Wrestling Turkey™

01. Friday Night SmackDown Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

01. Friday Night SmackDown Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

01. Friday Night SmackDown

+5
Sin Cara!
Sexton Hardcastle™
Game or Streak!
The Phenomenal™
Mr.Wrestlemania'
9 posters
YazarMesaj
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

Doğum tarihi : 31/12/91

01. Friday Night SmackDown Empty
MesajKonu: 01. Friday Night SmackDown   01. Friday Night SmackDown Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 8:28 pm

Pyrolar patlıyor ve gecenin ilk maçına geçiyoruz!
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

MesajKonu: Geri: 01. Friday Night SmackDown   01. Friday Night SmackDown Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 8:29 pm

Drew Mcintyre vs Rey Mysterio:
Gong sesiyle maç başlıyor. Drew
McIntyre ard arda yumruklar atıyor ve Rey’i köşeye sıkıştırıyor.
Tekmeler savuruyor Rey’e. Ama Rey buna rağmen seri bir şekilde üste
çıkarak Drew’a bir Springboard Inverted DDT yapıyor. Drew’un saçlarından
tutup onu iplere götürüyor. İpleri destek yaparak Drew’u oturtturuyor.
Bir Dropkick ! Rey sinirlendi. Drew’a tekmeler geçiriyor ve aprona
geçiyor. İplerden yardım alarak Drew’un boğazını sıkıyor. Hakem sayıyor.
1..2...3…4.. Rey bırakıyor. Bu sefer de Chin Lock bağlıyor. Bir süre
sonra yine bırakıyor. Drew’u tekmeliyor –yere düşsün diye- ardından
turnbuckle’a çıkıyor. Leg Drop geliyor. Drew sersemlemiş durumda.
Yüksek sesle çığlıklar atıyor ancak Rey hiç aldırmıyor. Hala Drew’a
tekmeler savuruyor. Bir Leg Lock bağlıyor ve “Kes sesini.” diyerek
bağırıyor. Yine tekme atıyor Drew’a. Drew artık sıkılıp ayağa kalkmaya
çalışıyor ama Rey ona bir tekme daha geçiriyor. Köşede bekliyor Drew’ı. O
sırada seyircilere gaz verip onları kendi tarafına çekmeye çalışıyor.
Drew da ayaklanıp Rey’e saldıracakken seyirciler bağırıyor ve Rey bir
Reversal ile kurtuluyor. McIntyre’a bir Hurricanrana yapıyor ve
Six-One-Nine’a getiriyor. Tauntunu yapıyor. Maskesini çıkarır gibi
yapıyor ama hayır. Bir Six-One-Nine geliyor ! Ardından aprona çıkıyor.
West Coast Pop. Rey çok etkileyici bugün. Drew ise batmış durumda. Rey,
Drew’a tekmeler savuruyor ve Irish Whip’e gönderiyor. Onun hemen
arkasından koşarak Drew’a bir Low Kick vurarak onu dışarı atıyor. West
Coast Pop ile Drew’un üzerinde atlıyor. Ard arda yumruklar atıyor Drew’a
ve onu steel stairs’a atıyor. Bir masa çıkarıyor. Hakem durmasını
söylüyor ama Rey onu dinlemiyor. Hakeme masayla vuruyor ve o da kim ?
Maskeli bir adam seyircilerin içinden Rey’e bir Powerbomb yapıyor ve
masayı açıp Drew’u üstüne koyuyor. Aprona, ardından da turnbuckle’a
çıkıyor. Elbow Drop ile Drew’un üstüne atlıyor. Hakem ayılmadan kaçıyor.
Hakem hemen ardından ayağa kalkıyor ve ikisini de yerde görünce saymaya
başlıyor. 1…2….3…..4….5….6…7…8…9…10
No Contest !
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

MesajKonu: Geri: 01. Friday Night SmackDown   01. Friday Night SmackDown Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 8:30 pm

