Wrestling Turkey™

Career vs I.Championship! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Career vs I.Championship! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Career vs I.Championship!

3 posters
YazarMesaj
SinCara
Jobber
Jobber
SinCara

Doğum tarihi : 05/06/97

Career vs I.Championship! Empty
MesajKonu: Career vs I.Championship!   Career vs I.Championship! Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 9:02 pm

-Unmasked duyulur ve girişte Sin Cara gözükür.

-Koşarak ringe girer ve taunt yapar.Eline bir mikrofon alır ve konuşmaya başlar.

''Hey küçük Anderson! Booker T'ninde kabulüyle bu haftaki SD şovunda senle maç istiyorum! Ama extreme rules olucak . Career vs I.C ! Korkup vazgeçebilirsin. Sorun etmem! Ama kariyerin biter. Hertürlü bitecek ama! Tüm VWF Universe zaten bunu biliyor. Seni o maçta alt ederek hem kemeri almak hemde kariyerini bitirmek benim için büyük bir zevk olucak. Üzgün üzgün binadan ayrılırken arkandan bağıran bile olmayacak aksine , Anderson Sucks! Anderson Suck! diye bağırışlar olucaktır ! Ondan sonra sokakta bağırmaya devam edebilirsin Mr.Nooooob! Halkta deli görmüş olur! ''

-[Kalabalıktan Sin Cara! Sin Cara! Sesleri yükselir.]

''Duyuyormusun Mr.Noob! Tüm VWF Universe beni destekliyor. Senin fanınla benim fanım karşılaştırıldığında aradaki farkı saymak yıllar alır , çünkü benim seninkini ezecek sayıda fanım var! Bu yüzden bununla uraşma gereği duymuyorum Mr.Noob! Cevabını bekliyor olacağım..''

-Dedikten sonra Unmasked duyulur ve Turnbuckle'a çıkıp taunt yapar.
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

Doğum tarihi : 31/12/91

MesajKonu: Geri: Career vs I.Championship!   Career vs I.Championship! Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 9:07 pm

Rap Sheet duyulur ve Booker T rampada gözükür ve Mr.Anderson'un ayrıldığını söyler!Wm'de maça çıkacağını söyler ve IC kemerini Anderson'dan Sin Cara'ya verdiğini söyler.Ardından gider.
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: Career vs I.Championship!   Career vs I.Championship! Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 9:33 pm

The Dark Knight demiş ki:

Rap Sheet duyulur ve Booker T rampada gözükür ve Mr.Anderson'un ayrıldığını söyler!Wm'de maça çıkacağını söyler ve IC kemerini Anderson'dan Sin Cara'ya verdiğini söyler.Ardından gider.

Out: Rap Sheet = Devlet Bahçeli? Neutral xD
https://realliferpg.yetkin-forum.com
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

Doğum tarihi : 31/12/91

MesajKonu: Geri: Career vs I.Championship!   Career vs I.Championship! Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 9:46 pm

Yanlışlık olmuş .

Career vs I.Championship!
1 sayfadaki 1 sayfası