Wrestling Turkey™

Jeff Hardy Return!! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Jeff Hardy Return!! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jeff Hardy Return!!

3 posters
YazarMesaj
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

Jeff Hardy Return!! Empty
MesajKonu: Jeff Hardy Return!!   Jeff Hardy Return!! Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 2:16 pm

No More Words!!!

Ve Jeff Hardy Gozukuyor !!!
Jeff Hardy , Klasik Tauntunu Yapıyor .
Jeff Hardy Return!! 1178864s
Ringe Dogru Kosuyor . Ve Ringe Girip Taunt Yapıyor . Artık Herkes Cosmustur !!!
Jeff Hardy Return!! 070324011940415220dg9
Ve Konusur :
İste Beklediginiz Adam Geldi . Herkesin Sevdigi Adam . Smackdown'un En İyisi Olan Kisi ! Yani Jeeeeefff Hardy!! Ve Gelir Gelmez Yapacaklarım Herkesi Sasırtacak . Ama Bu Cok Supriz Olmayacak . Neden Mi ? Cunku Ben En İyilerdenim . Ben Extreme Enigma'yım ! Ve Ben Artık Sizin Hem World Heavyweight Champion Olacagım . Hemde Tag Team Champ ! Ama Tek Problem Oldugunu Dusunuyorsunuz Degil Mi ? Tek Problem Takım Arkadasımın Olmaması . Hepiniz Yanılıyorsunuz . İste Sizlere Takım Arkadasımı Taktim Edeyim . Hadi Adamım Buraya Gel ! ! !
αωєѕσмє σηє!
Mid Carder
Mid Carder
αωєѕσмє σηє!

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Return!!   Jeff Hardy Return!! Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 2:24 pm

Eşliğinde The Miz ringe gelir.
Konuşmaya başlar:
Evet Smackdown halkı tag team arkadaşım Jeff Hardy. Bu benim içinde çok güzel oldu. Ve şimdi önümüzde büyük bir hedef var oda Tag Team Champions. Bu kemer bizim kibi büyük ve güçlü adamlara layıktır. Hiç merak etmeyin bu kemer layık olduğu gibi bizim olacak. Bu kemeri alırken WWE evrenin 2 muhteşem adamını izlemeye doyamıcaksınız. Bu konuşmamdan sonra arkamdan atıp tutacaklar ama onların cesaretide o ! Konuşmam kısa ama yapacağımız işler büyük olacak. Sözü olan varsa gelsin bu ringe !
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Return!!   Jeff Hardy Return!! Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 2:29 pm

Jeff Hardy Return!! Images?q=tbn:ANd9GcTqy6DV9rS_w6hMZSEWXOhYT-lpYPbQ5qYMKBYzlCRsomP0sXTkQg&t=1
Jeff : Evet , Dostum . Tamamen Sana Katılıyorum . Biz İkimiz Cok İyi İsler Basaracagız . Biz İkimiz WWE Evreninin En İyisiyiz . Ayrıca Yapılacak Olan ilk Pay-Per-View ' de O Kemerleri Alacagız Dostum . Bizi Durdurabilecek Kimse Yok . Ama Bunu Dusunenler Olacak . Ama Nafile ! Hicbir Sey Bizi O Kemeri Almaktan Alıkoyamayacak . Neden Mi ? Because We Are The Awesome Enigma And ....

Tamamlaması İcin Miz'e Bırakır .
αωєѕσмє σηє!
Mid Carder
Mid Carder
αωєѕσмє σηє!

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Return!!   Jeff Hardy Return!! Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 2:37 pm

The Miz: ( Mikrfonu ağızına götürür ve We Are Awesome!!! diye bağırı.) Evet bu sesimiz gibi gücümüzlede inletecez bu ringi dostum. Çünkü biz Awesome mans. Diyerek
Eşliğinde ringen ayrılırlar.
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Return!!   Jeff Hardy Return!! Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 2:56 pm

Out : Feud bitmiş + kilit. Wink
https://realliferpg.yetkin-forum.com

Jeff Hardy Return!!
1 sayfadaki 1 sayfası