Wrestling Turkey™

Yeni Düzen! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Yeni Düzen! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Düzen!

+3
The Golden Medal
Y2J's Rebirth
The Phenomenal™
7 posters
YazarMesaj
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

Yeni Düzen! Empty
MesajKonu: Yeni Düzen!   Yeni Düzen! Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 3:39 pm

Arkadaşlar bir süredir forumumuz kapalı. Ve aktif oranları bu yüzden düştü. Elimizdeki üyeleri kaybetmemek için yapılan bu hamlelerde başarısızlıkla sonuçlandı. Ama her şeyi sıfırlayıp, bu sitede kaldığımız yerden yeni bir düzen oluşturmak istiyoruz. Sitemiz dün gece itibari ile açıldı. Ancak saat 23.00'dan sabaha karşı 3:30'a kadar üstünde çalıştığım yeni düzen kurmak için kurguladığım ve şuan hala devam eden yenileme çalışmalarına hız verdim. Ancak sistemimizin ana düzeninde de büyük çaplı yenilikler sizi bekliyor. Her şeyi teker teker sıraladım. Hepsini kısaltarak bilgiler verdim. Bütün yazıyı okursanız sitemizin artık en iyi üyelerinden biti haline gelebilirsiniz.

-
Yeni Kurallar!

Öncelikle kurallardan başlıyalım istedim. Forum Kuralları kısmındaki genel kurallar geçerlidir ancak yenileme olanları buraya yansıtmak istiyorum.

*Artık tek forum, tek RPG diye bir sistem yok. İsteyen istediği forumda da, burada da yer alabilir. Ancak kesinlikle ve kesinlikle burayı aksatmamalıdır, ki diğer sitelere daha çok önem verme durumu varsa siteden atılır.

*Reklam alanı eklendi. Artık hiç bir forumla düşman olmak istemiyoruz. Bu siteyi bir Wrestling Index sitesi haline getirmek istediğimden dolayı, sitemize kayıt olup; saygı çerçevesinde sitesini (WWE, RPG yada herhangi bir forum linki) paylaşabilir. Sizde bu sitelere gidip üye olabilirsiniz. Ancak sizde onların sitesinde -saygı çerçevesinde- bizim reklamımızı yapmalısınız. Eğer yeni üyelerden gelen, güzel forumlara siz değerli üyelerimizden çok talep gösteren varsa, sitemizin anasayfasında karşılıklı olarak siteleri yayınlayabiliriz.

*Ziyaret Defteri kısmına üye olmayıp forumumuza link atan, yada küfür eden varsa kesinlikle siz hiçbir karşılık vermeden yetkiliye bildirmelsiniz.

*Forumumuzdan kesinlikle küfür içeriği yasaktır. Günlük ve süresiz banlamaya kadar gidebilecek cezalar uygulayacağım. Feudlarda dahil olmak üzere '*' sansürlemeniz bile kesinlikle yasaktır, tam olarak PG'ye uygun bir forum olmalıyız.

-RPG'den Yenilikler

*RPG'de Sıfırlama
RPG bölümü tamamen WWE'ye atanarak bir sıfırlama gerçekleştirildi. Karakter seçimlerin başladığını da söylemek isterim. Eski seçilen karakterler ve Twitter hesapları da dahil olmak üzere sıfırlama gerçekleştirildi. En son kemer sahibi olan arkadaşlarımızın bir sorun çıkarmamaları için, yeni seçtikleri karakterlerinde istediği bir kemere #1 contender hakkı verdik. Bunu ilk PPV olan Royal Rumble'da sadece ve sadece kullanabilirsiniz. Eğer en son kemer sahibi olanlardansanız ancak Royal Rumble'a yetişemediyseniz, malasef bu hakkınızdan yararlanamayacaksınız. Bunun dışında haftalık şovlar ve PPV'ler sıfırlanmıştır.

*RPG'yi WWE'ye Tam Olarak Atama
Eskiden bulunduğumuz federasyona ''VWF'' gibi şeyler kullanıyorduk bu tamamen kaldırıldı. Tam olarak bir WWE superstarı oluyorsunuz. Kesinlikle ve kesinlikle RPG içinde VWF, yada başka forum isimleri kullanmak yasaktır.

*Brandlar
Daha önce bulunan Smackdown, RAW ve Superstars brandlarının ardından WWE'de bulunan NXT ve Tough Enough bulunacaktır. Peki NXT ve Tough Enough nasıl kullanılacak, bunları üye sayısı artığında ve bu iki brand kullanıma açıldığında sizlere sunucaz.

