Wrestling Turkey™

Rey mysterıo debut Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Rey mysterıo debut Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rey mysterıo debut

3 posters
YazarMesaj
яєy mystєяıo
Mid Carder
Mid Carder
яєy mystєяıo

Rey mysterıo debut Empty
MesajKonu: Rey mysterıo debut   Rey mysterıo debut Icon_minitimeÇarş. Nis. 06, 2011 3:32 pm

Boyaka boyaka çalar rey mysterıo gelir ringe girer konuşur.
-Ben yeni geldim demek istemem ama malesef yeniden geldim.Ben hakkımda asla kötü şeyler duymak istemem.Hakkımda kötü şeyler söylenmesi pek kolay olmaz.Eğer ben yeni geldim diye benle dalga geçecekler varsa gelsin bizde karşılığıda vardır.Hiç kimse beni engelleyemeyecek yeni gelmeme ramen reytingleri yükseltecek seyircileri coşturacak ve ne hakkımsa ona ben ulaşacağım!Ulaşmak için hakka elimden gelen 619 ları çakmaktan kaçınmayacağım.Ben 318 i havada rakibin kafasına çekmektende sakınmayacağım.Ben sürekli maçlara çıkacağım.Ben hiç kimseye laf atmıyorum ama gelipte bana laf atarlarsa ben lafın ağlasını bilirim ve söylerim.Ben her zaman maçlarımı kazanmak için elinden geleni yapacağım benim yanımda olanlar varsa onlarla yoksa ise hiçkimse.Ben buraya kendimi size kanıtlamak için geldim benim hep düşmanlarım olmaz dostlarımda olur örneğin The mız veya Randy orton .Bu arkadaşlarla tanıştım biri Ecw'deki kemeri biride aynı brandadayız onunla ve Whc'yi alabilir.Bende işte bu adamların izinden öyle bir süperstar olcamki en iyi süperstar ben olacağım.Ben arkadaşlarımla herşeyi başaracağım .Yeni hedef ppvler ve şovlarda yer almak ve oynadığım maçları kazanmaktır.Ben bunlara önem veririm ve düşmanlarım kimmiş bunuda çok merak ederim.Ben karşıma çıkan her düşmanı 619 ile karşılamaya hazırım.Hazır oluyum ki arkamı sağlama alıp öyle haretlerimi yapıp kendimi siper edeyim.Ben Drew gibileri rahatlıkla devirmeyi çok iyi bilir benden öncekiler deviremeselerde.Drew gibiler İskoçya'lı olurlar bu konuları boş verinde altında etek yokmu en komik tarafı orası.Ama insanların gelenekleriyle dalga geçilmez demi aa kötü oldu ama boş verin drew bu söylediklerime cevap vermez çünkü utanır.Ov böylede kötü oldu sanırım.Drew drew drew ulustar arası şampiyon (öyle ama yakında ben olcam!)
sen bu ünvanı kesinlikle haketmiyorsun o ünvanı hakeden yani rey mysterıo ben ! Bu ünvanı almak için benden önce senle nasıl savaştılarsa her zaman daha iyisini yapacam seni etekli adam.Ben arkamda önümde ne olduğunu anlarım drew.Senle maça çıkacağım zaman ringde yeneceğim tabi bana senle oynama hakkı verilirse.Ben bu hakkı alırım .Kesin hak vermezler ben şimdi yeni geldim ama göreceksiniz bu yeni gelme ile çok kişiler benle düşman olcak ama ben onların arasından çıkıp şampiyon olacağım.Eğer olmaz isem rey mysterıo luk bana yakışmaz.Ben şampiyon olunca herkeze ben size dedim demeyim ama sonra. Ben şampiyon olacağım arkadaşlarım ve ben yada tek ben karşımda düşmanlarımda olsa karşıma çıkan düşmanlar varsa her zaman yeneceğim ben.
Ben bana düşman olarak gelecekleri yenmekten kaçınmayacam.Ben burada kendi kurallarımla doğrolacam .1:Drew'i yenen şampiyon olur.2:Tanımadığını ez ezemediğini ezme.Şimdilik 3 ise :Kendine özgü davran düşmanlarına asla bir maç bile kaybetme.Bu kurallara rey olduğum için uyacağım.Drew kendine özgü şeyleri hiç kimselere vermez çünkü korkar.Korkmakla kalmaz bizim drew utanır.Ama bu kadar ağar konuştum üzgünüm ama çok gerekli ne yapabiliriz drew ha.Onuda kendin düşünürsün düşüncen varsa.Ben drewi yeneceğim artık bunları söylemek için geç olabilir.Ben bu drewi çok kolay yeneceğimden çok eminim.Hadi drew sıkıldık burada seni görelim der ve drew yada başka bir şahıs bekler.
Broken Dreams
Mid Carder
Mid Carder
Broken Dreams

Rey mysterıo debut Empty
MesajKonu: Geri: Rey mysterıo debut   Rey mysterıo debut Icon_minitimeÇarş. Nis. 06, 2011 5:56 pm

Broken Dreams Drew takım elbiseli,kemeriyle geliyor.

