Wrestling Turkey™

Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi

+4
Mr.Awesome ™
Sexton Hardcastle™
Broken Dreams
The Phenomenal™
8 posters
YazarMesaj
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi Empty
MesajKonu: Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi   Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 6:49 am

Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi 207952_209363695748197_198380713513162_767152_467368_n

03/03/2011 (Sting Return) Olayından Sonra Maçlara Çıkmayan Jeff Hardy'nin Kontratı Bir Hafta Önce Sona Ermişti.TNA Jeff Hardy'yi Geri Getirmek İçin Bazı Sözleşme Teklifleri Öne Sürdü..

İşte O Teklifler!:

-TNA Champ. Olması

-TNA'de GM Olmasını İstedi!

Ama Jeff Hardy Bu Teklifleri Kabul Etmedi!
https://realliferpg.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi   Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 6:55 am

OMG ! Bu Jeff ozaman WWE yolumu gözüktü ? Neutral WWE gelebilme şansı yüzde doksan diyorum ben. Haber için teşekkürler.
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi   Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 7:03 am

Yaklaşık her PPV öncesi WWE dönücek haberleri çıkıyordu. Ancak bunların hiçbirini ben sitemizde yayınlamıyordum çünkü bende inanmıyordum. Ancak TNA'da uzun zamandır Jeff Hardy maçlara çıkmıyor ve Sting'in TNA Champ. olmasının ardından TNA'daki kontratıda bitşnce Hardy ayrılmanın eşiğine geldi. Böyle oluncada tabi, WWE'yle yeniden haberleri çıktı. Ben yinede büyük bir beklenti içine girmiyorum ama Jeff Hardy dönerse zaten, Extreme Rules'tan başka bir PPV'de dönmez. Eğer dönmezse de artık Jeff Hardy'den 2012'ye kadar umudu kesin. Wink
https://realliferpg.yetkin-forum.com
Broken Dreams
Mid Carder
Mid Carder
Broken Dreams

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi   Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 8:23 am

Just Bring It™ demiş ki:
Yaklaşık her PPV öncesi WWE dönücek haberleri çıkıyordu. Ancak bunların hiçbirini ben sitemizde yayınlamıyordum çünkü bende inanmıyordum. Ancak TNA'da uzun zamandır Jeff Hardy maçlara çıkmıyor ve Sting'in TNA Champ. olmasının ardından TNA'daki kontratıda bitşnce Hardy ayrılmanın eşiğine geldi. Böyle oluncada tabi, WWE'yle yeniden haberleri çıktı. Ben yinede büyük bir beklenti içine girmiyorum ama Jeff Hardy dönerse zaten, Extreme Rules'tan başka bir PPV'de dönmez. Eğer dönmezse de artık Jeff Hardy'den 2012'ye kadar umudu kesin. Wink
Sonuna kadar haklısın.Ben de şaşırıyordum yahu bu Jeff neden maçlara çıkmıyor. Very Happy Sting kemeri aldı bir daha da gözükmedi.Jeff'i sevmiyorum ama Wwe için dönmesini istiyorum.
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi   Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 9:42 am

Broken Dreams demiş ki:
Just Bring It™ demiş ki:
Sonuna kadar haklısın.Ben de şaşırıyordum yahu bu Jeff neden maçlara çıkmıyor. Very Happy Sting kemeri aldı bir daha da gözükmedi.Jeff'i sevmiyorum ama Wwe için dönmesini istiyorum.

İkinizede +1 Ama WWE'yede Dönmesin.
Mr.Awesome ™
Main Eventer
Main Eventer
Mr.Awesome ™

Doğum tarihi : 16/01/98

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi   Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 10:58 am

Jeff Hardy'nin mahkemesi daha bitmedi belki mahkemeden sonra anlaşırlar WWE mahkemedeyken Jeff'i geri getirmez,ama ayrılırken geleceğinin sinyallerini vermişti...
Game or Streak!
Mid Carder
Mid Carder
Game or Streak!

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi   Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 11:56 am

Broken Dreams demiş ki:
Just Bring It™ demiş ki:
Bencede. Wwe'nin batmaması için gelmesi şart. The Rock vb. geldi ama genede hala reytingler çok iyi değil.
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi   Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 6:29 pm

Mr.Awesome ™ demiş ki:
Jeff Hardy'nin mahkemesi daha bitmedi belki mahkemeden sonra anlaşırlar WWE mahkemedeyken Jeff'i geri getirmez,ama ayrılırken geleceğinin sinyallerini vermişti...
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

Doğum tarihi : 23/10/96

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi   Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 11:51 am

Matt Jeff için TNA'e geldi sonrada Jeff geri mi dönücek?Sanmıyorum. Smile
The Golden Medal
Main Eventer
Main Eventer
The Golden Medal

Doğum tarihi : 10/01/96

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi   Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 12:20 pm

Beyler Jeff gereken açıklamayı zamanında yaptı ;
(Üstü kapalı bir biçimde)
-Bir daha o arenanın önünden bile geçmek istemiyorum! Olduğum yerde mutluyum...

Jeff Hardy'nin TNA'dan Ayrılması An Meselesi
1 sayfadaki 1 sayfası