Wrestling Turkey™


Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.

Wrestling Turkey™


 
AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 WolfTeam TR

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Y2J's Rebirth
Mid Carder
Mid Carder
avatar

Mesaj Sayısı : 237
Doğum tarihi : 21/12/99
Yaş : 18

MesajKonu: WolfTeam TR   Perş. Mayıs 26, 2011 5:01 pm

Yakın zamanda mutlak insan sağlığını bulma, koruma ve yaşatma araştırmaları sırasında DNA'ları kurtlarınki ile benzeşen kimi insanlar keşfedildi.

Bu insanların çoğunun mükemmel fiziksel performans gösteren atletler ve paralı askerler olduğu ortaya çıktı ve hepsinin diğer insanlardan daha kısa bir yaşam süresi olduğu saptandı.

"Epoxyn" adlı yeni ilacını, DNA'ları kurtlara benzeyen insanların tedavisi için piyasaya çıkaran uluslararası şirketler grubu Pfien, aynı zamanda tam olarak ters tepki yaratan "Anti-Epoxyn”i buldu ve büyük bir gizlilik içinde bu zehri Fransız Ordusu'na sattı.

Fransız Ordusu, "WolfTeam" yani Kurt Takımı adında, 2. Yabancı Lejyon olarak da bilinen yeni ve özel bir güç kurdu. Kurulan bu takım için dünya çapında araştırmalar yapan Fransız Ordusu, buldukları özel birliklerle Wolfteam’i gün geçtikçe güçlendirdiler.

Takıma girebilmenin tek kuralı, basit bir fizik testinden geçmek ve "Anti-Epoxyn"e uyumlu olunup olunmadığını anlamak için yapılan kan testiydi. "Yabancı Lejyonlar" kurallarına göre, Lejyona alınan birliklerin yaşları, fiziksel kabiliyetleri ve kendi ülkelerinde yasal olmayan işlere bulaşıp bulaşmadıkları herhangi bir değer taşımıyordu.

"WolfTeam"’in kuruluş amacı, Anti Epoxyn’in yarattığı güç ile insanüstü performans gösteren, askeri taktikler ve casusluk gibi stratejilerde dünya çapında rakibi olmayan özel bir savaş örgütü haline gelmekti.

"WolfTeam"in ünü sürekli olarak büyüdü ama zaman ilerledikçe Fransız Ordusu bu gücün kontrolden çıktığını fark etti. WolfTeam takımındakiler, görevlerini tamamladıktan sonra gereksiz cinayetler işliyorlar, savaştıkları bölgeyi darmadağın ediyorlar ve bir kere kan banyosu başladığında hiç bir emre itaat etmiyorlardı.

Her "WolfTeam"in bir lideri vardı ve takım üyeleri liderlerine eksiksiz olarak itaat etmek zorundaydı. Ama zamanla, "WolfTeam" savaşçılarının rütbe ile orantılı olmayan bir takım içi düzeni oluşmuştu. Fransız Ordusu bu düzensizliğin Anti-Epoxyn'in bir yan etkisi olduğunu düşündü ve Pfien ile birlikte araştırma başlattı.

Bir gün, yedi "WolfTeam" üyesi savaş bölgesi dışında birbirlerini öldürdüler. Askeri Polis ve Pfien'in araştırmacıları konuyu çözüme ulaştırmak için bölgeye sevk edildiler ama suikasta kurban gittiler; bu noktadan sonra tüm "WolfTeam" üyeleri ordu ile bağlarını kopardılar.

"WolfTeam" üyeleri artık ordudan bağımsız paralı askerler olarak yaşamlarını sürdürüyorlar ve Fransız Ordusu'nun kendilerini kovalamasına karşı tüm güçleri ile savaşıyorlar.

