Wrestling Turkey™

If You Smell.The Rock.Is Cookin'.People's Champ Return to Monday Night RAW! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

If You Smell.The Rock.Is Cookin'.People's Champ Return to Monday Night RAW! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

If You Smell.The Rock.Is Cookin'.People's Champ Return to Monday Night RAW!

2 posters
YazarMesaj
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

If You Smell.The Rock.Is Cookin'.People's Champ Return to Monday Night RAW! Empty
MesajKonu: If You Smell.The Rock.Is Cookin'.People's Champ Return to Monday Night RAW!   If You Smell.The Rock.Is Cookin'.People's Champ Return to Monday Night RAW! Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 2:51 am

IF YOU SMMEEELLLL? THE ROCKKK! IS COOKINNN'!'
Rock her zamanki klasik girişini yapar. Mikrofon alıp konuşmasına başlar.

''Beni televizyonları başında beni izleyen binlerce ve milyonlarca insanlar , FİNALLY ! THE ROCK HAS COME BACK TOOOO WWE ! (Seyirciler'den müthiş bir destek yükselir) Hadi durmayın ! Tüm coşkunuzu dışarı vurun millet ! Çünkü Candyass kicker The Rock burada ! The Rock burada , çünkü WWE'nin RAW brandının Stone Cold denen Jabroni'den kurtarılması lazım ! Bunu başaracak isim de elbette Rated R Superstar! Edge adlı Assclown değil. Bu isim tabii ki de ! Time to Play The Game King of the Kings Triple H ! Değil... THİS NAME İS !!! OF COURSE ! THİS NAME İSSSSS !! THE ROCK ! KİNG OF THE WWE ! THE GREAT OF THE GREAT OF THE BEST GREAT ONE ! THE PEOPLE'S CHAMPİON ! THE MOST ELLLLECTRİFYİNG MAN İN SPORTS ENTERTAİNMENT ! THE CANDYASS KİCKER ! (Seyirciler çok pis çoşar ) Ve şimdi konuşma sırası Stone Cold'a geldi. O kendini WWE'nin kralı sanan pis ayyaş kendini bir şey sanmakta ! Fakat The Rock geldi ve onun kıçına tekmeyi basıp WWE Still kemeri alacak ! Ve Rock kemeri alırken ekran başındaki seyirciler şöyle haykıracak (Seyircilerin sesini taklit eder şekilde ve kısık bir ses tonuyla el mimiklerini kullanarak...) Oh my god ! Look at The Rock , he is kickin' Stone Cold's Candyass , oh no It's an stunner ! Holly Shit ! He's unstoppable ! Stone Cold Steve Austin is dead ! OH MY !! OH MY !! It's Rock Bottom time ! Yeah ! He got it ! Ohh yeaaa.. oh yeaaa I know this looks ! IT'S PEOPLE'S ELBOW TİME ! AND HE HİTS İT ! 1 ! 2 ! 3 ! ROCK IS THE CHAMP ! I LOVE YOU ROCK ! YOU'are best ! You're so best man ! (Konuşmasını düzeltir.) Ve bu olayların sonucunda ise Stone Cold sakat olarak aylarca hastanede yatacak ! Çünkü o kendisinin kim olduğunu bilmeden buralarda Rock varken kral olarak takılıyor. Bu yüzden de asıl kral olan Rock tarafından (Beysbol topuna vurur gibi yaparak.) Kıçına tekmeyi vurup şutlanacak ! And the time is now ! IF YA SMELLLLLLLLLELALELALLLLAYYYEEEAAAA !! WHAT THE ROCK ! IS COOKIN' !!''
https://realliferpg.yetkin-forum.com
Beer Bash 3:16
Jobber
Jobber

If You Smell.The Rock.Is Cookin'.People's Champ Return to Monday Night RAW! Empty
MesajKonu: Geri: If You Smell.The Rock.Is Cookin'.People's Champ Return to Monday Night RAW!   If You Smell.The Rock.Is Cookin'.People's Champ Return to Monday Night RAW! Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 7:09 am

Ve aniden cam kırılma sesi duyulur ve Glass Shatters çalmaya başlar.(Theme Song'um imzamda) Bu gelen Stone Cold Steve Austin.
Seyircilerden Beer Bash, 3:16, Give Me Heel Yeah! gibi sesler duyulmaya başlar.Stone Cold elinde bir şişe bira ile ringe girer The Rock şaşkınlık içinde Stone Coldu'u seyretmektedir.Stone Cold, The Rock'ı hiç önemsemeden ringin 4 köşesinede çıkarak seyirciye selamını verir ve The Rock'a önce gülümser, bir anda yüzü değişir ve elindeki bira şişesini kafasına diker boş kutuyu ring dışına fırlatır.Ardından mikrofon alarak konuşmaya başlar.
-(Alaycı bir şekilde dilini çıkararak) IF YOU SMELELALALALE? diye bağırır ve dalga geçer.Seyirciler Stone Cold ve The Rock severler olarak ikiye ayrılmış durumdadır ve bu iki efsane sayesinde arena büyük bir heyecan içindedir.
Stone Cold konuşmasına devam eder.
-Hey Rock! Bak dostum uzun zamandır içinde bulunduğumuz bir dostluğumuz vardı ancak sen eski günlerinde benden hırsını alırcasına bunu bozdun.Biliyorum Rock ... biliyorum ... aynı kişiye defalarca yenilmenin ne demek olduğunu biliyorum. Benden nefret etmenin sebebinide biliyorum, çünkü ben senden üstündüm ve hep üstün olucağım oysa benim senden nefret etme sebebim ise şu ağzınla yaptığın iğrenç hareketlerin WWE mikrofonlarının içine kadar işlemesi ... der ve seyirciler gülmeye başlar Stone Cold alaycı bir hareketle mikrofonu yere atar ve yeni bir mikrofon alır.
-Şimdi Rock, buraya gelip WWE kemerinin senin olacağını söylüyor ve atıp tutuyorsun. Benim buraya geliş amacımın ne kemer ne de bir efsane olma olgusundan kaynaklanmadığını herkes biliyorum. Çünkü ben zaten bir efsaneyim Rock! Ancak beni kendine SEN rakip olarak görüyorsan ... O zaman SEN bunun sonucunu ödüyeceksin..
MICHEAL .... diye seslenir Micheal Cole'a. Micheal Cole önceden korkmuştur ancak yapması gereken şeyi yapmak için ringe girer.Colu'un elinde bir kontrat vardır bunu Stone Cold'a uzatır ...
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

