Wrestling Turkey™

Tommy Dreamer is RAW Return! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Tommy Dreamer is RAW Return! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tommy Dreamer is RAW Return!

3 posters
YazarMesaj
3T Power
Jobber
Jobber
3T Power

Doğum tarihi : 24/03/98

Tommy Dreamer is RAW Return! Empty
MesajKonu: Tommy Dreamer is RAW Return!   Tommy Dreamer is RAW Return! Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 7:53 pm

Birden Tommy'nin Man In the Box müziği çalmaya başlar ve herkes bir anda şaşırır.Ardında Tommy Dreamer üstündeki ECW logolu T-Shirt ile bir elinde telli sopa diğer elinde mikrofonla ringe eskisinden daha ateşli bir şekilde koşar ve seyirciler çılgına döner ve mikrofonla konuşmaya başlar :
Döndüm ve artık daha coşkulu dövüşeceğim ve bunun için ilk hedefim United States Title.Fakat bunun için önüme engeller çıkacağını biliyorum ama korkmuyorum çünkü hepsini devirebilecek kadar yürekli ve bir o kadarda güçlü olduğumu biliyorum.Burdan bana karşı United States Title için gelicek rakibime sesleniyorum.Maçtan sonra kafan yarılmış yüzün kanlar içinde ve vücudundada kesik kesik yaralarla birlikte teller bulabilirsin!Çünkü ben Hardcore-Man! ve burayı sürüngenlerden kurtarıp eski ECW Original grubunu kurmaya karar verdim! RAW arenasının heryerine extreme ruhu işleyecek!Burası tam bir ECW olucak!Ve bunu ben gerçekleştireceğim!
derken sözü kesilir.

...
The Whole F'n Show
Jobber
Jobber
The Whole F'n Show

MesajKonu: Geri: Tommy Dreamer is RAW Return!   Tommy Dreamer is RAW Return! Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 12:13 pm

One of A Kind! OMG! He is Rob Van Dam is Debut on RAW!
[Seyirciler muthiş çığlıklar içinde bağırıyorlar.'R-V-D R-V-D R-V-D']
Rob Van Dam hızlıca koşarak ringe girer ve köşeye çıkar ve 'R-V-D' tauntunu yapıp seyirciyi iyice çoşturur.Ve mic. alıp konuşmaya başlar.

-Aman Tanrım.Kimleri görüyorum burda.Eski ECW'nun ezik ama onurlu adamlarından Dreamer.Seni rüyacı Tommy! Sen hangi ara uykundan kalktın dostum.Ve üstelik RAW'a gelip burda extreme ve U.S'tan bahsediyorsun.Ama yanılıyorsun bunlar senin değil benim uzmanlık alanım.Ayrıca senin gibi küstahlara acı çektirmek ve hakkından gelmekte benim hobilerim arasındadır Tommy.Sanada bunları uygulamadan ringimden toz ol seni ufaklık der.
3T Power
Jobber
Jobber
3T Power

MesajKonu: Geri: Tommy Dreamer is RAW Return!   Tommy Dreamer is RAW Return! Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 12:18 pm

Gerçekten komiksin RVD bana bu aptallıklarından söz etmeyi keste, buraya uzun zamandan sonra neden geldiğini söyle.Yoksa ringten giden ben değil sen olucaksın hemde pataklanarak.
The Whole F'n Show
Jobber
Jobber
The Whole F'n Show

MesajKonu: Geri: Tommy Dreamer is RAW Return!   Tommy Dreamer is RAW Return! Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 12:21 pm

Gülerek Tommy'e bakar ve devam eder.
-Burada senin gibi aptalların çok olduğunu ve boylarına bakmadan saygısızca kemerlere atladıklarını gördüm, bu saçmalıkları engellemek için burdayım!Ve hepte burada olucam, senin sonunu hazırlayana kadar!
3T Power
Jobber
Jobber
3T Power

MesajKonu: Geri: Tommy Dreamer is RAW Return!   Tommy Dreamer is RAW Return! Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 12:22 pm

Demekki uzun zaman burada olacaksın RVD, çünkü benim sonumu getireyemecek ve kemerlere sahip olmamı engelleyemeceksin.Buradan seni gönderen ben olucam yani Hardcore-Man Tommy Dreamer!
The Whole F'n Show
Jobber
Jobber
The Whole F'n Show

