobber
Jobber
ƒяєη¢н вєαυту♥

Doğum tarihi : 07/08/97

MesajKonu: Geri: Smackdown's Best Show   Smackdown's Best Show Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 3:08 pm

Elinize sağlık.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Smackdown's Best Show   Smackdown's Best Show Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 3:21 pm

Süper reyiz. Reytingler yine uçtu sanırım. Very Happy
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

MesajKonu: Geri: Smackdown's Best Show   Smackdown's Best Show Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 6:16 am

Just Bring It™ demiş ki:
Süper şov, ibretlik Smackdown's Best Show 917949
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

MesajKonu: Geri: Smackdown's Best Show   Smackdown's Best Show Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 6:46 am

Karakterler güncel mi?
*Straight Edge Savior*
Mid Carder
Mid Carder
*Straight Edge Savior*

MesajKonu: Geri: Smackdown's Best Show   Smackdown's Best Show Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 7:05 am

Just Bring It™ demiş ki:
Süper şov, ibretlik Smackdown's Best Show 917949
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

MesajKonu: Geri: Smackdown's Best Show   Smackdown's Best Show Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 11:11 am

Just Bring It™ demiş ki:
Karakterler güncel mi?
Seriden bahsediyorsan hayır, ama ben yine g*tümden anlamış olabilirim, yine de o kısmı güncelleseniz fena olmaz. Razz
Sağ olun.
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

MesajKonu: Geri: Smackdown's Best Show   Smackdown's Best Show Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 4:11 pm

Karakterler güncellendi.

Smackdown's Best Show
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WWE Draft Show
» Sin Cara House Show Debut
» WWE RAW | 25 Nisan 2011 | Draft Show
» WWE Draft Show - Match Card