Wrestling Turkey™

Aj Styles ve WWF Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Aj Styles ve WWF Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aj Styles ve WWF

2 posters
YazarMesaj
The Phenomenal One
Jobber
Jobber
The Phenomenal One

Aj Styles ve WWF Empty
MesajKonu: Aj Styles ve WWF   Aj Styles ve WWF Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 5:23 pm

Arkadaşlar merhaba.Ben çok büyük bir TNA ve Aj Styles fanıyım.İnternet ortamlarında çok muhabbetler ve yalan haberler dönüyor Aj hakkında.Bunların hepsine bir çırpıda cevap vermek istiyorum.
Aj Styles TNA'nın kuruluş yılı olan 2002deki ilk maçından itibaren tamamen TNA arenasında güreşmiştir.Ancak 2001 yılında WCW'da kısa süre yer almış ve WWF'de sadece 1-2 kere The Hurricane ile maça çıkmıştır.Bu maçlar house showlarda oynandığı ve dark match adını taşıdığı için bu maçlara erişmek çok zordur ancak ben buldum ve sizinle paylaşmak istiyorum.

Konu yanlış yerdeyse düzeltirseniz sevinirim.WWE kısmına açmamın sebebi bir haber olması ve WWF'i eski bir federasyon değilde WWE olarak saymamdır.
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

Aj Styles ve WWF Empty
MesajKonu: Geri: Aj Styles ve WWF   Aj Styles ve WWF Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 6:26 pm

Çok güzel bir paylaşım. AJ Styles hakkında gerçekten çok çarpıtılmış bilgiler var gerçekten çok yetenekli bir güreşçi bende çok severim Smile
https://realliferpg.yetkin-forum.com

Aj Styles ve WWF
1 sayfadaki 1 sayfası