Like a Star @ heaven The Miz /w ?? vs Jeff Hardy /w ?? Like a Star @ heaven

Gong sesiyle maç başlıyor. The Miz, Jeff Hardy’i bir Low Kick ile yere seriyor. Yerde tekmeliyor Jeff’i ve ayağa kaldırıyor. Irish Whip’e yolluyor. Jeff, Miz’in üstüne gelmekte olduğunu görüyor. Hemen aşağı inerek Miz’in aptal gibi yere düşmesini izliyor. Sonra da ona katıla katıla gülüyor. Haksız da sayılmaz yani. Jeff, Miz’i yerde tekmeliyor ve ringe sokuyor. Not Ready to Die ! Chris Jericho seyirciler arasından ringe giriyor ve Jeff Hardy’e bir Enzuigri çakıyor. Aprona çekiliyor ve Miz’e bağırıyor : “PIN.. PIN..!” Miz onu dinlemiyor ve Jericho’yu itiyor. “Benim kararlarımı sen veremezsin !” diyor. Jericho kızmış gibi. Ringe giriyor ve The Miz’e ard arda tekmeler atıyor. Bir CodeBreaker ! Aynı şekilde hakeme de bir yumruk atıyor. Bir yumruk daha. Bir tane daha. Hakemin suratı kanamaya başlıyor. Jericho, hakeme de bir CodeBreaker yapıyor ! Kimseye acımıyor Jeri. Jeff’i de yumruklamaya başlıyor. Ama o da ne ? If You Smell ? What The Rock ?? Is Cooking ?! The Rock, tekerlekli sandalyeyle birlikte podyumda görünüyor. Seyircilerden büyük alkış alan Rock, Jeri’nin dikkatini kendi üzerine çekiyor. Jeri, Jeff’i bırakıp Rock’ı izliyor. Rock, tekerlekli sandalyeyle yavaş yavaş ringe geliyor. Jeri’ye bağırıyor : “Korkmuyorsan bu halimle de olsa dövüş benimle !” Jeri, ringden aşağıya iniyor ve Rock’ı şöyle bir süzüyor. Rock bir anda ayaklanıp Jeri’yi köşeye sıkıştırıyor. Ard arda yumruklar atıyor ve onu sırtlıyor. Jeff’e hadi deyip onu çekmesini söylüyor. Ama Miz, Jeff’i boynundan çekiştirip “Hi, I’m Awesome !” diyerek Skull Crushing-Finale’a maruz bırakıyor. The Rock çok sinirlenerek kontrolünü kaybediyor. Ne yaptığını bilmiyor mu acaba ? Hem sakat, hemde genç ve dinç birine kafa tutuyor. Miz, The Rock’a kafa atıyor ve turnbuckle’a yolluyor. Neresi sakat bu adamın, lütfen. Ama Miz, Rock’ı sakatlayacak gibi. Miz, Rock’ın üzerine Clothesline ile uçuyor ve Jeri’ye bakıyor. Jeri yerde yatıyor. Aynı şekilde Jeff de. Miz, Rock’ı kaldırıp aşağıya atmaya çalışıyor ama kaldıracak kas ne arar onda ? Rock, suratına bir dirsek darbesi geçiriyor ve kurtuluyor. Aşağıya inerek Jeri’yi dövmeye devam ediyor. Hakeme gelmesini söylüyor. Onunla bir şeyler konuşuyor ve Jeri ayaklanıyor. Sessizce Rock’a yaklaşıyor. Seyirciler bağırarak Rock’ın ödünü koparıyor. Rock arkasını döndüğünde karşısında Jeri’yi buluyor. “Hi or good bye !” diyor ve bir CodeBreaker yapıyor. Jeff, Swanton Bomb için turnbuckle’a çıkıyor. Miz, ona izin veriyor. Jeff, Jeri’nin üstüne bir Swanton Bomb ile uçuyor ! Jeff, The Rock’ı kaldırarak onu tekerlekli sandalyesine geri yerleştiriyor ve sandalyeyi sürerek podyuma kadar bırakıyor. Seyircilerden ona iyi bakmasını istiyor ve koşarak ringe geri dönüyor. Miz, onu bir yumrukla karşılıyor. Jeff, altta kalmayıp bir Low Kick vuruyor. Miz, tekrar bir yumruk geçiriyor. Bir yumruk daha. Ve aşağıya atıyor ! Daha yeni gelmişti. Jeri, bir çırpıda ayağa kalkıyor ve Jeff’in kafasını turnbuckle’a çarptırıyor. Jeff’in suratı kanamaya başlıyor. Boyası da akıyor. Miz, onun palyaço gibi olduğunu düşünerek kahkahalar atmaya başlıyor. Jeff, buna kızıp Jeri’ye bir Extreme Twist of Fate yapıyor ! Ringe girip Miz’e de bir Twist of Fate yaptıktan sonra turnbuckle’ın başına geçiyor. Turnbuckle’a çıkıyor, tauntunu yapıyor. Swanton Bomb ! The Rock, dayanamayıp yardıma geliyor. Jeff’e iyi olup olmadığını soruyor. Jeff karnını tutup olumlu yanıtı veriyor. Rock, Jeff’in iyi olmadığını anlayıp The Miz’i dışarı atıyor. Arkasından “Sürtük !” diye bağırarak seyircilerden iyi bir destek alıyor. Jeff Hardy de Rock’a sarılıyor. Ancak Jericho, arkalarından onlara yaklaşarak bu güzel anı bozmaya çalışıyor. Elinde bir çekiç var Jericho’nun. The Rock’ın kafasına çekici geçiriyor. Jeff, yanına baktığında Rock’ı göremeyince arkasına bakıyor. Jeri ile karşı karşıya geliyorlar. Jeri, aniden korkup donakalıyor. Jeff, çekici alıp Jeri’nin kafasına geçiriyor. Çekici dışarı atıp The Rock’ı kaldırıyor. Başını sıvazlıyor Rock. Jeri, çok kötü indirdi darbeyi. Miz, sinsiliğe bayıldığı için World Heavyweight Title’ı görüyor ve hemen onu alıp kemeri takıyor. Jeff, bunu görünce çok sinirlenip aşağı iniyor. The Miz’i kovalamaya başlıyor. Aslında bu sadece oyalamak için yaptığı bir şey. Jericho, yavaşça Rock’ın yanına geliyor ve The Rock, çekici alıp Jericho’nun kafasına geçiriyor ! OMG ! Büyük darbe Rock’tan. Zar zor aşağıya iniyor ve The Miz ordan geçerken ona bir çelme takıyor. Ringe sokup Jeff’in tuş etmesi için ideal ortamı sağlıyor. Jeff, Jeri’yi aşağıya postalayıp Rock’a emanet ediyor. Jeri, hemen Kip-Up ile ayağa kalkıp bir CodeBreaker geçiriyor The Rock’a ! Jeff, tauntunu yaparken Jericho, Jeff’in boynuna çekici geçiriyor. The Miz fırsattan yararlanarak tuşa gidiyor. 1…2…3..!
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

