Wrestling Turkey™

Matt Hardy Promo Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Matt Hardy Promo Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Matt Hardy Promo

2 posters
YazarMesaj
The Angelic Diablo
Jobber
Jobber
The Angelic Diablo

Doğum tarihi : 07/06/98

Matt Hardy Promo Empty
MesajKonu: Matt Hardy Promo   Matt Hardy Promo Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 6:21 pm

ECW Arenada büyük bir sessizlik olur ardından çalan müzik Live for Moment ve Matt Hardy ringe doğru ilerliyor.Ringe giriyor ve elindeki mikrofonla konuşmaya başlıyor.
*Live for Moment ve karşınızda Matt Hardy. Ben buraya aptalca çıkan kendilerini göstermek adına dostlarım ve düşmanlarım ringe gelsin, herkes ayaklarıma kapansın, ucubelerin hepsinin kafası as*ime girsin(?) gibi saçma cümleler sarf etmiyeceğim. Yada size yeteneklerimden, üstünlüklerimden, başarılarımdan da bahsetmiyeceğim. Çünkü beni ve bütün özelliklerimi siz benden daha iyi biliyorsunuz. (-Matt -Matt -Matt sesleri duyulur) Biliyorum beni seviyorsunuz ve bende sizin sevginiz kadar size saygı duyuyorum ECW halkı. Ama bu arenada size saygı duymayan, kendini büyük gören ve hatta sexy(!) bulan bir çaylak var. Adı John Morrison. Evet John Morrison, namı diğer The Shaman of Sexy(?)! İnanın bana sexyliğinden öte kendini beğenmiş bir adam oysa asla rakibim olamayacak bir çaylak! Seni çağırıyorum John buraya gel ve boyunun ölçüsünü al. ECW Championship kimin hakkı gör, seni ucube herif!
The Shaman of Sexy
Jobber
Jobber
The Shaman of Sexy

Doğum tarihi : 17/08/93

Matt Hardy Promo Empty
MesajKonu: Geri: Matt Hardy Promo   Matt Hardy Promo Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 8:00 pm

Ain't No Make çalıyor

John Morrison yavaş yavaş geliyor ve ağırlatılmış bir biçimde özel pyro tauntunu yapıyor . Ringe doğrı ilerliyor ve gözündeki gözlüğü çıkarıp seyircilerden bir kadına takıyor ve rampada yoluna devam ediyor ardından ringe giriyor ve bir mic. alıyor . Öncelikle kürkünün omzunu silkeliyor ve Matt Hardye bakıyor :
-Hey budala senin burada ne işin var . Senin şimdi evinde oturup FOX Sports u açıp elinde patlamış mısırın ile benim şovumu izlemen gerekti sevgili 'FAT HARDY' . Ama buradasın umarım yolunu şaşırmıssındır 'Fat yoksa burdan çıkışında yolunu bulamayabilirsin çünkü seni bir güzel pataklamış olucam 'Fat Hardy! Burada bana gelmiş meydan okuyorsun ve bununlada kalmayıp bana hakeretler ediyorsun . Eminimki bu arenadaki herkes seksiliğimi kabul ediyor ve senden üstün olduğumu biliyordur ! Aslında bunu sende biliyorsun ama inkar ediyorsun ufaklık ! Bana bir çaylak demenden de anlaşılıyor . Kariyerinde kazandığı tek kemer Hardcore şampiyonluğu olan ve onuda hile ve bilinmezliklerle dolu kardeşini o göbeğinle yenerek kazanan bir 'Fat Hardy duruyor karşımda evlat . Benim karşıma çıkman için bir fırın ekmek yemen lazım demek isterdim ama senin benim gibi olman için yemek yemeden su içmeden sadece senelerce çalışman gerekir . Ve mic.i seyircilere uzatır 'FAT HARDY 'FAT HARDY 'FAT HARDY diye destek alır .

Matt Hardy Promo
1 sayfadaki 1 sayfası