Wrestling Turkey™

John Cena Talks Royal Rumble Win. Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

John Cena Talks Royal Rumble Win. Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

John Cena Talks Royal Rumble Win.

YazarMesaj
Matt Hardy!
Jobber
Jobber
Matt Hardy!

John Cena Talks Royal Rumble Win. Empty
MesajKonu: John Cena Talks Royal Rumble Win.   John Cena Talks Royal Rumble Win. Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 2:19 pm

My Time İs Now !.Cena ringe geliyor.Açıklama yapıcak.Seyirciler yuhalıyor.

-Hey hey hey sizin sorununuz ne ? Cena geldi sevinmiyor musunuz ?.Ben de sizi adam sanmıştım.Siz Raw seyircileri gibi değilsiniz Smackdown seyircileri gibi değilsiniz.Buraya gelme nedenim Royal Rumble.Royal Rumble'ı kazanıp Wrestlemania'da istediğim kemer maçına çıkabilicem.Royal Rumble'da 8.Geliyorum.Bir şey fark etmez o 19 kişiyi ezip geçicem.20.Gelsem ne yazar 1.gelsem ne yazar yine de galip ben olucam.Anladınız mı ? Royal Rumble'daki bütün rakiplerime bol şans.Çünkü şansa ihtiyaçları fazla olucak.Şimdiden aklınıza sokun.Royal Rumble'ın ardından anons şu olucak.Royal Rumble Winner:John Cena ve Wrestlemania'da da çıkacağım kemer maçını kazanıp VWF'nin en iyisi olduğumu göstericem.Hadi bakalım RR'ı kazanacağını düşünenler gelsin.Tabii benden korkmuyorsanız ve dayak yemekten.Size acıyorum.Royal Rumble'ı kazanma hayali kuruyorsunuz.Ama ben kazanıcam zavallılar.Hepiniz şimdi Royal Rumble'ı heyecanla bekliyorsunuz ve hayal kuruyorsunuz.İşte o hayaller boşa.Çünkü Royal Rumble'ın tek bir galibi olabilir.Oda:JOHN CENA.Bütün güreşçilere yazık olacaklar.Benim tarafımdan o iplerden aşşağıya düşücekler.Şu Royal Rumble'ı kazanma hayalinizi unutun.Tamam kazanıcam ama size gereken acıyı ben maçta vericem.Maçtan sonra hepiniz dışarda olucaksınız içerde olan tek bir kişi olacak oda ben.Yani Cena.Yani Wwe'nin en iyisi.Yani o Royal Rumble kazananı olacak.Bütün güreşçiler benim orda kazandığımı görecekler.Wrestlemania'da da kazandığım kemeri görecekler.Ve bu aldığım kemeri hepinizin yüzüne teker teker yapıştırıcam.Hadi korkaklar gelin de buraya hiç olmaya gücünüzü gösterin ve John Cena tarafından ezilin ez*kler.Hadi gelin korkmuyoranız yiyorsa gelin.

John Cena Talks Royal Rumble Win.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cena Royal Rumble'da sakatlandı.
» Royal Rumble I
» Royal Rumble Günler Kala..
» VWF'de Royal Rumble Heyecanı
» [NEW]VWF Royal Rumble'a Katılanlar