Wrestling Turkey™

Randy Orton Sinirli! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Randy Orton Sinirli! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Randy Orton Sinirli!

YazarMesaj
Star Ship Pain
Jobber
Jobber
Star Ship Pain

Randy Orton Sinirli! Empty
MesajKonu: Randy Orton Sinirli!   Randy Orton Sinirli! Icon_minitimeÇarş. Nis. 06, 2011 1:36 pm

Duyuluyor ECW Arenası bir anda çığlığa boğuluyor. Randy Orton Rampadan yavaş yavaş adımlarla ringe doğru iniyor. Ringe giriyor.
Spiker1: Dostum bugün Randy Çok kızgın sanki.
Spiker2: Bencede dostum bugün birisi o ringte maffedebilir.

Randy Orton bir mikrofon istiyor ve konuşmaya başlıyor.

- Kesin bakalım sesinizi!! RVD burada kazanıcam kazanıcam dedi ve dediğini yaptı. Bu işin burda bittiğinimi sanıyor? Yanılıyor! Şimdi bu kemeri alamayınca öfkem ve hırsım gittikçe dahada büyüyor! Bu kemeri elinde fazla tutamaycaksın!Önümüzde PPV'de Bu hefesin biticek! Daha bu kemerin tadını çıkaramadan bu kemeri kaybedeceksin! Zaten o gece şansına kazandın! CM Punk'a RKO yaptım tam tuşa gidicem Christian karıştı! Ve sen o becereksiz herifi tuş yaptın! Gücün ancak böyle biriye yeter zaten senin! Şapşal Rob (Rob Van Dam) Bir gece bir uyancaksın ve bunların hepsinin bir rüya olduğunu anlayacaksın! Çünkü o gece ben senden bu kemeri almış olacağım! Eğer içinde biraz erkeklik varsa gel ve önümde dur! Şapşal şampiyon !

Randy Orton Sinirli!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Randy Orton
» Randy Orton
» Randy Orton
» Randy Orton
» Randy Orton ......