Wrestling Turkey™

If You Smell? WTF?! This is Glass Shatters! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

If You Smell? WTF?! This is Glass Shatters! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

If You Smell? WTF?! This is Glass Shatters!

YazarMesaj
Beer Bash 3:16
Jobber
Jobber

If You Smell? WTF?! This is Glass Shatters! Empty
MesajKonu: If You Smell? WTF?! This is Glass Shatters!   If You Smell? WTF?! This is Glass Shatters! Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 10:39 pm

*If You Smeell? duyulur ve seyirciler ayaklanır Rock Rock Rock gibi tezahuratlar yaparlar ancak The Rock hala rampada görünmemektedir. Seyirciler tam umutsuz ve şaşkın bir biçimde rampada The Rock beklerken aniden Glass Shatters çalmaya başlar.

Stone Cold hızlı ve büyük adımlarla elinde beş-altı şişe bira ile ringe doğru ilerler. Seyirciler yeniden ayaklanmıştur bu sefer gerçek kahramanları Stone Cold gelmiştir. Stone Cold bir şişe bira açar ve içmeye başlar ardından mikronu alır ve konuşmaya başlar.
-Hahahaha! Birden kendini insanların şampiyonu ve kurtarıcısı olduğunu sanan budala dilini çıkarıp mikrofonları yalayan ve aptal aptal sesler çıkaran the rock geldiğini sandınız degilmi! Yanıldınız! Buraya gelip size the rockın budalalıklarından bahsetmiyecegim. Çünkü onları anlatmak için bukadar kısa bir zaman dilimi yetmiyecek! Bana özel bir şov hazırlanmalı. Gelelim asıl konuya buraya gelip konuşmamın asıl nedeni bu hafta gerçekleştirilecek Raw şovunda the rock ile WWE championship conterderlık maçına çıkıcaktım ancak bu hafta general managerin draft şovu olduğunu açıklamasından sonra kararımı verdim! Bana verilen kontrat hakkını sadece soylu ve kraliyet ailesinden kişilerin katıldığı Royal Rumlbe ppvsinde gerçekleştiricez! Ve yine rakibim the rock! çünkü Stone Cold Steve Austin yine öyle istiyor. der ve ardından bir-iki bira açıp kafasına diker seyircilere doğru patlatır ve ringi bira içinde bırakıp Glass Shatters eşliğinde ringten ayrılır.
Jobber
Jobber

MesajKonu: Geri: If You Smell? WTF?! This is Glass Shatters!   If You Smell? WTF?! This is Glass Shatters! Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 10:41 pm

Kısa bir promoydu kilitlenebilir Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: If You Smell? WTF?! This is Glass Shatters!   If You Smell? WTF?! This is Glass Shatters! Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 7:55 am

Konunuz kilitlenmiştir.

If You Smell? WTF?! This is Glass Shatters!
1 sayfadaki 1 sayfası