MesajKonu: Geri: If You Smell.The Rock.Is Cookin'.People's Champ Return to Monday Night RAW!   If You Smell.The Rock.Is Cookin'.People's Champ Return to Monday Night RAW! Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 7:19 am

The Rock olayları gülerek izlemektedir.Ancak birden hareketlenir ve yerdeki mikrofonu alarak
''Stone Cold.. Diğer adlarıyla Steve Austin, Beer Bash, F*ck Fear, Heel Yeah 3:16!.. Yada herneyse.. Diğer isimlerinide sana annenmi koydu küçük oğlan..''
The Rock dalga geçercesine hareketler yapsada Stone Cold'un elindeki kontratı merak etmektedir.
''Hey baksana Stone Cold, elindeki aptal kağıt bir market indirim broşürümü?.. Tamam dostum inan bana, sana çok ucuz bez markaları bulabilirim.İstersen sana alabilirimde (dalga geçercesine Stone Cold'un kalın sesinin taklidini yaparak) çünkü sen buraya kemer için gelmedin.. çünkü sen zaten bir efsanesin ve burada olmak için para almıyorsun.. öyle değilmi Cold!, Steve, Beer Bash, F*ck Fear! yada geriye kalan saçma sapan ne varsa..''
Jobber
Jobber

MesajKonu: Geri: If You Smell.The Rock.Is Cookin'.People's Champ Return to Monday Night RAW!   If You Smell.The Rock.Is Cookin'.People's Champ Return to Monday Night RAW! Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 7:28 am

-Tamam Rock, saçma sözlerinin ve hareketlerinin nedenini elimde kağıdı merak etmene bağlıyorum.Şimdi bu kağıtta yazılı olan sözleşmeyi iyi dinle!!!
''WWE, Stone Cold Steve Austin Kontrat Anlaşması:

-WWE Championship için #1 contender olucak ve rakibini kendisi seçicek.''

-Evet Rock sanırım buraya kadarı yeterlidir. Buraya gelmeden önce elde ettiğim kontrat sözleşmesinde bunlar yazılı (Rock sinirlenmiştir ancak belli etmemeye çalışır)
Ve sen beni istedin diye bende seni rakibim olarak seçiyorum ve M. Cole'dan kalem alır imza atar ve kontrat sözleşmesini fırlatır!
-Evet Rock Pazartesi Gecesi RAW şovunda benim WWE kemeri için karşılaşacaksın ... Neden mi??? ÇÜNKÜ STONE COLD STEVE AUSTIN BÖYLE İSTİYOR! ...

der ve köşeye çıkar ardından 2 bira şişesi yakalar ve kafasına diker ardından 2 şişe daha alır ve bunlarıda seyirciye doğru patlatır ringin her yerini bira içinde bırakır.Ardından yine köşeden 2 bira şişesi yakalar ve ringin ortasında hala şaşkınlık içinde duran Rock'ın karşısına geçerek bir tanesini ona verir. Ve kendisi açarak birayı kafasına diker ...
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

MesajKonu: Geri: If You Smell.The Rock.Is Cookin'.People's Champ Return to Monday Night RAW!   If You Smell.The Rock.Is Cookin'.People's Champ Return to Monday Night RAW! Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 7:29 am

The Rock çok sinirlenmiştir ama seyircilerin önünde küçük düşmemek için Stone Cold'un uzattığı birayı alır ve o da içmeye başlar..
Jobber
Jobber

MesajKonu: Geri: If You Smell.The Rock.Is Cookin'.People's Champ Return to Monday Night RAW!   If You Smell.The Rock.Is Cookin'.People's Champ Return to Monday Night RAW! Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 7:32 am

Stone Cold bir anda içtiği bira şişesini fırlatır ve Rock'a What The F*ckin'? tauntunu yapar ardından karnına bir tekme ve STUNNER!!! ...
Rock yerde çaresizce yatmaktadır. Ardından Glass Shatters çalmaya başlar ve Stone Cold yerdeki bira şişesini Rock'ın yüzüne döker ve tauntlarını yaparak ringten ayrılır.

If You Smell.The Rock.Is Cookin'.People's Champ Return to Monday Night RAW!
1 sayfadaki 1 sayfası