Wrestling Turkey™

Jeff Hardy'nin Gidişi.. Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Jeff Hardy'nin Gidişi.. Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jeff Hardy'nin Gidişi..

+3
The Phenomenal™
The Whole F'n Show
The Angelic Diablo
7 posters
YazarMesaj
The Angelic Diablo
Jobber
Jobber
The Angelic Diablo

Doğum tarihi : 07/06/98

Jeff Hardy'nin Gidişi.. Empty
MesajKonu: Jeff Hardy'nin Gidişi..   Jeff Hardy'nin Gidişi.. Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 12:57 am

Jeff Hardy'nin Gidişi.. 4r72w9

Matt, Unforgiven 2008'de bir Scramble Match'da ilk defa ECW Champion, arka alanda kardeşi onu kutlar. Jeff ise aynı WWE Championship Scramble Match'a çıkmak için hazırlanıyordur.

Jeff o gece o maçta çok başarılıdır. Rakipleri Triple H, Shelton Benjamin, MVP ve Brian Kendrick'tir. Jeff üstünlüğü sağlarken, kemerin sahibi Triple H son saniyede MVP'yi tuş eder ve kemerini korur, maçtan sonra Jeff, Triple H'i tebrik eder. Daha sonra Jeff, No Mercy'de Triple H ile WWE Championship Match yapmak için No:1 Contender olur. O maçta da şans Triple H'ten yana güler. Triple H ile devam eden feudu saygı çerçevesindedir, her şovda birbirlerini tebrik ederler. Jeff sonra Cyber Sunday'de tekrar Triple H ile yapar ama o maçta bir Pedigree ile tuş olur. Survivor Series için bir maç belirlenir "Jeff Hardy vs Vladimir Kozlov vs Triple H", ama şovun başında JR bize Jeff'in bu gece burada olamayacağını çünkü kaldığı otel odasında saldırıya uğradığını açıklar. Maç Vladimir Kozlov ile Triple H arasından yapılır, maçın ortasında Vickie Guerrero gelir ve bu maçın bir Triple Threat maç olduğunu, üçüncü kişinin de o gece geri dönen Edge olduğunu açıklar ve maç üç kişi devam eder. Bu sırada Jeff Hardy gelir bu üçlüye saldırır, tam Vladimir Kozlov'a sandalye ile vuracakken Spear yer ve yerde kalır. Maçın galibi ve yeni WWE Şampiyonu Edge olur. Survivor Series'den sonraki Smackdown'da bir Beat the Clok Challenge turnuvası yapılır. Turnuvanın en iyi zamanı Jeff Hardy'den gelir ama Triple H de aynı zamanda maçı kazanmıştır. Diğer tarafta ise Matt Hardy, kardeşinin Armageddon'a gitmesi için Vladimir Kozlov'la yaptığı maçta onu sürekli oyalar ve kazanamamasına neden olur, Hardy ve Triple H aynı anda kazandıkları için Armageddon'daki maç şöyle olur: Jeff Hardy vs Edge vs Triple H - WWE Championship Match, aynı gece Armageddon'da bir maç yapılır, bu maç Vladimir Kozlov ile Matt Hardy arasındadır ama ECW Şampiyonluğu için değildir. Maçı Vladimir Kozlov'un kazanacağı kesindi ve kazandı. İnanılmaz zevkli geçen Jeff Hardy vs Edge vs Triple H maçının galibi Jeff Hardy olur ve Jeff Hardy kariyerinde ilk defa ana kemer kazanır. Maçtan sonra ağabeyi Matt gelip kardeşini tebrik eder ve bu şampiyonluğu kutlarlar. Böylece Jeff Hardy WWE Champion, Matt Hardy ise ECW Champion'dır.

Jeff, Armageddon'dan sonraki Smackdown'da kemerin gerçek sahibini bulduğunu, WWE'den değişmeye başladığını ve şimdi herkesin çığlık atabileceğini söyler. O sırada Edge gelir ve Jeff'in Armageddon'da şanslı olduğunu söyler ve bir rövanş maçı ister, bu rövanşta o kadar şanslı olamayacağını da belirtir. Maç ayarlanır, Royal Rumble'da yapılacaktır. Bundan birkaç hafta sonra ECW'da Matt Hardy ECW Şampiyonluğu'nu Jack Swagger'a kaybeder. Ardından Jeff'in talihsiz bir olayla karşılaştığını duyarız, sevgilisiyle yolda giderken bir araba onlara bilerek çarpmıştır.

Ertesi hafta Jeff Hardy geri döner ama bu sefer yine talihsiz bir kaza yaşar. Girişini yaparken yanda patlayan fişekler durmaz ve onun suratına patlar ve böylece suratı yanar.

