Wrestling Turkey™

Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Arkadaşlar Aktif Olun Artık Biraz!

YazarMesaj
The Phenomenal™
Legend
Legend

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Arkadaşlar Aktif Olun Artık Biraz!   C.tesi Nis. 09, 2011 8:52 pm

Arkadaşlar sitede online olarak gözüküyorsunuz, ancak forumda aktif değilsiniz. Ya chatbox'ta muhabbet yapıyorsunuz yada siteyi alta atıp başka birşeyler yapıyorsunuz. Böyle giderse chatbox'u kapatıcam. Çok saçmalamaya başladı zaten chat. Bu iş böyle gitmez. Biliyorum az giriyorsunuz okul var vs. ama benim hiç tatil günüm yok. Hafta içi okul, haftasonu dershane ve günde en az 3-4 saat çalışma. Buna rağmen herkes biliyorki hep aktif ve açığım siz ise konulara mesaj yazmaya üşeniyorsunuz. Hadi hafta içi tahammül gösteriyoruz ama en azından haftasonu bu kadar olmaz. Eğer iyi bir forum olmak istiyorsanız canlanın, arkadaşlarınızı çağırmıyorsunuz üye sayısı artmıyor zaten, bari günde yetkililer bir sürü konu açılıyor. Bir SmackDown şovunu booklamak bile 2 güne maal oluyor ancak siz bir teşekkürler, sağolun yazmaktan acizsiniz. Bu iş böyle gitmez. Size son uyarım, eğer site böyle gidecekse ben YGS'ye girmiş olan ve sitede aktif olabilen Tahir Reyiz'e siteyi yaza kadar devredicem bende yaza kadar girmeyeyim. Tamam bende çok önemli bir sınava gireceğim, o zaman böyle bütün gün mesaj geldini diye saymaktansa oturur derslerime çalışırım sonrada akşamları bikere girer kontrol eder çıkarım. Bunu istiyorsanız ve böyle en iyi site olmayı düşünüyorsanız zaten çook bekleriz gibi geliyor. Varsa bir fikriniz açıklayında bizde bilelim bari ona göre şeyler yapalım.. Evil or Very Mad

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Angle Lock - KURT ANGLE

En son Just Bring It™ tarafından Salı Nis. 12, 2011 9:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör http://realliferpg.yetkin-forum.com
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder

Doğum tarihi : 23/10/96

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Aktif Olun Artık Biraz!   C.tesi Nis. 09, 2011 9:08 pm

Haklısın, ben de öyleyim.Ama ben boş post kasmayı sevmiyorum, ama madem istiyorsun, yaparım. Smile
Kullanıcı profilini gör
The Phenomenal™
Legend
Legend

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Aktif Olun Artık Biraz!   C.tesi Nis. 09, 2011 9:23 pm

Yani, kastım boş post atmak değil. Hergün WWE kısmına en az 3-4 konu açarak haberler, haftalık şovları atıyorum. Ancak kimsenin bu konuları yorumladığı yok. Örneğin bir haber yayınlarım. Teşekkür etmezde, haber hakkında bir şeyler söylersiniz. Ve sizin yorumunuza biri cevap verir, sizde ona cevap verirsiniz böyle gider.. Zaten tartışma budur. Ancak o kadar haber yüklüyorum hemde çok iyi kaynaklardan ve doğru haberler, ancak kimse yorum dahi yapmıyor. Yorum yapsada bir tane yetkili 'Teşekkürler'' yazıyor o kadar. Üzüldüğüm bu kadar uğraşın boşa gitmesi, herkes böyle yapıcaksa bende girmiyim bu kadar. Herkes şu konuya yorum yazsın istediği herşeyi yazabilir. İsteyen haklı desin, isteyen haksız desin, isteyen küfür etsin. Ona bile açığım yeterki memnun değilsiniz ki mu aktif olmadığınızdan anlaşılıyor. Belli edin. Yanlışlarımızı söyleyin. Neler yapabiliriz onu söyleyin. Eğer yok böyle gider diyorsanız. Bende dahil olmak üzere herkes ceketini alır, çıkar arkadaş bu kadar basit! Ancak inanın bana hata kimde olursa olsun, yemin ediyorum ki bu açtığım son RPG forumu. Eğer böyle gidecekse herkes bıraksın! Evil or Very Mad

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Angle Lock - KURT ANGLE
Kullanıcı profilini gör http://realliferpg.yetkin-forum.com
| John Cena |
Jobber
Jobber

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Aktif Olun Artık Biraz!   C.tesi Nis. 09, 2011 9:31 pm

Tamam.
Kullanıcı profilini gör
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Aktif Olun Artık Biraz!   C.tesi Nis. 09, 2011 11:20 pm

Ben Daha Çok İlgi Göstereceğim.
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Aktif Olun Artık Biraz!   Paz Nis. 10, 2011 6:15 am

Tamam Oğuzcan. Konuda bahsetdiğin bütün şeyleri yapıcağım. Yeterki sen gitme. Yaza kadar biz naparız ya.
Broken Dreams
Mid Carder
Mid Carder

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Aktif Olun Artık Biraz!   Paz Nis. 10, 2011 6:49 am

Player Or Wrestler™ demiş ki:
Tamam Oğuzcan. Konuda bahsetdiğin bütün şeyleri yapıcağım. Yeterki sen gitme. Yaza kadar biz naparız ya.
Kullanıcı profilini gör
Mr.Awesome ™
Main Eventer
Main Eventer

Doğum tarihi : 16/01/98

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Aktif Olun Artık Biraz!   Paz Nis. 10, 2011 8:38 am

Ben demiştim Chatbox'u alta alalım diye muhabbet,zaman kaybı veriyor ben zaten girmiyorum chat'e.Haklısın ben 2 gündür doğru dürüst giremedim ama bugün haber felan paylaşıcam senin dediğin gibi yaparlarsa benim de önemli sınavım var sen gidersen ben de gelicem ve bende yaza kadar bilgisayara bakmam bu kadar !
Kullanıcı profilini gör

Arkadaşlar Aktif Olun Artık Biraz!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Biraz Mola..
» Arkadaşımın sesi değişti :S
» KAN GURUPLARI