MesajKonu: Geri: 01. Friday Night SmackDown   01. Friday Night SmackDown Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 8:38 pm

I'm Not Ready To Die çalıyor ve Highlight Reels'in sunucusu!

Chris Jericho:

-
-(Yuhalamalar arta,arta inanılmaz bir şekli alıyor ama Chris Jericho gülüyor ve ardından ringe giriyor.Turnbuckle'a çıkıyor taunt yapıyor ve parmağı ile WM tabelasını gösteriliyor.Ve I'm going to there diye bağırıyor.Jerry,ona John Cena'nın hakkettiğini söyliyince Shut the hell up ,idiot diyor ve mikrofon alıyor.)Michael Cole,sen gözüme girdin dostum.Jerry Lawler denen meymenetsizden daha iyisin ve buna eminim.Evet..(Yuhalamalar artıyor!)I'm going to Wrestlemania!Evet,bütün şampiyonlardan birini seçebilirim değil mi ? Evet,seçebilirim ve kimi seçeceğimi gayet iyi biliyorsunuz.Jeff Hardy,denen World Heavyweight Champion mı ? Keş ve yüzünü boyayan..Bir boyalı mahlukat ? Asla! O aptalla işim olmaz!Sebebini algılamayan güreşçiler hala yuhalamakta onların akıl yaşı küçük olduğu için beni anlamıyorlar..Ve geriye tek bir seçenek kalıyor."The Shit's Champion "The Rock..The Rock,evet rakip olarak seni seçiyorum ve WWE Championlığını alacağım!Bunu bil!Ve ayrıca Elimination Chamber'a Non Title maç yapacağız ve seni yenebileceğimi önceki PPV'de göstermiş olacağım.Bunu anlamışsındır umarım.Neden bunu sorduğumu da biliyorsun ? Sen bir aptalsın ve ne dediğimi anlamıyorsundur.O aptal seyircilere yalakalık yapıyorsun ve onların yandaşı gibi görünüyorsun.Ama bu yaptığın dediğim gibi sadece yalakalık ve ayyaş bir adamı yenmek tabii senin için kolay olmuştur.Hatırlıyorsan 2001 yılında bende SCSA denilen ayyaşa Cutter yaparak almıştım.Onun kafası uyuştuğu için maçta aktif olamıyor ama karşında şuan tam bir savaşçı,tam bir güreşçi ve güreşi hayatı olarak adıyan biri var!Ve beni daha tanımıyorsun Rock.Ben seni halt edeceğim ve ben eski Jericho'yum.(Bir tane yukardan kutu iner ve içine Jericho girer.Buharlar çıkar ve ardından kutu yukarı yükselir ve Jericho WM 19 attiresi ve uzun saçıyla gözüküyor.)Gördün mü ? Ve bu halimi hatırlıyorsundur.Çünkü senin k*çını bu attire ile tekmelemiştim ve Wrestlemania'dada yenileceğin maçtada bunu giyeceğim.Ben Wrestlemania'da Mr.Wrestlemania olarak kendini tanıtan Shawn Michaels'ın k*çını tekmeledim ve ağladı biliyorsun.Royal Rumble'da 19 kişinin mön mön bana bakmasını sağladım ve HBK'i eledim.O Undertaker,denilen gerzek için uğraşan adamı eledim ama konum o değil Rocky,bunu sende biliyorsun.Evet,The Rock ben bu güreş işinde senden daha çok bulundum ve senin asıl işin film çekmek ve yanlış yerde bulunuyorsun.Şimdiden çekilerek Hollywood,kariyerine devam edebilirsin ama eğer hayır dersen ; o kariyerine de bir şeyler ekliyemiyeceksin.Çünkü suratın yamulacak ve artık seni isteyen o yönetmenler senden uzaklaşıcak.Ve fan meselesine gelirsen,Hollywood yetmiyor..Aranızda Fozzy seven var mı ?(Seyircilerin %90'ı çığlık atar,fanıyız diye.)Evet,Rocky ? Evet,Rocky ? Buradakiler beni sevmese de içimde bulunduğu grup için çığlık atıyorlar.Ah ama dostum,senin yaş kitlene bakıyorum da üstünde I Bring It t-shirtlü 0 ve 10 yaş aralığı çocuklar var.Ve buna rağmen sen hala benimle yüzleşmeye kararlısın ama nasıl geldiysen,öyle gideceksin.Ah dostum ben ,senden daha köklü bir kariyere sahibim.Bunu anlamakta kıtlık çekiyorsun ama Wrestlemania'da k*çını tekmelediğimde aynılarını diyemiyeceksin.Üzülüyorum sana..Gerçekten..Ardından Undisputed Champ olduğumda sadece evinden izliyor olacaksın.(Seyirciler yuhalar.)I'm the best in the world what i do ?

Evet,Edge buraya gel.

Metalingus çalıyor ve Edge geliyor.Mikrofon alıyor.
Edge:
-Evet,Chris Jericho seni dinliyorum dostum!
Chris Jericho:
-Benle olan hitabını bilmeni öneririm,çünkü ben senin gibi takıntılı arkadaşın CM Punk'a benzemem.Benimle üslubuna dikkat et.Çünkü karşında dünyanın en iyi güreşçisi var!Evet ..Edge,neden hep eziliyorsun ? Neden herkes seni şovlarda ...yor ? Yoksa sarışın Torontolu bebek ağlıyor mu ?
Edge:
-Sen ne dediğini biliyor musun?!Sende Kanadalısın,hem de Torontolusun!
Chris Jericho:
-Ben Winnipegliyim idiot!