MesajKonu: Geri: Tommy Dreamer is RAW Return!   Tommy Dreamer is RAW Return! Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 12:25 pm

-Beni sadece güldürüyorsun aptal herif.
derken hızlıca ringten iner ve ring altından bir sandalye çıkarır, ardından ringe girer ve sandalyeyi kurarak oturur.-Senin masallarını dinlemeyeli uzun zaman olmuş Tommy, hadi durma devam et senin palavralarını istediğin kadar dinleyebilirim.
3T Power
Jobber
Jobber
3T Power

MesajKonu: Geri: Tommy Dreamer is RAW Return!   Tommy Dreamer is RAW Return! Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 12:29 pm

Tommy ilk önce sandalyeyle gelen RVD'den çekinmiştir ama sonra toparlanarak sözlerine devam eder.
Biliyorum Rob Van Dam. Küçük bir kız çocuğunun uzun zamandır masal dinlememesi onu kötü etkiler ve masal peşinde koşturur, bunların aynısını sende görüyorum Rob Van Dam, sadece ufak bir kız çocuğu gibisin, ve tek bildiğin ağlayıp-sızlayıp kendini başarılı görmendir.
The Whole F'n Show
Jobber
Jobber
The Whole F'n Show

MesajKonu: Geri: Tommy Dreamer is RAW Return!   Tommy Dreamer is RAW Return! Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 12:29 pm

Rob Van Dam sinirli bir şekilde yavaşça ayağa kalkar ve Tommy'e sertçe bakar.
3T Power
Jobber
Jobber
3T Power

MesajKonu: Geri: Tommy Dreamer is RAW Return!   Tommy Dreamer is RAW Return! Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 12:32 pm

Tommy bir an arkasını dönmüş gibi yapar ama hızlıca RVD'ye doğru döner ve mic. ile kafasına sertçe vurur ardından karnına bir tekme atar ve RVD'nin kafasını kollarının arasına geçirir ve ellerini havaya kaldırarak taunt yapar ve bağırır ardından DDT geliyooor ...
The Whole F'n Show
Jobber
Jobber
The Whole F'n Show

MesajKonu: Geri: Tommy Dreamer is RAW Return!   Tommy Dreamer is RAW Return! Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 12:33 pm

DDT geliyooor...ken bir anda Rob Van Dam Tommy'i iterek kurtulur ardından hızlı bir hamleyle sandalyeyi eline alır ve Tommy'nin suratına fırlatır..
3T Power
Jobber
Jobber
3T Power

MesajKonu: Geri: Tommy Dreamer is RAW Return!   Tommy Dreamer is RAW Return! Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 12:36 pm

Tommy sandalyeyi zorda olsa hızlı bir şekilde havada yakalar ve tam RVD'nin kafasına sandalyeyi indirirkeen..
The Whole F'n Show
Jobber
Jobber
The Whole F'n Show

MesajKonu: Geri: Tommy Dreamer is RAW Return!   Tommy Dreamer is RAW Return! Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 12:38 pm

Rob Van Dam hızlıca havaya zıplar ve Van Dominator çakıyor..
Tommy Dreamer is RAW Return! 1207084373_f
3T Power
Jobber
Jobber
3T Power

MesajKonu: Geri: Tommy Dreamer is RAW Return!   Tommy Dreamer is RAW Return! Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 12:39 pm

Tommy acı içinde yere yığılır ve kafasını tutmaktadır.
The Whole F'n Show
Jobber
Jobber
The Whole F'n Show

MesajKonu: Geri: Tommy Dreamer is RAW Return!   Tommy Dreamer is RAW Return! Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 12:40 pm

Rob Van Dam yerdeki Tommy'e bakar ve gülerek köşeye çıkar 'R-V-D' tauntunu yapıp One of A Kind eşliğinde ringten ayrılır.
3T Power
Jobber
Jobber
3T Power

MesajKonu: Geri: Tommy Dreamer is RAW Return!   Tommy Dreamer is RAW Return! Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 12:41 pm

RP Out : Feud bitti kitlerseniz sevinirim.
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: Tommy Dreamer is RAW Return!   Tommy Dreamer is RAW Return! Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 12:43 pm

United States Championship feudu + Kilit..
https://realliferpg.yetkin-forum.com

Tommy Dreamer is RAW Return!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tommy Dreamer
» Tommy Dreamer > ECW
» Batista Return !
» This is my life Return!...
» CM Punk Return !