Wrestling Turkey™

Christian Talk About WM...! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Christian Talk About WM...! Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Christian Talk About WM...!

2 posters
YazarMesaj
ѕιℓνєяωσℓƒ
Mid Carder
Mid Carder
ѕιℓνєяωσℓƒ

Doğum tarihi : 05/08/96

Christian Talk About WM...! Empty
MesajKonu: Christian Talk About WM...!   Christian Talk About WM...! Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 1:56 pm

Just Close Your Eyes Çalar...

Christian Aprondo belirir ringe doğru ilerler...

Christian Talk About WM...! 8117

Mıkrofon alır konusmasına baslar:

Christian Talk About WM...! 8123

Pekala...Uzun hafta sonra duyduğum en güzel haber diyebilirim.(sırıtır) Ah tanrım hep heycanla beklediğim o gün sonunda geldide çattı.Hemde hiç beklemediğim bir zamanda fakat bundan hiçte şikayetçi değilim.Pek çok süperstar beni kıskanıyor benim yapabildiklerimi yapmak için can atıyorlar.(Güler) fakat onlar sadece bir avuç hayelden başka bişey değil.Asla olmiyacak hayaller.Jericho bence sen o kemeri hak etmiyorsun.Hakeden biri görmek istersen benim maçlarıma bir göz atmanı öneririm.Yerinde olsam buraya gelmek veya ringe çıkıp CC böyle CC şöyle gibi saçma ve sıkıcı konuşmalar yapmazdım.Çünkü WM'deki sonucu bence ikimizde biliyoruz(sırıtır)Hiç beklemiyordun biliyorum.Ama ne kadar kendini o maça hazırlasanda ben o gün o arenada senin en büyük korkun olucağım....Sen şuan bir rüyadasın Jericho...! Bir şampiyonluk rüyası ve oda her rüya gibi biticek ve uyanıcaksın..Bu uyanma işini bizzat ben yapıcağım...! der ve Tauntlarını yapmaya başlar...
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

Doğum tarihi : 23/10/96

MesajKonu: Geri: Christian Talk About WM...!   Christian Talk About WM...! Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 6:42 pm

Chris Jericho ringe gelir.Mikrofon alır.
Christian Talk About WM...! Raw001
-Bak biliyor musun Christian, buraya gelirken düşündüm.Sen buna laik misin diye, sen benimle aynı ringde olmaya laik misin diye?Ve karar veremedim.Sen, benimle aynı ringde olmaya laik misin Christian?Sanırım şuan yapabileceğimiz bir şey yok.Benimle aynı ringdesin, omuzumdaki kemer için maçın var.Bunları engelliyemem, ama buraya nasıl geldiğini biliyor musun?Bir boşluk doldurmak için.Ben burada olmayı hak etmiyorum öyle mi?Royal Rumble'ı kazandım.Seni Triple'ı ve Taker'ı aynı maçta yendim.Ve hatırlarsan o maçta seni elemiştim.Peki ama sen ne yaptın?Buraya gelmek için?Hiçbir şey!Sadece HHH'den yararlandın.HHH bendan kaçtı, ve sen o boşlukta buraya geldin.Geldiğimiz yeri hangimiz hak etmiyor söyler misin?Sen mi ben mi?Aslında, eski zamanlarımızdan biliyorum, sen azimli bir güreşçisin, buraya gelmek için çabaladığın SÖYLENEBİLİR.Yani, buraya gelmek için Vince'e ne kadar yalvardığını düşünebiliyorum.Bana rüyada olduğu mu mu söyledin?Christian şu omzumdaki kemere bakar mısın?Bu gerçek mi?(Christian'a kemerini doğru uzatır.)Söyle bana Christian, bu bir rüya mı?Bu kemer gerçek değil mi?Bu bir rüya değil Christian.Anla bunu.Biz gerçek bir dünyada yaşıyoruz, ben gerçek bir kemere sahibim.Ve sense bir hiçe sahipsin!Buraya gelmen bile şans eseri iken, bana burada, benim ringinde laf atıyosun.Bu arada Christian, geçen maçın Last Man Standing maçı olmasını istemiştim, fakat HHH bunu kabul edemeden kaçtı, ve şimdi o beni izlerken ben ona dayanıklılığımı kanıtlamak istiyorum, bu neden Last Man Standing maçına ne dersin?Tabi korkmadıysan.
ѕιℓνєяωσℓƒ
Mid Carder
Mid Carder
ѕιℓνєяωσℓƒ