Ardından ikili birbirine bakışıyorlar ve Chris Jericho,WM tabelasını gösteriyor ve WWE Champion olacağını Edge'in henüz hiçbir şey olduğunu söyleyip,saldırıyor ama spear yiyor.Ardından Chris Jericho,yerde sürünüyor.Onu kaldırıyor ve irish whip'e yolluyacakken Jericho yolluyor ve onun kafasını tabelaya doğru atıyor.Ardından Edge yerdeyken,Jericho'da dinlenirken bu celebrating'te bitiyor.

Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

MesajKonu: Geri: 01. Friday Night SmackDown   01. Friday Night SmackDown Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 8:57 pm

The Rock,görünüyor.Ardından tauntlarını yapıyor ve mikrofonu alıyor.
The Rock:
-If you smeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel?What a...

derken Ready Not Die çalıyor!

Chris Jericho:

-What a Jericho is cookin!Would you please,shut the hell up ? (Silkelenir.)Burası benim brandim ve senin benim brandimde yer almanı istemiyorum ve eğer daha seni benim show'um da görürsem.Senin WWE'den atılmanı salarım.

Ardından ikileri bakışıyor ve Jericho,RIP tauntu yapıyor ve Jericho,ringe koşuyor.Ardından Rock'a yumruklar atmaya başlıyor ama Rock ittiriyor ve Rock Bottom yapıyor.
Ardından Taker ve Triple H,geliyor.(Yarın booklanacak.)
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

MesajKonu: Geri: 01. Friday Night SmackDown   01. Friday Night SmackDown Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 9:11 am

The Undertaker vs Triple H:
Ain't No Grave çalıyor ve The Undertaker,ringe geliyor.Ardından seyirciler müthiş bir şekilde onu cheerlıyorlar ve The Undertaker hoşnut gözüküyor.19-0 tezahuratları arasında Triple H "Look Game" ile geliyor ve rampada tauntlarını yaptıktan sonra ringe giriyor ve The Undertaker'a gözüm üstünde diyor.Fakat ardından da Chris Jericho,rampada gözüküyor ve No Holds Barred olduğunu söylüyor.Karşılıklı lock-uplar ile başlıyor maç.Ardından Triple H,rakibini turnbuckle'a ittiriyor.Yumruklamaya başlıyor ve arkadaşı Shawn'ın intikamını almaya çalışıyor ama hakem girip,ayırıyor.Ardından hakemi ittiriyor.Çünkü bu bir No Holds Barred Maçı.Bu seferde turnbuckle'da onu tekmeliyor ve Taker'ı diğer köşeye gönderiyor.Fakat Triple H,üstüne koşarken Taker block chop ile onu yere düşürüyor ve yerde sürünüyor Triple H.Ayağını tutuyor.Ardından da The Undertaker,onun inadına ayağına vuruyor.Ancak Triple H,kurtuluyor ve The Undertaker,yenden kalkan rakibine European Uppercutlar vuruyor.Ardından clothesline ile ringin dışına fırlatıyor ve rakibi ringe girmeye çalışırken,baseball slide yapıyor.Ardından iplerden sekip,Suicide Dive yapıyor ve ringin dışında sandalye alıyor.Triple H,tam kalkarken sırtına sandalye ile vuruyor ve ardından sandalyeyi kırana kadar vurduktan , sonra onu kaldırıyor ve bir yumruk atıyor.Fakat Triple H,elini tutuyor ve karnına tekme ile reversal yapmış oluyor.Ardından da Pedigree için pozisyona alıyor ama The Undertaker,back body drop yapıyor ve bir masa alıyor.Ring dışına kuruyor.Ardından merdiveni de ringin içine kuruyor.Masayı yakıyor ve Triple H'i içeriye sokuyor.Triple H'i merdivenlere çıkarmaya çalışıyor.Ardından Triple H kendine geliyor ve ikili merdivenin üstündeyken Taker,high kick vuracakken ona onun bacağından tutuyor ve Taker'ın bacağı üstte,vücudu merdivene doğru kırılıyor.Çok acı çekiyor.Ardındanda ikili de ringin dışına düşüyor.İkiside yanıyor!Fakat yerde dönüyorlar ve ikili de bu sorunu hallettikten sonra yerde sürünüyorlar.O sırada reklamlara gidiyoruz.
Undertaker ile Triple H,köşede yumruklaşırken biz de reklam öncesi olan
masa celebrating'ini izliyoruz.Bundan sonra Taker'ın köşede Knives Edge
Chops yaptığını görüyoruz ve Triple H,yere düşüyor.Ardından da Taker
iplerden geriliyor ve Running Crossboddy yapıyor.Ardından Triple H
,hemen kalkıyor ama hemen de Snap Suplex yemiş oluyor.Daha sonra
Taker'dan Sidewalk Slam geliyor.Taker,yorulup turnbuckle'da dinleniyor
.Triple H,kip up yapıyor .The Undertaker,üstüne koşarken çekiliyor ve
Taker'ın kafası turnbuckle'a çarpıyor.Ardındanda Taker'ı alıyor.Ve
yumrukluyor.Vertical Suplex yapıyor .Ardından Triple H,kalkan rakibine european uppercut yapıyor ve turnbuckle'a çıkıyor.Diving Elbow Drop yapacakken;Taker çekiliyor ve ringin dışına atıyor kendini.Spiker masasının üstündekileri temizliyor ama Triple H,turnbuckle'dan üstüne diving crossbody ile atlıyor ve ikili yerdeyken.Triple H,yavaş yavaş kalkıp onu spiker masasının üstüne koyuyor ve ardından kendisi de spiker masasının üstüne çıkıyor.Bacaklarının arasına alıyor ve RIP tauntu yaptıktan sonra Pedigree yapıyor.İkili de yerdedir.Ardından görevliler ikisine bakıp,durumlarının iyi veya iyi olmamasına bakıyor.Ardından iyi olduklarını görünce bırakıyor ve Taker,yavaş yavaş kalkmaya çalışıyor ama bunu başaramıyınca Triple H kalkıp,onu ringin içine sokuyor ve pine gidiyor ama Pin denemesi başarısız olunca ne olduğunu şaşırıyor.Ardından hakeme yanlış saydın,maçı bitir derken Taker,roll up yapıyor ama başarısız oluyor.Ardından reklamlara gidiyoruz ve ikili birbirine bakıyor.Fakat Taker,ona clothesline yapıyor ve tekrar kalkınca,clothesline ypıor ve clothesline'ları sürdürüyor fakat en sonunda Triple H,reversal yaparak bir Spear(Non-Finisher) yapıyor.Ardından ikili yerde sürünürken,biz de taraftarların arasında kimler olduğuna bakıyoruz!Evet,Shawn Michaels Triple H'e destek veriyor ve onla ypılan röpörtajın bir kısmı gösteriliyor.Ardından geri dönüyoruz.Ve ikili ayakta birbirine bakıyorlardır.Face To Face yapıyorlardır ama Triple H,low kick yapyor ve iplerden sekiyor fakat Taker,çekiliyor ama Jumping Knee'yi yinede yiyor.Ardundan yerde sürünürken,ona Knee Droplar indiriyor.Ardından da Triple H,Taker'ı kaldırıyor ve yumrukluyor.Karnına bir tekme atıyor.Ardından bacaklarının arasına alıp,spiker masasında yaptığı gibi bir RIP tauntu yapıyor.Fakat,bu fazla sürmüyor ve Undertaker birden rakibine counter yapıyor ve pozisyonu aksine çevirip ,bir tekme çakıyor ve bir Flowing Snap DDT ypıyor!Ancak Taker'da yere kendini atıyor.Yorgunluğundan ve sersemliğinden dolayı.Ardından Taker,Deadman Standing yaparak kalkıyor.Sonra da Triple H'in kalkmasını bekliyor ve Triple H,kalkar kalkmaz kendisinin boğazında Taker'ın yapışıtığını görüyor ve Taker'dan süper bir Chokeslam geliyor.Ardından Taker,RIP tauntu yaptıktan sonra rakibinin tekrar kalkmasını bekliyor ve tombstone yapıyor!Ardından pine gidiyor ve başarılı oluyor.
Winner:The Undertaker
Ain't No Grave çalıyor.Fakat The Undertaker'da yaşlı olduğundan ve çok yorulduğundan kalkamıyor.Triple H,kalkıyor ve The Undertaker'a saldıracakken hakemler önlüyor ve oradan uzaklaşıyor.