Vay vay vay Rey Mysterio burda.Ya da G*y Mysterio mu demeliyim ? He utandın mı ? Akılsız sen o ünvanı ben hakediyorum diyorsun.E ozaman niye alamadın Royal Rumble'da ben biliyorum.Benim gücüme karşı duruyorum.Sen bana utangaç diyorsun evet biraz utangaçım.VWF aleminde herkezi yenmek biraz utanç veriyor.Çünkü taraftarlar hayal kırıklığına uğruyor.Onlara acıyorum.Rey bana utangaç diyorsun da.Sen neden maske takıyorsun bunu ben dahil herkez biliyor.Kimsenin o tipsiz yüzünü görmesini istemiyorsun.Rey İntercontinental Champion benim.Ve her zaman ben olucam bu kemeri benden alıcak 3 4 kişi vardır.Oda efsaneler onları zorlarım.Stone Cold,The Rock,The Undertaker,Shawn Michaels vs.Sırf onlar alabilir.Senin gibi ezmeler alamaz.Senin gibileri anca Divas champion olur.Çünkü sana yakışçak tek kemer o.Sen anca divaları yenebilirsin Rey.Benim gibi adamlara boyun kısa...Beni yenmek için hile yapman gerekir Rey.Sen de yapamazsın onu çünkü hile biryerinde patlayabilir.Ama ben yapabilirim ben en iyisiyim ve en doğru seçenek olarak Heel oldum ve ben seçilmiş kişiyim G*y.Anladın mı ben seçilmiş kişiyim.
яєy mystєяıo
Mid Carder
Mid Carder
яєy mystєяıo

Rey mysterıo debut Empty
MesajKonu: Geri: Rey mysterıo debut   Rey mysterıo debut Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 4:42 am

-Bak etekli bey sana tekrar anlatayım.Ben elindeki kemeri alacam senin elinede bir konserve kutusu koyacağım.Nasıl olsa sana o yakışır.Tamam .Royal rumblede seni yenememiş olabilirim ama senin kadar yakışıksız Very Happy birini görmedim .Maçtan önce saç toplu oluyo aynı kızlar gibi.Maçtan sonra saçlar dağanık oluyor.Sanane benim kafamdaki masemden.Çıkarırım çıkarmam.Senden sonra gelecek olan pisliklerede yenilmem.Hem asıl G.y sensin etek giyiyorsun ve kız gibi giyiniyorsun.(seyirciler güler)Gülünecek bir tarafım varmı benim ha drew söyle.Bak ben iskoç olsaydım İskoçyaya gitmez Meksika veya Amerika gbi yerlerde yetişirdim.Yazık ne diyebilirim normalmi acaba.Sen piskolojik bir doktora git çünkü sen seçlmiş kişi banyolarında ringlerinde deyilsin anladınmı etek adam.Ben etek giyibde sürekli seçilmiş kişi benim demiyorum .Sen ancak seçilmiş divas şampiyonu olursun anladınmı drew.Bu iş benle laf yetiştirmeye gelmez anladınmı drew yani etekli adam.Ben seni sadece kurallarımla bile ezerm anladınmı drew yani etekli adam he.Rey mysterıo kuralları.Ben her yerde seni bu kurallarla halt etcem anladınmı drew ha.Royal rumble'yi ben es geçtim kolaysa şimdiki maçlarda beni yen drew .Tabi yapamassın.Sen İskoçyalı divas şampiyonu olan tiplerdensin.Bense senden daha yukarı hedeflerde olan bir adamım.Ben senin gibi etek giyen ezik bir şekilde şampiyon olmuş biri deyilim.Maskeli havası olan ve senden daha çok kemeri hakeden biriyim anladınmı beni etekli adam.Sen şimdi bu anlattıklarımıda dinlemiyorsun sanırım.
Elalem senin arkandan gülsede dinlemezsin heralde.Ben olsam dinlerdim çünkü şu anda İskoç'yadaki ailen senden iğreniyor ve ailene layık olmadığını düşünüyordur.Yazık etekli adam yazık .Yeni şampiyon ben olunca göreceksin sen .Ben şurada seni arkandan iplere göndersem ve sonrada 619 çeksem ailen sana çok gülerdi etekli drew.Ben burada evimde Smackdown'da senden kemeri aldıktan sonra artistlik yapmam senn gibi etekli adam anladınmı sözünüde pek sevmem etekli adam.Senin lafların aslında hepsi şuraya bir adam çıkarsak seni yener be .Ne zaman seninle karşılaşırız bilmem etekli adam .
Broken Dreams
Mid Carder
Mid Carder
Broken Dreams

Rey mysterıo debut Empty
MesajKonu: Geri: Rey mysterıo debut   Rey mysterıo debut Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 2:34 pm

Haha bana ailem benden utanıyor diyor.Ailen senden neden utanıyor biliyor musun ? çünkü doğura doğura bunun gibi bir ezmeyi mi doğurdu.Rey Rey sen bunu hakettin der ve Future Shock DDT'yi geçirir.

Out:İyi feuddu.Kilit atabiliriz.(Hakettin Very Happy)
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

Rey mysterıo debut Empty
MesajKonu: Geri: Rey mysterıo debut   Rey mysterıo debut Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 3:02 pm

Out : Feud atışmalarınız iyi, ancak uzun yazmak yerine daha anlamlı ve laf sokar tarzda sözler söylerseniz daha başarılı olucaksınız.. Wink
>Kilit.
https://realliferpg.yetkin-forum.com

Rey mysterıo debut
1 sayfadaki 1 sayfası