Wrestling Turkey™

The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA ! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA ! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA !

4 posters
YazarMesaj
Y2J's Rebirth
Mid Carder
Mid Carder
Y2J's Rebirth

Doğum tarihi : 21/12/99

The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA ! Empty
MesajKonu: The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA !   The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA ! Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 2:35 pm

Graveyard Semphony, ardından gong sesleri !
Etraf kararıyor.
Undertaker yavaşça ringe doğru yürüyor.
Arkasından pyro'lar patlıyor.
Ringe giriyor.
Mic alıp konuşmaya başlıyor :

Karanlık... Gerçekten karanlığı çok özlemişim. Burayı da özlemişim. Bütün bu pyro'ları, atmosferi, SmackDown'ı, sizleri.. En önemlisi de ne biliyor musunuz ? WrestleMania'yı ! WrestleMania'da 18 kere rakiplerimi karanlığa postaladım. Üst üste 18 kere. Ve 18 yıl demek oluyor bu. 18 yıl.. Vay be.. Dillere kolay söylemesi. Ama hiç kolay değil gerçekleştirmesi.
Karanlık 19. WrestleMania kurbanı için beni bekliyor.. Ben de sabırsızlıkla 19. kez rakibimi karanlığa atmayı bekliyorum. 19. rakibim de eminim ki beni yenmeyi bekliyordur. Ne yazık ki ona kötü bir haberim var. Beni yenmeyi istiyorsun biliyorum ama "nafile". Kurbanın kim olduğunu bilmediğim için genel konuşuyorum. Kendini gösterirse onun hakkında konuşabileceğim. Daha rakibim olmadığı için konuşmak istemiyorum.
Şimdi ;
COME HERE !
Broken Dreams
Mid Carder
Mid Carder
Broken Dreams

MesajKonu: Geri: The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA !   The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA ! Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 6:13 am

Oh man ! Alberto Del Rio geliyor.Düüüt.Korna ya yine basıyor. Very Happy

Vay vay vay.Burda kimleri görüyorum.18-0lık serisiyle hava atan bir mor*k.Önceki rakiplerin çok kolaydı biliyor musun Dead Man ?.Edge HBK falan hikaye.Wrestlemania serini ben bitiricem ve o seri artık şöyle olucal.Eighteen-One.Senin serini bitirebilecek tek bir kişi var oda benim.Çünkü ben en iyisiyim anladın mı mor*k.Wrestlemania serinle vedalaşmaya başla bence.Çünkü WM gelince o serin biticek yani BE CAREFUL ! diyerek ringten ayrılır.
Y2J's Rebirth
Mid Carder
Mid Carder
Y2J's Rebirth

MesajKonu: Geri: The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA !   The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA ! Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 7:21 am

Ahaha ! Serimi bitirecekmiş. Tamam Del Rio. Bitirebilirsin. Kendi hayal dünyanda bitirebilirsin ancak, sefil ! Edge ve HBK hikaye olabilirler. Benim her rakibim, benim için hikayeydi. Onları yeneceğime inanıyordum. Karanlık da inanıyordu. Ve yendim ! Sırada sen varsın. Numara 19. O lanet ağzını yamultup bir daha konuşamamanı sağlayacağım.
Aslında çok hevesli bir gençsin. Zenginsin. Ama zengin olman, gururlu olduğun anlamına gelmez.
Karı gibi giyinmen de zengin olduğun anlamına gelmez.
Seni öldüreceğim, karanlık seni yutacak.
YOU WILL, REST..IN..PEACE !
Broken Dreams
Mid Carder
Mid Carder
Broken Dreams

MesajKonu: Geri: The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA !   The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA ! Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 7:29 am

Uuu çok korktum.Undertaker beni yenicek ve serisini devam ettiricek.Kendi hayal dünyamdaki şeyler gerçek olmasın dikkat et Taker.Sen de benim için hikayesin.Evet ben zenginim ve yakışıklıyım senin gibi değilim mor*k.Ben mi karı gibi giyiniyorum ? Sen de bu kıyafetler olmadığı için kıskanda adamım.Birde karanlık beni yutamaz ben karanlığı yuttum sırada da sen varsın.Benim giyimime laf atıyorsun da sen çok mu güzel giyiniyorsun ? Osmanlı döneminden kalma kıyafetler giyiyorsun. Very Happy.18-1 der ve göz kırparak ringten ayrılır.

En son John ''JoMo'' Morrison tarafından C.tesi Nis. 02, 2011 7:47 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Y2J's Rebirth
Mid Carder
Mid Carder
Y2J's Rebirth

MesajKonu: Geri: The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA !   The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA ! Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 7:35 am

Sen mi karanlığı yuttun ? Biliyor musun, çok hayalperestsin. Belki de şizofren.
Bu kıyafet stili, benim stilim ! Karanlık bir stil.
Alberto.. Sen bana moruk dedin öyle mi ?
Önce kendi züppeliğine bak !
19-1 yapman için bu yıl yenilmen lazım, şapşal. Ancak diğer yıl da beni yenemezsin. Diğer yıl.. Diğer yıl.. Bu hep böyle sürüp gidecek. Taa ki ben güreşi bırakana kadar. Ama ben, karanlığı bırakmayacağım, güreşi bırakacağım. Aklından çıkarma. Beni güreşi bırakmaya şeytan bile zorlayamaz.
Neden biliyor musun ?
ŞEYTAN BANA PATRON DER !
Broken Dreams
Mid Carder
Mid Carder
Broken Dreams

MesajKonu: Geri: The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA !   The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA ! Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 7:42 am

Out:Ya 18 yapçaktım düzeltiyim Very Happy.

On:Alberto Titantron'da gözükür.Şeytan sana patron derse bana da şeytan'ın ta kendisi der.Anladın mı mor*k der ve Titantron kapanır.
Sexton Hardcastle™
Main Eventer
Main Eventer
Sexton Hardcastle™

MesajKonu: Geri: The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA !   The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA ! Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 9:39 am

Out : Şimdi Taker Sen Taker'ın Amelesi Oluyosun Very Happy
Broken Dreams
Mid Carder
Mid Carder
Broken Dreams

MesajKonu: Geri: The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA !   The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA ! Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 9:46 am

Out:Hacı benim kafa iyi.Kilitleyin ya ben de gittim feud bitti. Very Happy
ѕιℓνєяωσℓƒ
Mid Carder
Mid Carder
ѕιℓνєяωσℓƒ

Doğum tarihi : 05/08/96

MesajKonu: Geri: The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA !   The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA ! Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 10:00 am

Kilit.

The Undertaker in the ring and talk abouts WRESTLEMANIA !
1 sayfadaki 1 sayfası