*Senaryo Sistemi
Artık Booker denilen PG(maç) yazarları kaldırıldı. Yeni bir rütbe oluşturalarak Creative Team(Yaratıcı Takım) oluşturuldu. Bu rütbede 2 kişi görev alıcak ve iki kişi birbirinden yardımlaşarak; senaryolar oluşturulacak. Ancak bunlar maç senaryoları değil. Creative Team üyesi bu 2 kişi. Oluşan feudları takip edicek. En yakın PPV'ye kadar bu feuddaki kişiler arasında 2 - 3 senaryo oluşturacak. (Maç sonuçları yer almamaktır) Bu 2-3 senaryoyu özel mesaj yolu ile feud sahibi superstarlara göndericek ve seçilen senaryo, Chairman(bana)'a gönderilecek ve bende üstünde düzeltilmesi gereken yerler varsa düzeltip senaryoyu onaylayacağım. BU KONU HAKKINDA DAHA AYRINTILI BİLGİ, SONRAKİ GÜNLERDE AÇIKLANACAKTIR.

-Forum Yenilikleri

*Forumda çeşitli alanlarda yeni bölümler açılmıştır ve açılmaya devam edecektir. Yenilikler tamamlandığında onlar hakkında da bilgi verilecektir. Forumda oluşturulan yeni bölümlerin sonuna " * " yeni ibaresi konmaktadır. Bu şekilde takip edebilirsiniz.

En son The Phenomenal™ tarafından Ptsi Mayıs 30, 2011 12:37 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://realliferpg.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

Yeni Düzen! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Düzen!   Yeni Düzen! Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 3:48 pm

Oğuzcan bu kurallarla sitemiz süper olur. Booker sisteminin kaldırılması iyi oldu ve o yeni sistem gelmesi sitemizi sanki WWE Arenası yaptı gerçekten. Neyse. Sitemiz için hayırlı olur.
Y2J's Rebirth
Mid Carder
Mid Carder
Y2J's Rebirth

Doğum tarihi : 21/12/99

Yeni Düzen! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Düzen!   Yeni Düzen! Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 3:51 pm

Reklam alanını beğendim. Ancak nobrain.dk gibi saçma sapan şeyler gönderen olursa cezası ne olacak, ki mutlaka öyle tipler vardır ..? Esasında hepsi güzel ama Creative Team işini anlayamadım. PG işi, heel olarak rol yapacakları -mesela ben- biraz zorlayacaktır. Ellerine sağlık.
The Golden Medal
Main Eventer
Main Eventer
The Golden Medal

Doğum tarihi : 10/01/96

Yeni Düzen! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Düzen!   Yeni Düzen! Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 3:53 pm

Ve sonunda o beklediğim şey gerçekleşti birde gold üye olsa güzel olur ama... Very Happy
Sin Cara!
Main Eventer
Main Eventer
Sin Cara!

Yeni Düzen! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Düzen!   Yeni Düzen! Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 4:09 pm

Senaryo Olayı Dısında Begendim Bende. Ama Senaryo Bence Kotu Olacak. O Zaman Feud Atanın Zevki Kalmaz Very Happy
Mr.Awesome ™
Main Eventer
Main Eventer
Mr.Awesome ™

Doğum tarihi : 16/01/98

Yeni Düzen! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Düzen!   Yeni Düzen! Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 6:56 pm

Senaryo olayı hariç hepsini beğendim. Wink
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

Yeni Düzen! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Düzen!   Yeni Düzen! Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 6:58 pm

Senaryo olayı iptal edilmiştir. Yeni bir sistem düşünülecektir.
https://realliferpg.yetkin-forum.com
ѕιℓνєяωσℓƒ
Mid Carder
Mid Carder
ѕιℓνєяωσℓƒ

Doğum tarihi : 05/08/96

Yeni Düzen! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Düzen!   Yeni Düzen! Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 1:11 pm

İyi olmuş.Herkeze hayırlı olsun.
Go To Sleep*
Mid Carder
Mid Carder
Go To Sleep*

Yeni Düzen! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Düzen!   Yeni Düzen! Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 1:33 pm

Eski WHC bendim, RAW brandının ana kemerine Nr. 1 Contender istiyorum.

Hayırlı olsun Smile

Yeni Düzen!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni haberler
» Yeni Sistem
» Yeni Brandlar
» Extreme Rules'a Yeni Maç
» Yeni Sayfa İkonları