Jeff bunların hepsini Edge'in yaptığını düşünür, Royal Rumble'da ona unutamayacağı bir kabus yaşatacağını söyler.
Road to WrestleMania:
Royal Rumble gelir, çatar. İlk girişi Jeff yapar, maça hazırdır. Jeff, Edge'i beklerken Vickie Guerrero gelir bu maçın No DQ olduğunu söyler ve Edge, Chavo Guerrero ile birlikte ringe girer. Jeff, Edge'i bir güzel pataklar, No DQ olduğu için Chavo Guerrero da maça karışır ama Jeff onu da pataklar. Bir ara Jeff, Edge'e Swanton Bomb'u bulur ama hakem sayarken Vickie hakemi dışarı çeker, o sırada Matt gelir ve kardeşine Edge'i 2 kişi dövme teklifi sunar, kardeşi de kabul eder. İkisi de ellerine birer sandalye alır Edge yerdeyken, Matt kardeşine birden sandalyeyi geçirir ve Jeff bayılır. Bunu fırsat bilen Edge Yeni WWE Şampiyonu olur.

Matt, ertesi Smackdown'da Jeff gibi birinin ağabeyi olmanın iğrenç bir şey olduğunu, her gece eve çok geç geldiğini ve onu çok telaşlandırdığını, ayrıca bu şirkette sürekli onun peşinden koşan, onun köpekliğini yapan biri olmayı artık istemediğini ve şunu söyler "Jeff artık benim kardeşim değil".

Ertesi hafta Jeff Hardy geri döner ve ağabeyi ile olan sorununu daha sonra halledeceğini ve şu anda onunla değil, No Way Out'da çıkacağı WWE Championship maçıyla ilgilenmesi gerektiğini söyler. Jeff o gece o maça çıkar ama bir sonuç elde edemez, Undertaker tarafından elenir. Ertesi haftalarda Matt kardeşiyle dövüşmek ister ama Jeff bunu sürekli reddeder ve hep "Ağabeyimle asla dövüşmeyeceğim" der. No Way Out'tan 2 hafta sonra Matt,Jeff'i kavga için davet eder ama Jeff güreş kıyafetleriyle değil, sokak kıyafetleriyle ringe gelir ve "Sen benim ağabeyimsin, ağabeyimle asla dövüşmem" der, Matt ise "Ben senin artık ağabeyin falan değilim" der ve ardından "Hadi, dövüş benimle Jeff, dövüş benimle, ne bekliyorsun? Dövüşsene benimle" der, Jeff ise "Hayır" anlamında kafasını sallar o sırada Matt'ten iki tokat gelir, Jeff yanağı kızarık bir şekilde ringden ayrılır.

Ertesi hafta Matt elinde Jeff'in geçen yıl evi yanarken ölen köpeği Jack'in tasması ile ringe gelir. Ve şunları der:
-Butasmayı hatırlıyor musun Jeff? Bu senin geçen yıl yangında ölen küçük köpeğin Jack'in tasması. Geçen yıl evin yanmadan birkaç dakika önce evinde sadece ben ve Jack vardı. Yangını görünce kendimi zor dışarı attım ve hemen seni aradım, dedim ki "Jeff! Hemen koş, evin yanıyor." Sen ise bana bu soruyu sordun "Jack nasıl Matt? Jack nasıl? Lütfen cevap ver". İşte senden bu yüzden nefret ediyorum Jeff, o yangında ölen ben olsaydım umrunda olmayacaktım, senin umrunda olan sadece küçük köpeğin, ben senin hayatında yer kaplıyorum Jeff, artık sen benim kardeşim değilsin. 2 ay önce senin arabana çarpan da bendim, sana o fişek kazasını yaşatan da? Neden biliyor musun Jeff? Çünkü senden nefret ediyorum. Senin ölmeni istemiştim Jeff, ama başarılı olamadım.
Bu sırada Jeff'in müziği çalar ve Jeff çok sinirli bir şekilde ringe gelir ve:
- Sen deli olabilirsin. Ben daha deliyim.
Der ve ilk defa ağabeyine saldırır. Matt ise hemen ringden kaçar ve özür diler. Ama titantron'un oraya geldiğinde gözlerini kısarak bakar. Jeff ise çok şaşkındır.

O gece WrestleMania'da Hardy kardeşler arasında bir Extreme Rules Match yapılacağı açıklanır. Matt o olaydan sonra bir daha gözükmez, Jeff ise birkaç Extreme maçta rakiplerine kabus yaşatarak ağabeyine gönderme yapar, WrestleMania'dan önceki son Raw'da Dolph Ziggler'e yaşattığı kabusun ardından ağabeyinin el işaretini yapar ve şunları söyler:
Matt! İzlediğini biliyorum. Sen bu gördüklerine Extreme mi diyorsun? 6 gün sonra gerçek Extreme'i yaşayacaksın.
O gece gelir, o gece WrestleMania 25 gecesidir. Hardy'ler bize uzun zamandır görmediğimiz harika bir maç Extreme Rules Match sunarlar, Jeff'in üstün götürdüğü maçı sandalyede Twist of Fate ile Matt Hardy kazanır.