MesajKonu: Geri: Christian Talk About WM...!   Christian Talk About WM...! Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 12:39 pm

Jericho...(sırıtır) beni haklı çıkardığın için sana teşekkür etmelimiyim? Ne demiştim(seyircilere döner) Jericho sakın saçma sıkıcı konuşmalar yapma demiştim.Ve yaptın.Anlamıyorsun Jericho HHH sayesinde seninle bir maça çıkmıyorum o maç zaten benim hakkımdı...! ama herneyse tanrının işi bu işte hakkım olanı bana verdi...(güler) Birde bana kemeri gösterip gerçek mi diyorsun? kemerin gerçek, fakat şampiyonu yani SEN! sahtesin..Şu maç işi hoşuma gitti Jericho..Kabul ediyorum..!
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

MesajKonu: Geri: Christian Talk About WM...!   Christian Talk About WM...! Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 2:07 pm

Çok saçma konuşuyorsun, konuşmak için konuşuyorsun Christian.Burada söylediklerinin hiç bir anlamı YOK.Burada sen benim hakkımda atıp tutarken, benim ne yapmamı bekliyordun?Burada, herkesi kandırmana izin mi vereyim?Bunu asla yapamam adamım.Senin burada herkese yalan söylemene asla izin veremem.Ben sahte miyim?Sen ne saçmalıyorsun?Kafan bu gün yerinde değil sanırım.Benim konuşmamaı saçma mı buluyorsun?Sen nerenle dinledin, çünkü senin 5 kelimelik konuşmaların bana daha da saçma geliyor.Bir rüya diyorsun, sahte diyorsun, sahte olsam böyle karşında olurmuydum.Kemerim omzumda, ve bana sahtesin diyorsun, bu çok gülünç.Karşındayım, ama sen bana sahte diyorsun.Bak, insanlarda mantık olur, fakat sende yok.Neden alıyamıyorum, ama karşında duran kişiye sahte diyorsun.Maç teklifimi kabul etmişsin, seni yerde bir süre boyunca bırakmak eğlenceli olacak.Güven bana.Bu arada hakkımdı diyorsun, peki neden?Ne için hakkın olduğunu düşünüyorsun?Neden bu senin hakkın, 4'lü maçta bana elendin diye mi?Yoksa arkadaşın seni korusaydı kazanırdın diye mi?Sen sadece yedek bir oyuncusun, yer tamamlayıcısın.Ama ben, ben en iyiyim, buraya kendim geldim.Sen ise bir boşluk doldurmak için geldin.İşte aramızdaki fark bu.Bu olay senden üstünlüğümüde kanıtlıyor sanırım, doğru mu?
ѕιℓνєяωσℓƒ
Mid Carder
Mid Carder
ѕιℓνєяωσℓƒ

MesajKonu: Geri: Christian Talk About WM...!   Christian Talk About WM...! Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 2:24 pm

