Wrestling Turkey™

Time to Play The Game - Return Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Time to Play The Game - Return Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Time to Play The Game - Return

4 posters
YazarMesaj
King of the Kings
Jobber
Jobber
King of the Kings

Doğum tarihi : 12/11/95

Time to Play The Game - Return Empty
MesajKonu: Time to Play The Game - Return   Time to Play The Game - Return Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 9:23 pm

Triple H ringe gelir.Micheal Cole'den mikrofonu alır ve konuşmaya başlar.

"Geri döndüm.Buradaki herkezi ve düşündüklerimi parçalayacağımı düşünüceğinizi biliyorunuzdur umarım.Ben bir oyunum, yeni gelen jobberler gibi kolay yenilen birisi değilim.Edge, The Rock, Randy Orton, Steve Austin ! Bu Superstar'ları tek yenen benim.Tabikide Mid-Cardları saymıyorum.Onları defalarca yendim ki sayısını tutmakta artık zorlanıyorum.Neyse.Burada yani VWF'de bazı yeni superstarlar var.John Morrison ve The Miz gibi.Onların önleri açık.Ama benim önüm dahada açık ! Şu an tek hedefim aptal bir herife verilen ancak gerçek sahibi ben olduğum o ünvan King of the Ring ünvanı! Onu o budala adamdan geri alıcam!''
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

MesajKonu: Geri: Time to Play The Game - Return   Time to Play The Game - Return Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 9:25 pm

Out : Hocam Karakterin Onaylanmadan Neden FEud Kesiyorsun ?
King of the Ring Sheamus
Jobber
Jobber
King of the Ring Sheamus

Doğum tarihi : 10/05/95

MesajKonu: Geri: Time to Play The Game - Return   Time to Play The Game - Return Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 9:28 pm

Bir anda Written In My Face duyulur.

Sheamus ringe doğru yürür.
Sonra ringe girer.
Bir mikrofon alır.

" Benim adımı saymamana gerçekten alındım (!) Benim gibi tanrı tarafından seçilmiş birinin adını saymaman hiç hoşuma gitmedi. Senin gibi bir yaşlı bunağın WWE ye geri dönmesi. Zaten bir kaç güne benim tarafımdan sakatlanmış olarak evinin yolunu geri tutacaksın. Hiç şüphem yok. Düşmanın olmaya gelmedim buraya (!) Sadece seni biraz hırpalıyacağım " der ve vurmuş gibi yapar. Gülmeye başlar. Tribünlerden "boo!" sesleri yükselir.
King of the Kings
Jobber
Jobber
King of the Kings

Doğum tarihi : 12/11/95

MesajKonu: Geri: Time to Play The Game - Return   Time to Play The Game - Return Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 9:31 pm

King of the Ring olmuşsunda havalanmışsın ama bu VWF Aleminde tek King of the Ring benim ve buna tüm VWF alemi şahittir.Senin gibileri yendiğimi ilk cümelelerimde söylememişmiydim ben Sheamus ? Tüm VWF benim burada senle maç yaparsak 10 dakika bile sürmeden seni yenebileceğimi biliyordur.Çünkü VWF Universe, King of the Ring (!) ünvanına kapılmış Sheamus'a hiç bir şey vermicektir. Senden bu unvanı geri alıcam budala! King of the Ring sadece benim!
King of the Ring Sheamus
Jobber
Jobber
King of the Ring Sheamus

Doğum tarihi : 10/05/95

MesajKonu: Geri: Time to Play The Game - Return   Time to Play The Game - Return Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 9:35 pm

'' O zaman gelde al bakalım, seni aptal bunak (!) '' der ve ardından HHH'nin karnına bir tekme vurur ardından iplerden seker ve Bicyle Kick (!) HHH yerlede acı içinde.
Ardından King Sheamus ''Celtic Warrior and King of The Ring'' diye bağırır ve Written In My Face ile ringten ayrılır.

(Kilit lütfen + anlaşmalı bir feuddu)
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: Time to Play The Game - Return   Time to Play The Game - Return Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 9:42 pm

Sexton Hardcastle demiş ki:
Out : Hocam Karakterin Onaylanmadan Neden FEud Kesiyorsun ?

Onaylandı, feud bitmiş kilit!
https://realliferpg.yetkin-forum.com

Time to Play The Game - Return
1 sayfadaki 1 sayfası