Wrestling Turkey™

Rob Van Dam!... ECW Championship Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Rob Van Dam!... ECW Championship Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rob Van Dam!... ECW Championship

YazarMesaj
The Golden Medal
Main Eventer
Main Eventer
The Golden Medal

Doğum tarihi : 10/01/96

Rob Van Dam!... ECW Championship Empty
MesajKonu: Rob Van Dam!... ECW Championship   Rob Van Dam!... ECW Championship Icon_minitimeÇarş. Nis. 06, 2011 2:36 pm

Işıklar kapanıyor titantronda ECW Kemeri resmi yanıp sönüyor..

Rob Van Dam!... ECW Championship 5798

Ve yeşil lazerler etrafı aydınlatıyor ECW seyircileri çığlık atıyor ve ringe gelen isim Rob Van Dam!...

Kemerini havaya kaldırıyor taundunu yapıyor M.C'dan mikrafon istiyor ve konuşuyor;

-------------------

-Bu ringin bir tek kralı var demiştim...Size soruyorum ''Rob Van DAM Fans'' yanıldım mı?
(Seyirciler hayırr diye bağırır..Bir anda ışıklar yanıp söner ve oda ney ECW arenasına Punk hayranları doluşmuş... Ve Punk diye tempo tutuyor... Seyirciler arasında atışmalar yaşanıyor iş kavgaya dönüşüyor RvD mikrofonu alıyor ve kouşmaya başlayınca herkes duruyor)

-Bazılarınız kiralık seyirci tutmuş..Tahmin ettiğim gibi...Bakın salak pislikler beni , bizi bu yönde ezik düşüremezsiniz bu kemer elimde olduğu sürece ben ECW'nin yıldızıyım ve öyle olmaya devam edeceğim..Araya giren bir kaç parazitide temizleyeceğim...
Ve şunu aklına sok punk bu ringin efsanevi olan güreşçisi benim ve sen her zaman bu ringin ezik olan güreşçisi olarak kalıcaksın...Çünkü ben hep kazanan taraf olucağım..Gelelim Royal Rumble'a...Seni yenmemi hazmedemedin değil mi Punk?!..'

(Der ve seyirciler çılgına döner CM PUNK yandaşları boolamaya çalışır...)

Anlaşmalı Feud Sadece Cm Punk!
Misafir
Misafir

Rob Van Dam!... ECW Championship Empty
MesajKonu: Geri: Rob Van Dam!... ECW Championship   Rob Van Dam!... ECW Championship Icon_minitimeÇarş. Nis. 06, 2011 2:49 pm

Çalıyor. Ama Punk podyumda gözükmüyor. Arena yuhalamalarla başlıyor ve sert bir ses patlıyor ve Punk hemen podyumda gözüküyor. Ringe geliyor ve mic isteyip konuşuyor.

CM Punk:

İşte gönüllü şampiyonumuz RVD. Sonunda ! O berbat yüzünü gösterdin ya bana. Ne kadar mutlu oldum. Dün gece ECW kemerini aldım ama seni tebrik etmicem. Çünkü 20 gün sonra kemerin elinden gidicek. Çünkü E.C'da kaybediceksin bu ünvanı. Sen bu ünvanla eğlen toz ama sonra elveda et o güzel kemere. Çünkü seni uyutucam ve ne olduğuna karar veremiceksin. Geçmişte Jeff'e neler yapmıştım. Ve tabiki bazı budalalara. Ama sende bunlara benziyeceksin. Seni uyutucağım ve o ECW kemeri haksız yere kazandığın belirlenicek. Dün gece ECW maçını kazanıcakken gerizekalı ve beyni fena beyinli Randy bozmasaydı bu maçı kazanmış oluyordum. Fakat diğer günlerde bu ünvanı alıcağım. Herkes beni destekliyecek. Tabi seni burada destekleyenler gelecekte güreş duygusu bile olmuyacak. Çünkü onlar güreşten ne anlar. Beni destekleyenler güreşi duygusuna ve herşeyine katmış bir insandır. Peki ya onlar. Arkana binlerce insanı almış burada kendini haklı çıkarma gibi söylentiler yapıyorsun tam tersi R.V.D ! Çünkü ben hayran veya para olsun. Ben güreşe bakarım R.V.D. Herşeyim güreşe bağlanmış. Senin gibi boş işlerle uğraşmıyorum. Neyse R.V.D. E.C'de ECW ünvanı için bir maç teklifi ediyorum.

Rob Van Dam!... ECW Championship
1 sayfadaki 1 sayfası