Virtual-Wrestling Federation
Friday Night SmackDown
2011 ®
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

MesajKonu: Geri: 01. Friday Night SmackDown   01. Friday Night SmackDown Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 9:12 am

Taker ve Highlight Reels benim,diğerleri Oğuzhan'ındır.
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: 01. Friday Night SmackDown   01. Friday Night SmackDown Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 3:54 pm

Elinize sağlık güzel şov olmuş. Wink
https://realliferpg.yetkin-forum.com
Game or Streak!
Mid Carder
Mid Carder
Game or Streak!

MesajKonu: Geri: 01. Friday Night SmackDown   01. Friday Night SmackDown Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 4:00 pm

Just Bring It™ demiş ki:
Elinize sağlık güzel şov olmuş. Wink
Ama ne yazıkki yenilmişim.. Sad
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

MesajKonu: Geri: 01. Friday Night SmackDown   01. Friday Night SmackDown Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 4:53 pm

Reyiz Azıma Sışmış Very Happy
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

MesajKonu: Geri: 01. Friday Night SmackDown   01. Friday Night SmackDown Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 5:00 pm

Yenilmisim . Sov , Sadece Rock ile Jericho'nun Uzerine Kurulmus .
Sov Gercekten Guzel.
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

MesajKonu: Geri: 01. Friday Night SmackDown   01. Friday Night SmackDown Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 5:36 pm

@Extreme Enigma!
Şovla ilgim yok. Razz
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

MesajKonu: Geri: 01. Friday Night SmackDown   01. Friday Night SmackDown Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 5:48 pm

O zaman kendini görmemişsindir ? İlgin yoksa.
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

MesajKonu: Geri: 01. Friday Night SmackDown   01. Friday Night SmackDown Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 6:12 pm

İlgim yoktan kastım şovu okudum, inceledim. Yazımı ile ilgim yok. Cool
Y2J's Rebirth
Mid Carder
Mid Carder
Y2J's Rebirth

Doğum tarihi : 21/12/99

MesajKonu: Geri: 01. Friday Night SmackDown   01. Friday Night SmackDown Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 6:15 pm

Show Jeri vs Rock'tan ibaret dediğiniz, bir maçta yaptıkları menajerlik ve kısa bir promo.
Broken Dreams
Mid Carder
Mid Carder
Broken Dreams

MesajKonu: Geri: 01. Friday Night SmackDown   01. Friday Night SmackDown Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 6:35 pm

19-0 Haklı.Count Out ya şansa bak.Ben hakettim hacı.Ben seçilmiş kişiyim benim kazanmam lazımdı ya. Very Happy Elinize sağlık Oğuzhan ve Coşkun Reyiz.Süper şovdu.
Mr.Awesome ™
Main Eventer
Main Eventer
Mr.Awesome ™

Doğum tarihi : 16/01/98

MesajKonu: Geri: 01. Friday Night SmackDown   01. Friday Night SmackDown Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 7:28 pm

Güzel şov. Wink
яєy mystєяıo
Mid Carder
Mid Carder
яєy mystєяıo

MesajKonu: Geri: 01. Friday Night SmackDown   01. Friday Night SmackDown Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 4:26 am

Mr.Awesome ™ demiş ki:
Güzel şov. Wink

01. Friday Night SmackDown
1 sayfadaki 1 sayfası