Wrestling Turkey™

Rima Fakih Elendi Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Rima Fakih Elendi Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rima Fakih Elendi

4 posters
YazarMesaj
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

Rima Fakih Elendi Empty
MesajKonu: Rima Fakih Elendi   Rima Fakih Elendi Icon_minitimePaz Nis. 17, 2011 8:06 pm

Rima Fakih Elendi 216485_154904741238266_125576084171132_336441_3682586_n

2010 Miss USA ve Tough Enough yarışmacısı Rima Fakih, The Wrestling Observer'a göre yarışmadan elendi. Vücudu için kullanması zorunlu aparatların yarışmaya uygun olmadığından dolayı yarışma dışı edildi. Ne zaman gerçekleşti bilinmiyor ancak hala Tough Enough'da görünecek olsa bile sonunda kazanamayacak.
https://realliferpg.yetkin-forum.com
Zero-Point
Jobber
Jobber
Zero-Point

Rima Fakih Elendi Empty
MesajKonu: Geri: Rima Fakih Elendi   Rima Fakih Elendi Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 12:48 pm

(Ç)alıntıdır.
The Golden Medal
Main Eventer
Main Eventer
The Golden Medal

Doğum tarihi : 10/01/96

Rima Fakih Elendi Empty
MesajKonu: Geri: Rima Fakih Elendi   Rima Fakih Elendi Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 1:10 pm

Arkadaşım burda alınan haberlerin çoğunun kaynağı yabancı siteler, elbette alıntı olucaktır.Amerikada yaşamıyoruz yada g*tümüzden sallamıyoruz!!!
Zero-Point
Jobber
Jobber
Zero-Point

Rima Fakih Elendi Empty
MesajKonu: Geri: Rima Fakih Elendi   Rima Fakih Elendi Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 1:16 pm

ρσятєя σƒ нєℓℓ demiş ki:
Arkadaşım burda alınan haberlerin çoğunun kaynağı yabancı siteler, elbette alıntı olucaktır.Amerikada yaşamıyoruz yada g*tümüzden sallamıyoruz!!!
bi kere burdaki haber ve çogu haber yabancı kaynaklı değil hem turk sitelerinden he bu adam izin ladıysa sorun yok ama izn almadıysa ve sen demekki turk sitelerinde alıntı yapmak serbst mi demek istorsun o zaman herkes çalsın.
ѕιℓνєяωσℓƒ
Mid Carder
Mid Carder
ѕιℓνєяωσℓƒ

Doğum tarihi : 05/08/96

Rima Fakih Elendi Empty
MesajKonu: Geri: Rima Fakih Elendi   Rima Fakih Elendi Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 1:21 pm

Uğuray boşver..Arkadaş belkiki çok yönlü düşünemiyor.Birde ben deniyeyim.

Kardeş bi bak şimdi

1-) Oğuzcan bu haberi ben yazdım diye yayınlasaydı çalıntı olurdu fakat o burda öyle bi şey dememiş..
2-) Senin rütben ne? Ben "Rookie" diye bir şey görüyorum üstünde bir onunkine bak "Admin" RVD'ninkine bak "Mod" burda onlar senden büyükse sen onlara saygılı olmalısın eğer yönetimi beğenmiyorsan çeker gidersin hiç s*k*mizde değil
Zero-Point
Jobber
Jobber
Zero-Point

Rima Fakih Elendi Empty
MesajKonu: Geri: Rima Fakih Elendi   Rima Fakih Elendi Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 1:28 pm

ѕιℓνєяωσℓƒ demiş ki:

Kardeş bi bak şimdi

1-) Oğuzcan bu haberi ben yazdım diye yayınlasaydı çalıntı olurdu fakat o burda öyle bi şey dememiş..
2-) Senin rütben ne? Ben "Rookie" diye bir şey görüyorum üstünde bir onunkine bak "Admin" RVD'ninkine bak "Mod" burda onlar senden büyükse sen onlara saygılı olmalısın eğer yönetimi beğenmiyorsan çeker gidersin hiç s*k*mizde değil
1.zaten bu haberi illa ben yazdım demsi gerekmiyo sonuçd alıntı he altına belki alntı yazsa oalbilir isteyen bakabilir face sayfasında aynısı var.
2.onlar bende daha rütbeli diye benim onlara saygı göstermem gerekmez bi kere onlar kim olayour.evet benimde zikmde değil.Very Happy
ѕιℓνєяωσℓƒ
Mid Carder
Mid Carder
ѕιℓνєяωσℓƒ

Doğum tarihi : 05/08/96

Rima Fakih Elendi Empty
MesajKonu: Geri: Rima Fakih Elendi   Rima Fakih Elendi Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 1:33 pm

Zero-Point demiş ki:
ѕιℓνєяωσℓƒ demiş ki:

Kardeş bi bak şimdi

1.zaten bu haberi illa ben yazdım demsi gerekmiyo sonuçd alıntı he altına belki alntı yazsa oalbilir isteyen bakabilir face sayfasında aynısı var.
2.onlar bende daha rütbeli diye benim onlara saygı göstermem gerekmez bi kere onlar kim olayour.evet benimde zikmde değil.Very Happy

Ahaha yaş kaç? 7,8..?

Senin kulanıcı adın gibi "Sıfır" değersiz elaman çıktın. Smile

birde şu arkadaşa birde alt yazı eklesek böyle paytak cümleler kuruyor "demsi" yabancı bir kelime sanırım.. Smile hamsi gibi bir şey mi bu? Very Happy

Tamam madem "zikinde değil" bizimde değil banlıyorum seni bir arkadaşım şey derdi..."Öptüm say,Gömdüm bay..." Very Happy
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

Rima Fakih Elendi Empty
MesajKonu: Geri: Rima Fakih Elendi   Rima Fakih Elendi Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 1:38 pm

Zero-Point demiş ki:
ρσятєя σƒ нєℓℓ demiş ki:
bi kere burdaki haber ve çogu haber yabancı kaynaklı değil hem turk sitelerinden he bu adam izin ladıysa sorun yok ama izn almadıysa ve sen demekki turk sitelerinde alıntı yapmak serbst mi demek istorsun o zaman herkes çalsın.

Bak beyefendi. Yayınladığım haberlerin hepsine baktım, teşekkür etmişsin memnun oldum tamam. Ama bu konuda neden böyle bir tavır sergilemek zorunda istedin kendini bunu anlamadım. Neyse biz yinede açıklayalım. Aslında Mert ve Uğuray arkadaşlarımız nedenlerini belirtmişler ama galiba aklında hala soru işaretleri var.

-Öncelikle yazını düzelt ve anlamlı cümleler kur ki, seni adam yerine koyup düzgün cevaplar verelim.

-''' he bu adam izin ladıysa sorun yok'' bu cümlede belirtmek istediğin kişi umarım ben değilimdir..

-Türk sitelerinden alıntı yapmak serbest desem n'olucak? Türk sitelerinde Jeff Hardy Return'' haberlerinden başka yeni haberler var mı?

-İşte sorunun cevabı burda, ever hem Türk hemde Yabancı sitelerinden izin ile alıntı yapmak serbest. Ayrıca '' he bu adam izin ladıysa sorun yok'' kısmındaki adam o facebook'da ki ''çalıntı'' yaptığımızı sandığın sayfadan izin almakla yetinmeyin, orda ki yöneticilerden bir tanesini sitemize getirmiş bulunmakta (!) Anlıyacağın bir çok ünlü Türk haber sitesi tarafından tanınıyor, biliniyor ve izin alabiliyoruz..
Tabi sen haberleri kendi yazan ''(Ç)alıntı'' yapmayan bir site arıyorsan ''Jeff Hardy GERİ DÖNÜYOR'' içerikli 3. sınıf sitelerde bulunabilirsin.
https://realliferpg.yetkin-forum.com

Rima Fakih Elendi
1 sayfadaki 1 sayfası