Wrestling Turkey™

Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!

+6
Broken Dreams
Sexton Hardcastle™
Sin Cara!
Mr.Wrestlemania'
Game or Streak!
The Phenomenal™
10 posters
YazarMesaj
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Empty
MesajKonu: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 12:55 pm

Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! 21634310

11 Nisan 2011 dün geceki RAW şovunda, World Heavyweight Champion Edge WWE'ye veda etti. Uzun süre önce John Cena'nın ayrılığı şekilde WWE'ye veda eden Edge son kez ringe gelip, ayrılmasının nedeninin kolundaki iyileşmeyen ve günden güne artan sakatlığı olduğunu söyledi. Ardından hüzünlü bir veda konuşması yapan Edge emekliliğini açıkladı ve ardından backstage tüm superstarlar ile vedalaşıp WWE binasından ayrıldı. World Heavyweight kemerinin ise ne olacağı hakkında bir bilgi yok(!)

İşte dün geceki görüntüler:

Özel Virtual-Wrestling haberidir.

En son Just Bring It™ tarafından Salı Nis. 12, 2011 1:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://realliferpg.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 1:03 pm

Gerçekten Edge'nin gitmesine üzüldüm. WHC kemeri tahminen ADR'e verilir ama inşallah o kolundaki sakatlık geçer.
Game or Streak!
Mid Carder
Mid Carder
Game or Streak!

MesajKonu: Geri: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 1:11 pm

Kemer kimseye verilmez bence. Daha önce I.C'de yaptıkları gibi turnuva yaparlar.
Gitmesine üzüldüm.
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

MesajKonu: Geri: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 1:19 pm

Video eklendi. Arkadaşlar çok önemli bir haber, bu konuya önem verelim lütfen. Herkes Edge, kariyeri, ayrılığı hakkında yorumlar, bilgiler, paylaşımlar paylaşabilir. Şu konu en fazla görüntülenen ve en fazla mesaj atılan konu olsun lütfen arkadaşlar..
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

Doğum tarihi : 31/12/91

MesajKonu: Geri: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 1:30 pm

Shawn Michaels,Edge,Chris Jericho ve zincire takılacak birçok kişi olacaktır,elbet.Benim sevdiğim bir güreşçiydi ama WWE'dede 2 yılı kalmıştı.Eğer bir daha dönmeyecekse bir şey demem ama bunu basit bir sakatlık için yaptırmışlarsa küfrederim.
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

MesajKonu: Geri: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 1:40 pm

Bence bunun WWE'nin senaryosu ile ilgisi yok, Edge kendisi istedi. Çünkü kolundaki sakatlık ciddiydi.. Neutral
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

MesajKonu: Geri: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 1:54 pm

Just Bring It™ demiş ki:
Bence bunun WWE'nin senaryosu ile ilgisi yok, Edge kendisi istedi. Çünkü kolundaki sakatlık ciddiydi.. Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! 77636
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

MesajKonu: Geri: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 2:45 pm

Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! 205564_154502804611793_125576084171132_334380_2992448_n

WWE süperstarları Edge'in emekliliği hakkında Twitter'dan yorumlarda bulundular. İşte o yorumlar;

Yoshi Tatsu : '' İnanamıyorum. Çok üzgünüm. Teşekkürler Edge. ''

Eve Torres : '' Kesinlikle duygusal bir akşamdı. Teşekkürler Edge. WWE tarihindeki en yaratıcı, sıkı çalışan ve yardımsever adam. Seni özleyeceğiz. ''

Gail Kim : '' Teşekkürler Edge. Arkadaşlığın ve yaptıkların için. Christian'ın seni HOF'e takdim etmesini bekleyemiyorum bile. ''

Wade Barrett : '' Edge'e karşı inanılmaz bir saygım var. Harika bir kariyer ve insanlık. ''

Howard Finkel: '' Edge tüm bu endüstriye verdiklerin için teşekkürler. Kişisel olarakta, arkadaşlığın için. ''

Joey Styles : '' Güreşe herşeyini verdin ancak daha önemlisi bir arkadaştın. Herşey için teşekkürler Edge. ''

Michelle McCool : '' RAW'ı izleyemedim ancak en önemli kısmı duydum. Edge seni seviyorum. Edge bizlere verdiğin herşey için teşekkürler. Bize arkadaşlığını verdin ve yardım ettin. Seni bir arkadaş olarak tanımlamaktan gururluyum. ''

Kelly Kelly : '' Teşekkürler Adam. Herşey için. Sen çok iyi bir insansın. Seninle çalışmak gurur vericiydi. ''

Jim Ross : '' Edge için en iyisini diliyorum. Onun wwe hayallerini gerçekleştirmesinde bir payım olduğu için minnetarım. Edge = HOF ! ''

Vickie Guerrero : '' Edge için çok üzgün ama bir o kadar da mutluyum. Edge ile geçirdiğimiz zamanlar için minnetarım. O burada özlenecek. ''

Kevin Nash : '' Edge'i kaybetmek gerçekten üzücü. O harika bir güreşçiydi ve hepte öyle olacak.
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

MesajKonu: Geri: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 2:54 pm

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahh !!!!!!!!!!!!!!!!! Lanet Olsun Lanet Olsun Lanet Olsuuuuuuuuuuuuun !!!!!!!!