Feud Bitiyor:
Ertesi hafta Smackdown'da Matt şunları söyler:
- Geçen pazar WrestleMania'da John Cena New World Heavyweight Champion oldu, Triple H Randy Orton'a karşı kemerini korudu, The Undertaker Shawn Michaels'ı yenerek serisini devam ettirdi ama en mükemmeli Extreme Enigma'yı,Extreme Kurallı bir maçla Extreme Twist of Fate'le yendiğim o maçtı. Jeff, seni buradan sedyeyle ayrılırken görmek istiyorum.
O sırada Jeff Hardy gelir ve ağabeyine saldırır ama Matt kaçar. Teddy Long gelip bu gece Hardy kardeşler arasında bir Stretcher Match yapılacağını söyler, maçın galibi yine Matt Hardy olur. Jeff Hardy iyicene kızar ve ağabeyinin peşini bırakmaz, ondan Backlash'de yapılacak olan bir IQuitMatch ister ve bu Matt'le yapacağı son maç olduğunu söyler. Bu I Quit Match'ı Jeff Hardy kazanır ve maçtan sonra kardeşine Extreme bir Leg Drop geçirir, maçtan sonra ağabeyine üzgün bir şekilde bakarak onun el işaretini yapar. O maçta Matt'in kolu kırılır. Feud da böylece biter.

Daha Sonra:
Jeff, Judgment Day'de Edge ile World Heavyweight Champion Match yapar, bu maçta bir ara Matt, kardeşine seyircilerin arasından gelip saldırır ve maçın galibi Edge olur. Bundan sonra Matt, kolunun kırık olmasına rağmen USC feuduna girer ama sonuç elde edemez. Extreme Rules'dan sonra bir daha gözükmez. Jeff de bu sırada Punk'la çekişir ve Night of Champions'ta New World Heavyweight Champion olur.
Hardy Kardeşler Barışıyor:
Biz de bu sıralarda Jeff'in WWE'de son haftalarını yaşadığını duyarız. Night of Champions'tan 2 hafta sonraki Smackdown'da CM Punk ile rövanş maçı yapar ve bu maçın konuk hakemi Matt Hardy'dir. Matt, bütün maç boyunca yere bakar, kardeşinin yüzüne bir saniye bakmaya bile utanır. CM Punk bir ara Matt'e yanlışlıkla tekme geçirir ve buna kızan Matt maçı kardeşine kazandırır, maçtan sonra CM Punk, Jeff Hardy'nin boynunu zedeler. Ertesi hafta Smackdown'da Jeff yine CM Punk'ın saldırısına uğrar, Morrison, Jeff'e yardım etmeye çalışır ama başarılı olamaz. CM Punk yine Jeff Hardy'nin boynunu zedelemek isterken Matt Hardy gelir ve kardeşine yardım eder. Hardy kardeşler o gece barışır.

Ertesi hafta The Hardys & John Morrison vs CM Punk & The Hart Dynasty maçı yapılır. Bu maçı The Hardys & John Morrison kazanır, Jeff SummerSlam'de kemerini tekrar Punk'a kaybeder ve SummerSlam'den bir sonraki Smackdown'da CM Punk ile bir Steel Cage Match yapar, bu maçta yenilir ve WWE'den ayrılır.

By : The Angelic Diablo
The Whole F'n Show
Jobber
Jobber
The Whole F'n Show

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy'nin Gidişi..   Jeff Hardy'nin Gidişi.. Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 1:07 am

İyi bir takipçisin galiba herneyse Jeff Hardy klasıyla WWE'ye maal olmuş güreşçilerdendi yolu açık olsun ama büyük haksızlık ettiler bence ona. Embarassed
The Phenomenal™
Legend
Legend
The Phenomenal™

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy'nin Gidişi..   Jeff Hardy'nin Gidişi.. Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 1:59 am

Ellerine sağlık..Beğendim..
https://realliferpg.yetkin-forum.com
The Shaman of Sexy
Jobber
Jobber
The Shaman of Sexy

Doğum tarihi : 17/08/93

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy'nin Gidişi..   Jeff Hardy'nin Gidişi.. Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 10:02 pm

Cep Harbiyi sevmem babasınıda sevmezdim Razz
Beer Bash 3:16
Jobber
Jobber
Beer Bash 3:16

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy'nin Gidişi..   Jeff Hardy'nin Gidişi.. Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 10:10 pm

The Shaman of Sexy demiş ki:
Cep Harbiyi sevmem babasınıda sevmezdim Razz

Koptum lol!
The Jamaican Sensation
Jobber
Jobber
The Jamaican Sensation

Doğum tarihi : 17/06/96

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy'nin Gidişi..   Jeff Hardy'nin Gidişi.. Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 9:53 pm

Jeff`in fox bebesi kahramanı olduğunu biliyoruz. Bende hiç sevmem Jeff Hamdi`yi. Smile İncelemeyi iyi ele almışsın eline sağlık. Very Happy
The Game
Jobber
Jobber
The Game

Doğum tarihi : 19/07/93

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy'nin Gidişi..   Jeff Hardy'nin Gidişi.. Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 10:14 pm

Get out Cef Hardi. Very Happy

Adamın hareketleri tarzı hoşuma gidiyor ama nedense kendisini sevmiyorum. Very Happy

Jeff Hardy'nin Gidişi..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jeff Hardy
» Jeff Talks About Everything.
» Jeff Yorgun.
» Jeff Hardy - Another
» Mr. Anderson vs. Jeff Hardy vs. Rob Van Dam