Karakterler

Hamadah bin Shabah
(Kırmızı / Erkek)

Arap zengini Hamadah, ailesi kurt adamlar tarafından kaçırılınca tüm istihbaratını ve bağlantılarını Pedro’nun kullanımına açmıştır. Yanlış bir şey yapmasına karşın Kurt adamlar tarafından devamlı izlenmektedir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Lin Meiling
(Kırmızı / Kadın)

Hong Kong doğumlu Meiling, otacılık yapan babasına yıllarca yardım etmiş ardından Dragon Head şirketinin satış müdürü olmuştur. Hırsla dolan Meiling işini genişletmek için terörist kurt adamlarla anlaşma sağlamış ve böylece gizliden gizliye dünyaya açılmıştır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Reinhard Schneider
(Mavi / Erkek)

Küçüklüğünden beri hep asker olmak isteyen Reinhard, bundan beş sene önce Fransa’ya gidip askeri sınavlara girer. Sınavı kazanıp orduya alınan Reinhard 5 sene boyunca dünya çapındaki operasyonlarda hizmet verir. 5 yılın ardından hizmet süresi dolunca ordudaki görevini uzatıp uzatmama konusunda kararsız kalır. Fakat Pedro ve kurtları Marsilya’da eylemler gerçekleştirince Birleşik Görev Timine katılır. Marien’den etkilenen Reinhard bu timi de bırakıp GIGN’ye yazılır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Marien Arnault
(Mavi / Kadın)

Çok zengin bir ailenin tek kızı olarak el bebek gül bebek büyütülen Marien, babasının tüm itirazlarına rağmen “imtiyazlar sorumluluğu da beraberinde getirir” düşüncesi ile Fransız Özel Kuvveti GIGN’ye gönüllü olarak katılmıştır. Kusursuz operasyonlarıyla tanınan GIGN timinde yoğun eğitimlerden geçen Marien kısa sürede başarı göstererek orduya katılır. Ardından özel bir taarruz ekibine alınır ve Pedro’nun Marsilya’da gerçekleştirdiği terörist bir eylemi önlemek için gönderilir. Rehine kurtarma operasyonlarında sağladığı başarılarla ünlenir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Angela Mao
(Mavi / Kadın)

Pagan tıbbi ilaç laboratuvarının sahibi ve aynı zamanda yarı Çinli yarı Amerikan olan babası babası Dr. Mao zeki bir adamdır. Fakat bir gün, bir çeşit yaratık tarafından ısırılarak öldürülmüş halde bulunur. Angela, babasının rakip güçler tarafından öldürüldüğünü düşünüp ölüm sebebini araştırmaya başlar. Annesinin sürüş kabiliyetini, babasının zekasını alan Angela Kurt askeri akademisini başarıyla bitirir. Artık o, Kurt Takımı'nın önde gelen teğmenlerinden biri olmuştur.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Christopher Smith
(Mavi / Erkek)

Çok uluslu kuvvetler Kurt Takımını, '1. Kurt Birliği' ya da şimdiki adıyla 'Lycan' örgütünü gizli tutmak için oluşturmuştur. Kurt Takımının tüm üyelerine Pagan tibbi ilaç şirketinin 'Anti-Epoksin' enjekte edilmiştir, bu sayede Ölümsüz Kurt sendromunu birkaç yan etkisiyle birlikte kontrol edebilmektedirler. Eskiden Amerikan Ordusu'nun bir komandosu olan Christopher Adana İncirlik Üssünde de görev yapmıştır, geçmişte verdiği yanlış bir karar yüzünden tüm birliğinin yok olmasına neden olmuştur. Bu olaydan sonra Kurt Takımı'na alınmış ve şu an da keşif ekibinin kaptanlığını yapmaktadır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Adriana Tenorio
(Kırmızı / Kadın)

Lycan'ın duygusal üyesi. Lycan'a kuzeni, aynı zamanda patronu olan Pedro sayesinde katılmıştır. Pedro'nun insanlara karşı sert ve kurnaz yaklaşımlarından dolayı düşman edinmesinden ve yalnız kalmasından endişelenen Adriana, düşmanlarla aradaki dengeyi sağlayan özel biri haline gelmiştir. Güzelliğini kullanarak arkası kuvvetli politikacılardan çok gizli devlet sırlarını ele geçirmektedir. Fiziksel olarak güçlü değildir ve strateji bilgisi yoktur fakat doğal casusluk yetenekleri onu ekibin özel bir üyesi kılmaktadır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pedro Gomes
(Kırmızı / Erkek)