[CC başını tutar] Tanrım... Bu adam başımı ağrıttı bu kadar çok sorunun olduğunu bilmiyordum dakkika başı bir soru soruyorsun ahbap.[duraklar] Dur anladım sanırım senin kafan Matematik basıyor fakat sana benzetme ne öğretememişler sanırım,Rüya ve Sahte bunlar benzetme jericho fakat senin sırf işin buraya gelip kelimelere takılıp duraklamak Bence sen MAT Öğretmeni olmalıydın Jericho bu işi gayet iyi yapardın.Belkide o dediğin gibi öğrencilerine I'am Best İn The World filan derdinde en azından daha gerçekçi olurdu.(sırıtır)Hmm hakkım kısmına gelirsek sen beni beleşe eledin.Hiç beklemediğim bir anda sırtımdan vurdun.Ve aynı şeyi HHH'de yaptı.Bi anda gelen bir Codebreaker'dan başka bi şey değildi.Ben o maçı daha çok ciddiye alsaydım bugün burda "Seni eledim" diye konuşamazdın.Her konuşmanda beni elemenden basediyorsun burdanda belli oluyorki beni elemen senin için şaşırtıcı olmuş.İnsan çok şaşırdığı şeyden çok basseder Jericho mesela zar zor kazanılan bir zafer.Ama ne diyorum biliyormusun sen burda laftan anlamiyacaksın süreklü mantık üzerinden ciddi ve hiç heycan katmadan konuşcaksın o zaman burda sana laf atlamaya çalışmamın anlamı yok.O yüzden Jericho WM'da Last Man Standing maçında bol bol konuşmak için zamanımız olucak...O gün kim haklı kim haksız görüceğiz.Ne dersin Jericho?
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder
~Save Us Y2J~

MesajKonu: Geri: Christian Talk About WM...!   Christian Talk About WM...! Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 3:07 pm

-Bak Christian, ikinizde kalın kafalısınız, HHH'de sende.Bir maçta beklenmedik an diye bir şey yoktur.Maçta her an herşeyi beklemelisiniz.Sizin dediğiniz beklenmedik an, sadece ama sadece bahanelerde kullanılır.İşte bunu ANLIYAMIYORSUNUZ.Peki, benim beklenmedik saldırılarımı bir bahane olarak sayarsak, sizin yaptığınız ne.Tekli maçta iki kişi berbaer dövüşüyorsunuz.Sizde benim yaptığımı yapıyorsunuz, hiç bir fark yok.Buna neden değinmiyorsun Christian?Çünkü, sizler her zaman kendinizi haklı çıkartırsınız, haklı olmasanız bile, ki çoğu zaman siz haklı değilsinizdir.Ancak sizin sadece bahaneleriniz vardır.Bir çok maçta kaybedersiniz ve bahane üretirsiniz.Fakat ben hiç bir bahaneye saklanmam, zaten en iyi olduğumu bütün dünya bilir.Bu federasyonun yüzü benim.Smackdown'un yüzü benim.Bu kemer bunu kanıtlıyor, Royal Rumble bunu kanıtlıyor, fakat bazı kalın kafalılar bunu anlıyamıyor.Bir şampiyon için bahane yoktur, sadece ama sadece kazanma vardır.İşte bu yüzden şampiyon değilsin, sadece bahanelere sığınan bir kaybedensin.Bu arada, sahte ve rüya benzetmeler, ama taşıdıkları anlam aynı.Bir saçmalık.Tıpkı senin gibi, sende bir saçmalıksın.Bu ringde mantıklı bir şey dediğin oldu mu?Galiba az önce doğru bir şey demiştin.İnsan övündüğü şeyden şaşırırdı.Evet, haklısın ama sadece bu olmaz.Düşmanım sensin, ve senin bana laik olmadığını kanıtlamam için bunları söylemem gerekiyor.Yoksa, güven bana seni elemek, evin 10 metre ötesindeki ekmekçiden ekmek almaya yakın bir basitlikte.İşte ama bunu yaptığım adam, bu gün gelmiş bana beni yenebileceğini söylüyor, saçma değil mi?Zaferimi zor mu kazandığımı sanıyorsun?Hayır, güven bana basitti.Dedğim gibi, sadece sizin küçüklüğünüzü kanıtlamaya çalışıyorum.Yoksa, güven bana bu kemeri almak benim için basitti.HHH'de benim yeteneğimi anlamış, ve benden korkup Taker'a kaçtı.Sen neden kaçmıyorsun?Güven bana bu senin için daha iyi olur.

Christian Talk About WM...!
1 sayfadaki 1 sayfası