Dünyadaki En Büyük EDGE Fanının Gözerinin Dolduğu Vakittir !!!!!!!! Offfffffffff Yaaaa !!!!!! EDGE'i Özlüyecem !!! Niye Bıraktın Laaannn !!!! Offffffff !!!
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

Doğum tarihi : 31/12/91

MesajKonu: Geri: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 2:57 pm

HBK,gittiğindede ben bayaa bir üzülmüştüm.
Edge,gidince nedense içim rahatladı.Artık başkalarına push verme vakti.
Broken Dreams
Mid Carder
Mid Carder
Broken Dreams

MesajKonu: Geri: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 2:58 pm

WHAT ? Olamaz ya. :S
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

MesajKonu: Geri: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 3:28 pm

Hbk Gittiginde Uzulmustum. Fakat Edge ' de Uzulmedim . Tahminimce Wwe'yi Artık Sevmememden Dolayıydı . Keske Gitmeseydi .
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

MesajKonu: Geri: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 3:34 pm

Bundan sonra güreş eğlencesinin bile tadı yok.. Evil or Very Mad
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

Doğum tarihi : 23/10/96

MesajKonu: Geri: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 4:16 pm

Just Bring It™ demiş ki:

Gail Kim : '' Teşekkürler Edge. Arkadaşlığın ve yaptıkların için. Christian'ın seni HOF'e takdim etmesini bekleyemiyorum bile. ''
Umarım gerçekten böyle olur, CC en yakın arkadaşı zaten tahminen olur.
~Sting™ demiş ki:
HBK,gittiğindede ben bayaa bir üzülmüştüm.
Edge,gidince nedense içim rahatladı.Artık başkalarına push verme vakti.
Edge'e gerçekten üzüldüm ama Tahir'in de dediği gibi bir yandanda başkasına(CC'ye umarım.) push verilicek.(CC hayranıyımda.)(Başkasına gelirse WWE sucks!)
Mr.Awesome ™
Main Eventer
Main Eventer
Mr.Awesome ™

Doğum tarihi : 16/01/98

MesajKonu: Geri: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 4:52 pm

Of bu kolundaki sakatlığından dolayı endişeleniyordum böyle olacağını ama Shawn'dan sonra en çok üzüldüğüm superstar Edge'e çok çok üzüldüm..WWE'ye Shawn gittiğinden beri bakmıyordum Wrestlemania felan da bakmadım artık da bakmam..Güle güle Rated-R....
Y2J's Rebirth
Mid Carder
Mid Carder
Y2J's Rebirth

Doğum tarihi : 21/12/99

MesajKonu: Geri: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 5:27 pm

"Spear.. Spear.. One more time !"

Kendisini çok özletecek. HBK gibi. Ama tekrar asla dönmez.
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

MesajKonu: Geri: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 7:41 pm

Dönmezse Yapılması Gereken Tek Şey ; Hall Of Famer'a Alınması...
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

MesajKonu: Geri: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 8:17 pm

Umarım Hall of Fame'e Christian Cage taktim eder.. Crying or Very sad
The Golden Medal
Main Eventer
Main Eventer
The Golden Medal

Doğum tarihi : 10/01/96

MesajKonu: Geri: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 12:00 pm

Just Bring It™ demiş ki:

WHC kemeri için CC'nin önü açıldı.. HoF sırasında kemer CC'de olur ve o taktim eder çok basit bir seneryo ama olması gereken bu..
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

Doğum tarihi : 23/10/96

MesajKonu: Geri: Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!   Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı! Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 2:19 pm

ρσятєя σƒ нєℓℓ demiş ki:
Just Bring It™ demiş ki:

WHC kemeri için CC'nin önü açıldı.. HoF sırasında kemer CC'de olur ve o taktim eder çok basit bir seneryo ama olması gereken bu..
Umarım.
CC'nin taktim edeceği kesin.Herkesin twitterına öyle şeyler yazıyor.

Şok Haber! Edge WWE'den Ayrıldı!
1 sayfadaki 1 sayfası