1. Kurt Birliği' üyesiydi ve daima kazanma hırsıyla yanıp tutuşan biri olarak tanınırdı. Sonunda, birlik komutanını öldürdü ve liderliğe sahip oldu. Ardından birliği bir örgüte dönüştürüp 'Lycan' adını verdi. Pedro 1990'lı yıllarda Afganistan ve Lübnan'da özel gerilla eğitimi aldı. Kardak harekatı sırasında Türk ordusuna taktiksel bilgi sağladı.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Duane Eddy
(Mavi / Erkek)

Eddy 22 yaşında, 1.75 boyundadır. Fransada doğmuştur. Maçlardaki hızı ve kıvraklığıyla adından söz ettiren profesyonel bir futbol oyuncusudur. Fransız Lyon futbol takımında 2.ligde büyük başarı göstererek 2 sene içerisinde 1. lige geçmiştir. Maçlarda insanüstü yetenekler gösteren Eddy, dünya çapında fanatikler kazanmıştır. Fakat Gri Kurt ekibinden kurtlar, Eddy'nin ölükurt sendromu geçirdiğini öğrendiklerinde her şey değişir. Maç çıkışı Eddy kurtlar tarafından kaçırılır ve vücuduna zorla Anti-Epoksin enjekte edilir. Tutsak edilişinin 8. gününde, dolunayda duyularının hassaslaştığını hisseder. Ayrıca vücudunda şiddetli kas ağrıları ortaya çıkar. İşitme yeteneği kat kat artmıştır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

William Kroll
(Kırmızı / Erkek)

William Kroll 45 yaşında Kanadalı bir paralı askerdir. Rus ordusundan emekli olan Kroll, tüm dünyaya adını efsanevi keskin nişancı olarak duyurmuştur. İnatçı bir kişiliğe sahip olduğundan yenilgiyi asla hazmedemez. Terörist bir grup tarafından kiralanan Kroll Kurt Takımına karşı savaşmıştır. Sayıca fazla düşman kurtun olduğu bir çatışmada yaralanmıştır. Kendisini gizlice takip etmiş olan bir kurt Kroll'a saldırmıştır. Kroll kurt ile ölümüne bir mücadeleye girmiştir. Şans eseri, kafasına gelen tek bir kurşunla kurt ölmüş, adamımız ise yaralı olarak sağ kurtulmuştur. Nefesini çok uzun süre tutarak 20 dkda 20 kurt öldürmüş bir askerdir. Bu yüzden kurtlar önünde titrer. Kurt gücünü de çok iyi kullanarak düşmanlarını saf dışı eder. Güçlü olmak için kurt olmaya karar vermiş, Kahverengi Göz Klanının lideri olmuştur.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Oyun hakkında görüşlerim : Bence oyun çok güzel, kurgusu da aynı şekilde güzel. İncelemeyi yaparken bir şey fark ettim. Buradaki isimler uydurma değil. Tipler uydurma ama isimler 40'lar - 80'ler arası yaşamış isimlerden geliyor sanırsam, pek bi araştırmadım.

İndirme linki

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

KAYNAK :
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
avatar

Mesaj Sayısı : 271
Doğum tarihi : 23/10/96
Yaş : 22
Nerden : I'm from Winnipeg

MesajKonu: Geri: WolfTeam TR   Perş. Mayıs 26, 2011 6:19 pm

Bu benim oynumdur, sağ ol. Smile (Tahir'e sorun çok pislik yaparım. Very Happy )
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
The Phenomenal™
Legend
Legend
avatar

Mesaj Sayısı : 1415
Doğum tarihi : 31/01/97
Yaş : 21
Nerden : Miami, Florida.

MesajKonu: Geri: WolfTeam TR   Perş. Mayıs 26, 2011 7:34 pm

Güzel oyun, fazla oynamasamda inceleme güzel. Yalnız Wolf Team TR copy-paste Very Happy


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Angle Lock - KURT ANGLE
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://realliferpg.yetkin-forum.com
Y2J's Rebirth
Mid Carder
Mid Carder
avatar

Mesaj Sayısı : 237
Doğum tarihi : 21/12/99
Yaş : 18

MesajKonu: Geri: WolfTeam TR   Cuma Mayıs 27, 2011 10:49 am

Kaynak zaten JoyGame. Hem kendim mi yazayım ki ? Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
WolfTeam TR
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Wrestling Turkey™ :: Konu Dışı :: Oyun Paylaşımları-
Buraya geçin: