Wrestling Turkey™

John Cena Return !  Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

John Cena Return !  Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

John Cena Return !

4 posters
YazarMesaj
*Straight Edge Savior*
Mid Carder
Mid Carder
*Straight Edge Savior*

John Cena Return !  Empty
MesajKonu: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 8:45 am

My Time is Now ! Seyirciler şaşkın.Acaba John Cena Geri mi dönüyor ?

John Cena Return !  2drui6f

O da ne ?! John Cena girişte ! Tauntunu yaparak koşarak ringe giriyor.Bir mikrofon alıyor.

-Merhaba VWF Universe.Sizleri çok özledim.(Seyircilerin Cena Cena sözleri ile hep sözü kesilir) Sizde beni özlemişsinizdir umarım.Benim buraya gelmemin asıl nedeni ; The Rock ! [Seyirciler coşar] WWE Champion The Rock ! Kemer o'na onun gibilerine yakışmıyor ! Ben de bu yüzden varım.Artık RAW'dayım.Ve o kemeri kurtarmaya geldim ! [Seyirciler coşar]

Bir müzik duyulur.[ Devam Ettirin ]
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 8:50 am

Out: DAha Yeni Geldin Biraz Hafiften Başla U.S Title Falan. Hem WWE Title Senaryosu Yazıldı Bile.
*Straight Edge Savior*
Mid Carder
Mid Carder
*Straight Edge Savior*

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 9:03 am

OUT: İlk büyük bir promo kesmek istedim.Direk WWE Title'ye girmeyeceğim tabi.
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 11:39 am

IF U SMELL? WHAT THE ROCK? IS COOKIN'!
The Rock üstünde I Bring It yazılı t-shirt ve WWE Champ. ile ringe geliyor. Seyirciler çığlıklar atıyorlar.
Rock eline mikrofonunu alıyor ve konuşmaya başlıyor.
Ancak söze daha başlamadan Rock, Rock sesleri The Rock'ın konuşmasına izin vermiyor.
Ardından The Rock mikrofonu yere koyuyor. Ve John Cena'ya sırıtarak alkışlamaya başlıyor. John Cena şaşkın bir şekilde Rock'a bakıyor. Rock alkışlamasını kesiyor ancak hala sırıtır bir şekilde yerdeki mikrofonu tekrar alıyor.
''Merhaba ahbap! RAW evrenine yeniden hoşgeldin. Aslında kıçına güzel bir tekme yiyerek kovulmuştun ve bundan da herkes memnundu. Ama tabiki seni geri aldılar, bencede almalıydılar. Çünkü her brandda benim gibi bir Maint Eventer ve bir de senin gibi dayak yemesi gereken bir Jobber gerekli. Seni tekrar aldığı için McMahon'a minnettarım evlat. Biliyorum şuan aklından şunlar geçiyor. >Küçük yaşlarımda çorbamı yudumlarken televizyonda kötü adamların o koca kıçlarını tekmeleyen adam karşımda. Ve ben onla dengim. Şuanda ringde iki muhteşem superstar duruyor ve bunlardan biri efsanevi Rock, diğeri ise yeni jenerasyonun en iyi adamlarından biri John Cena.< aslınd bu senin tanımın evlat. Yo hayır, yanılmıyorsun. Sen evde çorbanı yudumlayıp, oyuncakların ile oynarken ben yine bu arenada tarih yazıyordum. Ama sanırım tek yanıldığın kısım var. O da kendinden bahsettiğin kısım. Çünkü ben böyle düşünmüyorum, bana göre karşımda kendini benimle denk tutan, benim gibi olmaya çalışan ama olmaya çalıştıkça komikleşen, arenada sadece 7-10 yaş grubundaki çocuklara ithaf eden bir jobber! Ve içinden geçirip hayal ettiklerini, sesli düşünüp burada anlatan bir budala!
Benim karşımda sadece kıçına tekme yemiş ve bunun acısıyla saçma cümleler kuran bir aptal var. Ve şimdi gelmiş benden WWE kemerini istiyor. Biliyormusun evlat, bu arena iki budalaya fazla! Chris Jericho'nun ardından ikinci bir budala : John Cena'yı kaldıramaz..''
der ve seyircilere dönüp gülmeye devam eder.
https://realliferpg.yetkin-forum.com
Mr.Awesome ™
Main Eventer
Main Eventer
Mr.Awesome ™

Doğum tarihi : 16/01/98

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 11:45 am

Sexy Boy !

Shawn ringe ilerler ve konuşur:

Merhaba Cena,senin hata yaptığın tek şey Rock'dan kemeri alabilmek Rock'ın aldığı kemer gereksiz bir kemerdir onu World Tour'da yendim onun en acılı günüydü,onu yenerek tüm WWE evrenine Rock'ı yenebildiğimi ispatladım bunu herkes anladı..Bence Cena Rock'ı bitirmek istiyorsan ilk bizim gruba Nexses'a üye olman gerekiyor..
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 12:11 pm

Out : 18 Nisan RAW Match Card'ına WWE Championship #1 Conterdership maçı eklendi.
Feuda devam..
*Straight Edge Savior*
Mid Carder
Mid Carder
*Straight Edge Savior*

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 12:14 pm

Cena Rock'a döner;

-Rock.Ben jobber değilim.Sen ve senin gibilerini kolayca yenebilirim.Bunu o büyük kafana sok.Senin devrin millattan önceydi.Şimdi benim devrim.RAW benim arenam !

Shawn'a döner;

-O kemer senin ulaşamayacağın bir onurdur Shawn.World Tour'da onu yenmiş olabilirsin.Ama o pislik grubunun içinde olarak adımı ağızına alma ! der.T-Shirt'ini çıkartır.
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 12:19 pm

Rock etrafına bakınır ve saldıraya geçen Cena'yı süzer. Ancak birden Shawn'a saldırır. Mikrofon ile kafasına vurur ve yerde yumruklamaya başlar, Shawn yerdedir ...

Out : Feudd kavga çıksın diye yaptım. Devam ettirin.
*Straight Edge Savior*
Mid Carder
Mid Carder
*Straight Edge Savior*

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 12:21 pm

Cena Rock'u iter.
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 1:02 pm

Rock toparlanır ve Cena'ya döner. ''Bunu mu istiyorsun Cena, bunu mu istiyorsun?'' der ve ardından t-shirtini çıkarıp Cena'ya irish whipe yollar ardından bir clothesline! Ardından Rock Bottom için Rock poziyon aldı ve Rock Bottom'ı gelicek! ... Hayır .. Cena dirsek darbeleri ile kurtuluyor..

Out : Devam ettirin..
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 1:04 pm

OMG !! Birden EDGE Ringe Koşarak Gelir ve Elindeki Sandalye İle Cena'ya Bir Tane Patlatır ve Ringden İnip Hemen Micheals'ı Ayağından Çekip alır ve Rock'a Kemeri Göstererek "O Benim Olacak" İşareti Yapar. ve Micheals'la Rampada Beklerler

En son Sexton Hardcastle™ tarafından C.tesi Nis. 16, 2011 1:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
*Straight Edge Savior*
Mid Carder
Mid Carder
*Straight Edge Savior*

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 1:14 pm

OUT:OHA ! Adam birinci mesajda hepimizi yere seriyor !
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 1:15 pm

Spoiler:

Out : Spoiler'ı okuyun. Ardından aşağıya bakın.

.....

Bunu mu istiyorsunuz yani. Geliyorsun iki adamı birden sandalyeyle dövüyorsun. Ve tabiki diğeri izliyor hatta yetinmiyor ve gel banada vur diye bekliyor. Yeter Artık!Evil or Very Mad Sexton Hardcastle™️ feudlarda böyle yapmandan bıktım! Eğer böyle istiyorsun bende spoilerdaki yaparım! Bu son uyarım devam edersen bir daha benim feudlarımda ringe gelme yasağı koyacağım. Biliyorsun, bunu yaparım çünkü ben RAW GM'iyim. Wink
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 1:22 pm

Out: Hocam Fark Ettiysen Sadece Ringde Adamlarım Varken Böyle Yapıyorum. Yani Adamlarım benim Güvencem olmuş oluyo. Şimdi Mesajımı Editliyorum
*Straight Edge Savior*
Mid Carder
Mid Carder
*Straight Edge Savior*

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 1:25 pm

Sexton Hardcastle™ demiş ki:
Out: Hocam Fark Ettiysen Sadece Ringde Adamlarım Varken Böyle Yapıyorum. Yani Adamlarım benim Güvencem olmuş oluyo. Şimdi Mesajımı Editliyorum

OUT:Bi zahmet. Mad
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 1:27 pm

Out: Flood İçin Özür Dilerim. Never Give Up ! Feud Kurallarını Bilde Konuş !! Zaten Oğuz Kavga Çıksın Diye HBK'ye Saldırdı. Şimdi Sizleri Dövebilmem İçin Benim Ringe Gelip 3-4 Mesaj Konuşmammı Lazım ?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 1:29 pm

Rp Qut: Tamam ! Şu kavgayı kesin. Feud Rp Qut'larla zaten bozuldu. Bidaha böyle kavgalar olmasın. Kuralları bilmeden. Feudunuza devam edebilirsiniz.
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 1:31 pm

Out : Ne olursa olsun, dikkat edersen feudda biz bile saldırmıyoruz birbirimize hak tanıyoruz ki olay gerçekçi olsun.
Neyse devam edelim..

On : The Rock Edge'e bakar ve ''Hey budala haydi buraya gelde kendini göster, demek kemerime göz koydun öyleyse gel buraya ne duruyorsun..'' der ve saldırı pozisyonunda bekler.
*Straight Edge Savior*
Mid Carder
Mid Carder
*Straight Edge Savior*

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 1:32 pm

Cena Rock'un arkasından mikrofon ile vurur.
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 1:49 pm

Never Give Up! demiş ki:
Cena Rock'un arkasından mikrofon ile vurur.

Out: Çok Güzel Chair Shot Yiyorsun ve Hemen Kalkıyorsun.

In:

"Şimdi Değil İhtiyar Şimdi Değil !! WM'yaya Kadar O Kemer Sende Durabilir !! Tadını Çıkart !! "
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

MesajKonu: Geri: John Cena Return !    John Cena Return !  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 2:08 pm

Feud bitti + kilit.
Out : Arkadaşlar daha verimli feud yapmalıyız. Bu feud o kadar önemli değilde sadece John Cena'nın returnu içindi. Bu da sağlandı zaten RAW'da bu hafta maçta ayarlandı..
Wink

John Cena Return !
1 sayfadaki 1 sayfası